6 هفته تغییر بدن – برنامه غذایی برای تیپ بدن E

استفاده از آرایش 6 هفته ای بدن برای کاهش وزن در مورد هدف قرار دادن غذاهایی است که به شما در سوزاندن چربی کمک می کند. غذایی که برای افراد دیگر چربی می سوزاند ممکن است برای شما مفید نباشد. همه چیز در مورد سفارشی کردن وعده های غذایی و اطمینان از انتخاب غذاهای مناسب است که باعث از بین رفتن چربی شما می شود. بیشتر رژیم‌ها جواب نمی‌دهند زیرا در نهایت گرسنگی می‌کشید و متابولیسم شما به دریافت نکردن کالری زیادی در روز عادت می‌کند. این بدان معنی است که شما همیشه احساس گرسنگی خواهید کرد و وزن کم نمی کنید. مایکل تورموند برنامه‌های غذایی زیادی دارد که می‌توان با استفاده از برنامه‌ریز غذای بی‌نهایت تهیه کرد. در اینجا نمونه ای از یک برنامه غذایی برای افراد نوع بدن E آورده شده است.

اول از همه، در اینجا ویژگی های یک فرد با تیپ E وجود دارد. افراد تیپ بدن E در ساخت بافت عضلانی بدون چربی مشکل دارند. عضله بدون چربی بلوک ساختمانی برای کاهش چربی است زیرا ماهیچه به سوزاندن کالری کمک می کند. هرچه عضله بیشتری داشته باشید، متابولیسم شما سریعتر کالری چربی می سوزاند. افراد مبتلا به نوع بدن E متابولیسم سریعی دارند و اگر وعده‌های غذایی منظم مصرف نکنند، بدنشان شروع به تجزیه بافت عضلانی برای سوخت می‌کند. این افراد باید به طور منظم گوشت قرمز بخورند زیرا گوشت قرمز به عضله سازی کمک می کند. در اینجا یک وعده غذایی معمولی برای زنان نوع E با استفاده از برنامه‌ریز منوی بی‌نهایت وجود دارد.

صبحانه

2-3 اونس پروتئین A

1 فنجان کربوهیدرات A

1/2 فنجان میوه A

میان وعده وسط صبح

2-3 اونس پروتئین A

1/2 فنجان کربوهیدرات A

ناهار

2-3 اونس پروتئین A

1/2 فنجان کربوهیدرات A

میان وعده بعد از ظهر

2 اونس پروتئین A

1/2 فنجان کربوهیدرات A

شام

2-3 اونس پروتئین A

1/2 فنجان کربوهیدرات A

1-2 فنجان سبزیجات A

میان وعده بعد از ظهر (اختیاری)

1-2 اونس پروتئین A

1/2 فنجان میوه A

هنگام استفاده از کارت های منوی سریع تراک 6 هفته ای بدنه یا برنامه ریز منو، علاوه بر این انتخاب های بیشتری وجود دارد. نکته کلیدی این است که هر وعده غذایی را برای ترجیحات غذایی خود سفارشی کنید تا احساس خستگی نکنید.