5 دلیل که مردم تصمیم می گیرند از رژیم غذایی پیروی کنند

روزانه میلیون ها نفر از رژیم غذایی پیروی می کنند یا نوعی برنامه کاهش وزن را شروع می کنند. آنها این کار را به دلایل مختلف انجام می دهند ، که برخی از آنها ممکن است مربوط به سلامتی باشد ، در حالی که در موارد دیگر انگیزه آنها به دلیل تصویر بدن است و غیره. روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد ، از جمله رژیم های معمولی ، کم کالری ، کم کربوهیدرات ، رژیم غذایی و ورزش ، شروع به هر یک از برنامه های شناخته شده یا تأکید بر میزان بیشتری از ورزش و غیره. صرف نظر از رویکرد ، انجام این کار اغلب یک تغییر زندگی است. اگرچه بسیاری از آنها در این فرایند موفق نیستند ، اما این مقاله به طور مختصر سعی خواهد کرد 5 دلیل را که افراد تصمیم می گیرند یکی از این برنامه ها را شروع کنند ، مورد بررسی ، بررسی ، بررسی و بحث قرار دهد.

1 مشکلات سلامتی: اغلب ، به ویژه ، پس از مراجعه به پزشک ، برای ویزیت معمول و معاینه ، متخصص مراقبت های بهداشتی به شما توصیه می کند که مقداری وزن خود را کاهش دهید. این توصیه معمولاً برای کاهش و به حداقل رساندن انواع مشکلات و نگرانی های واقعی و / یا بالقوه مرتبط با سلامتی ارائه می شود. شناخته شده است که اضافه وزن می تواند برای بیماری های مضر ، مربوط به قلب ، کلیه ها ، ریه ها / تنفس ، انواع دردها و غیره باشد.

2 مشکلات سلامتی (قلب ، دیابت ، آرتریت و غیره): افرادی که اشکال مختلفی از مشکلات سلامتی دارند ، به ویژه مشکلات مربوط به عملکرد قلب سالم ، دیابت ، مشکلات مفصلی و غیره ، اغلب توسط متخصص مراقبت های بهداشتی توصیه می شود که مقداری از وزن خود را بردارند. وزن زیاد اغلب باعث ایجاد تنش و فشار اضافی بر روی اندام های مختلف و غیره می شود و. بسیاری از رژیم ها ، به نحوی (یا غیر از این) ، برای رفع این نگرانی ها و غیره.

3 تصویر بدن: شاید شایع ترین دلیلی که بسیاری رژیم را شروع می کنند ، درک شخصی آنها از بدن و تصویر بدن است. به نظر می رسد برخی از افراد دائماً در حال فعالیت هستند یا نوعی برنامه کاهش وزن را شروع می کنند و اگر ناامید شوند ، یا درک کنند که باید بردارند ، چند کیلو اضافه کنند ، جذاب تر باشند و غیره.

4 دردها و دردها: اگرچه بسیاری از آنها رنج می برند ، دردهای مختلف ، به دلایل مختلف ، نباید نادیده گرفته شوند ، و هرگز نباید تصور کنید که تنها کاری که باید انجام دهید این است که رژیم بگیرید و زمانی که پزشک بیماری را کنار گذاشت و / یا درمان کرد ، وزن خود را کاهش دهید ، بسیاری از این ناراحتی ها با کاهش وزن بدن کاهش می یابد.

5 دلایل فصلی: برای اکثر مردم ، آنها بیشتر به نحوه ظاهر شدن خود در هنگام نزدیک شدن به تابستان توجه می کنند ، زیرا برای اکثر ما ، وقتی هوا گرمتر می شود ، تمایل به افشا شدن دارد. آیا به جای اینکه تا آخرین لحظه منتظر بمانید ، آیا توجه بیشتر به حفظ وزن مناسب بدن در طول سال منطقی تر نخواهد بود؟

صرف نظر از دلایل خود ، اگر می خواهید یا می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، این کار را عاقلانه و با دقت انجام دهید. برای برخی از گزینه های سالم و جایگزین با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *