40 میلیارد اموال شهرداری رفح 8 توقیف شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، فاطمه تنها شهردار منطقه 8 با اشاره به پایان تصرف در اموال شهرداری گفت: با دستور دادستان و مراجع قضایی و پیگیری معاونت حقوقی. پس از سال ها بهره برداری رایگان توسط شهرداری این منطقه با حضور نیروی انتظامی و حفظ حقوق شهروندی، مرکز آموزش مهارتی کوثر شماره 3 این منطقه به ارزش حدود 40 میلیارد تومان.

وی ادامه داد: مراکز آموزش مهارتی کوثر شهرداری تهران با هدف توانمندسازی اقتصادی بانوان سرپرست راه اندازی شده است تا بتوانند معیشت و اشتغال پایدار ایجاد کنند تا بیکار نمانند.

به گفته شهردار منطقه 8؛ اپراتور طی مراحل قانونی و اداری انتخاب شده و اپراتور جدید که سابقه طولانی در کارآفرینی و ارائه خدمات به جامعه هدف داشته باشد، حقوق و امتیازات عادلانه و قانونی را به آن افراد پرداخت خواهد کرد تا از بی عدالتی و حاشیه نشینی جلوگیری شود.قابل جبران است. اپراتور قبلی..

با اشاره به اینکه مرکز آموزش مهارتی شماره سه کوثر به مساحت 825 متر مربع، زیربنای 506 متر مربع شامل سوله و دفتر که از سال 1393 به بهره بردار رایگان می باشد، ادامه دارد: پیگیری ها. به دلیل عدم رعایت مقررات اداری و قانونی و تخلف از مسئولیت های الزام آور مراکز آموزش مهارتی کوثر، اقدام غیرقانونی در مرکز آموزش مهارتی شماره سه شهرستان کوثر با حکم قضایی ادامه دارد. 8 شهرداری متوقف شد.

تنیحی تصریح کرد: متصدی غیرمجاز در پرداخت حقوق و دستمزد به زنان سرپرست خانوار شاغل در مرکز با قرارداد منقضی در پایان سال 1396 به مصوبات و تشریفات قانونی پایبند نبوده و برای رعایت این امر مذاکرات متعددی با این مرکز انجام شد. اپراتور با رعایت مقررات شهرداری تهران در خصوص برگزاری مزایده عمومی یا شرایط قانونی اخذ مجوز از شورای اسلامی شهر تهران برای واگذاری رایگان اماکن شهرداری.

شهردار منطقه 8 ادامه داد: در سال 1397 متصدی غیرقانونی ملک در دفتر اسناد رسمی قول داد که به محض تعیین اپراتور جدید ملک را تخلیه خواهد کرد و متأسفانه با وجود برگزاری دو نوبت مزایده عملاً متوقف شد. این جاذبه علیرغم تذکرات بعدی اپراتور جدید و با وجود مذاکرات مکرر، وی به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرد و از تحویل ملک به بیت المال خودداری کرد و در نهایت با تصمیم دادستان مرکز حقوقی شهرداری و یکی از اموال خزانه توسط اداره حقوقی محلی توقیف شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.