7 نکته برای اینکه او را وادار به التماس جنسی بیشتر کنید – ترفندهای خیره کننده ای که اصلاً نمی توانید از دست بدهید

اگر بتوانید دخترتان را وادار کنید که نام خود را با لذت و لذت غیرقابل کنترل فریاد بزند، پس می توانید خود را یک مرد واقعی زن بدانید. همچنین می‌توانید با پیروی از این نکات ساده، او را وادار کنید برای اطلاعات بیشتر برگردد. ادامه مطلب را بخوانید تا بتوانید او را به معنای واقعی کلمه برای سکس بیشتر التماس کنید – بارها و بارها!

از نیازهای او آگاه باشید – باید درک کنید که دختران مختلف نیازهای متفاوتی دارند. دانستن و درک خواسته های او می تواند به شما در جلب رضایت او کمک زیادی کند.

هرگز به طور عمده روی رابطه جنسی تمرکز نکنید – خوب، درست است که همه چیز به آن منتهی می شود، اما ابتدا باید مطمئن شوید که حواس عاشقانه دخترتان را تحریک می کنید. با این کار او بدون هیچ نشانه ای از تردید و ترس خود را باز می کند.

حالت را درست تنظیم کنید – مطمئن شوید که وقتی او را به آنجا می برید، اتاقتان پر از شادابی است. با سوزاندن شمع های معطر و پخش موسیقی حسی، محیط مناسبی را برای رابطه جنسی ایجاد کنید. قبل از اینکه حرکات جنسی خود را روی او شروع کنید، او را به سمت موسیقی سوق دهید و او را در آغوش خود نگه دارید.

هنر نوازش و بوسیدن – با بوسیدن او روی پیشانی، گونه ها، لب ها، شانه ها، ناف و سپس ران های او شروع کنید. در حین انجام این کار یک پوزخند شیطنت آمیز روی صورت او خواهید دید. سپس با بوسیدن و نوازش اندام های خصوصی او ادامه دهید. اگر او یک ناله یا آه آرام بیرون داد، پس می دانید که کنترل او را در دست دارید.

پیش بازی – اگر می خواهید دخترتان به ارگاسم های متعدد دست یابد، پیش بازی خوب ضروری است. درگیر یک پیشبازی طولانی باشید تا او شما را بیشتر و بیشتر بخواهد.

میوه ممنوعه او را تحریک کنید – اینجا خانه حساس ترین قسمت های دختران است – کلیتوریس و نقطه جی. هر دو را با استفاده از انگشتان و زبان خود بیدار کنید.

ماندگاری طولانی – به یاد داشته باشید که استقامت کلید است. یک جلسه جنسی طولانی واقعاً باعث می شود که هر بار که شما دو نفر با هم ملاقات می کنید بیشتر التماس کند.