در پینترست به اشتراک بگذارید
ساعت 9 صبح سلامتی

هر روز ساعت 9 صبح است. آیا می دانید مدیریت دیابت شما کجاست؟

اگر نه، یک کلینیک مجازی جدید در صحنه وجود دارد که مراقبت کامل دیابت را با نرخ پایین 20 دلار برای یک ویزیت اولیه از راه دور ارائه می دهد. علاوه بر این، داروهای نسخه‌ای و آزمایش‌های آزمایشگاهی خانگی را نیز مستقیماً به درب منزل شما ارسال می‌کند.

این کلینیک مجازی جدید با نام 9am.health شناخته می‌شود، نامی که از این ایده الهام گرفته شده است که هر روز جدید زمانی است برای شروع دوباره و بهتر از روز قبل. کلینیک مستقر در سن دیگو برای کسانی است که مبتلا به دیابت نوع 2 (T2D) و پیش دیابت هستند، بنابراین برای افراد مبتلا به دیابت نوع 1 (T1D) مناسب نیست و احتمالاً در آینده نیز نخواهد بود. و در حالی که یکی از جذابیت های بزرگ این است که این کلینیک مجازی داروها را مستقیماً درب منزل شما ارسال می کند، انسولین یکی از آنهایی نیست که در حال حاضر ارائه می شود.

فرانک وسترمن

نکته جالب این است که این کلینیک مجازی متمرکز بر T2D توسط فرانک وسترمن، کارآفرینی با اعتبار خیابانی خاص در جامعه دیابت با توجه به موفقیتش در ایجاد برنامه تلفن همراه محبوب mySugr، یکی از بنیانگذاران T1D است. آن استارت‌آپ مستقر در اتریش در نهایت در سال 2017 به Roche Diabetes Care فروخته شد و وسترمن می‌گوید زمان او در آنجا مستقیماً بر شکل‌گیری این جدیدترین سرمایه‌گذاری تأثیر گذاشته است. او یکی از بنیانگذاران و یکی از مدیران اجرایی، در کنار همکار خود، آنتون کیتلبرگر، آلوم mySugr است که او نیز با T1D زندگی می کند.

DiabetesMine اخیراً با وسترمن در مورد اینکه چگونه آموخته های او و همکاران تجاری از mySugr به هموار کردن راه برای 9am.health کمک کرد که در سپتامبر 2021 راه اندازی شد و اکنون در 33 ایالت در سراسر ایالات متحده در دسترس است، صحبت کرد.

کلینیک مجازی دیابت ساعت 9 صبح سلامت چیست؟

وسترمن به mySugr به عنوان نسخه‌های 1.0 و 2.0 از راه دور فکر می‌کند، در حالی که 9am.health نسل بعدی است که به مدل‌های گسترده‌تری از مراقبت‌ها و پر کردن داروهای نسخه‌ای اجازه می‌دهد – که همگی می‌توانند به خانه‌های مردم تحویل داده شوند تا همزمان با بررسی‌های دیجیتال باشد.

وسترمن به DiabetesMine گفت: «این یک درب دیجیتالی برای مراقبت های بهداشتی است که مراقبت 360 درجه را با یک کلینیک ارائه می دهد. «مراقبت‌های بهداشتی تجربه خوبی در ایالات متحده نیست، هزینه‌ها به شدت افزایش یافته است، اما نتایج برای مبتلایان به دیابت بهتر نشده است. مراقبت های بهداشتی خوب نیازی به گران بودن ندارد و من مصمم هستم که این را ثابت کنم.»

مشترکین 9am.health می‌توانند با دسترسی 24 ساعته به «حامیان مراقبت از بیمار»، شبکه‌ای از متخصصان غدد و متخصصان مراقبت و آموزش دیابت (DCES) که می‌توانند به سؤالات بیمار پاسخ دهند و به صورت مجازی مراقبت ارائه کنند، برنامه‌های درمانی شخصی‌سازی شده را دریافت کنند.

آنها با شبکه ای از متخصصان دیابت در سراسر کشور قرارداد بسته اند و در داخل 18 کارمند در خانه دارند.

در مورد هزینه ها، این شرکت از یک مدل اشتراک استفاده می کند که از 20 دلار در ماه شروع می شود.

  • مشترکین اولین داروی تجویزی (غیر انسولین) را که به خانه‌شان تحویل داده می‌شود، و همچنین پشتیبانی نامحدودی از تیم مراقبت دیابت از طریق چت دریافت می‌کنند.
  • هزینه هر داروی اضافی 5 دلار است.
  • در صورت نیاز می توان پر کردن مجدد را به صورت ماهانه یا سه ماهه پر کرد.
  • آزمایشات خانگی برای غربالگری A1C یا کلسترول لیپید با قیمت 15 دلار در ماه در دسترس است که شامل تحویل و ارسال مجدد به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل می شود.

ساعت 9 صبح.سلامتی آزمایشات یا تجهیزات خود را ایجاد نمی کند. آنها قراردادهای مجوز با آن تولید کنندگان دارند و به سادگی نام تجاری کلینیک مجازی خود را روی بسته بندی اضافه می کنند. همین امر در مورد داروها نیز صدق می کند، که از ساعت 9 صبح به سلامت ارسال می شوند، اما توسط شرکت های دارویی معتبر ساخته می شوند.

آنها فقط پرداخت نقدی را می پذیرند، بنابراین نیازی به بیمه نیست. وسترمن معتقد است که موانع بر سر راه مراقبت‌های بهداشتی اغلب به شرکت‌های بیمه و واسطه‌ها گره می‌خورد که تنها فرآیند را پیچیده می‌کنند و قیمت نهایی را بالا می‌برند. بنابراین، به جای تکرار آن مسائل، واسطه ها را کنار می گذارند و فقط قیمت نقدی آن را نگه می دارند.

برای شروع، مشترکین با استفاده از هر وسیله ای در سایت 9am.health ثبت نام کرده و پرسشنامه پزشکی را پر می کنند. سپس، آنها به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خاص متصل می شوند، احتمالاً کسی که مجوز فعالیت در ایالت خاص خود را دارد.

وسترمن گفت: «ما می‌خواهیم این کار را تا حد امکان روان کنیم، بنابراین مانند تجربه سنتی مراقبت‌های بهداشتی شما نیست.

در مورد نام 9 صبح سلامت، او می‌خندد و می‌گوید که از این ایده ناشی می‌شود که هر روز از زندگی با یک بیماری مزمن یک “نبرد روزانه” است، و هر روز شما این فرصت را دارید که از نو شروع کنید و کاری را متفاوت یا بهتر انجام دهید. ، از ساعت 9 صبح شروع می شود

“هر چه دیروز اتفاق افتاد را فراموش کنید. این یک فرصت جدید برای روز جدید برای مدیریت دیابت شما است. ما واقعاً می‌خواهیم مردم را توانمند کنیم تا روز را به بهترین شکل ممکن بسازند و از هر روز به عنوان فرصتی برای بهتر شدن استفاده کنند.»

چرا یک کلینیک مراقبت مجازی برای دیابت؟

البته، ما در دوره جدیدی از سلامت از راه دور زندگی می کنیم که با همه گیری COVID-19 منفجر شد، بنابراین راه حل های جدید مراقبت های بهداشتی آنلاین مانند علف های هرز ظاهر می شوند.

وسترمن می‌گوید که شکافی را در موارد موجود برای افراد مبتلا به پیش دیابت و T2D تشخیص می‌دهد. در حالی که بسیاری از افراد در دنیای T1D معمولاً از فناوری دیابت و برنامه‌های موبایلی استفاده می‌کنند که از پزشکی از راه دور و مراقبت مجازی پشتیبانی می‌کنند، افرادی که انسولین مصرف نمی‌کنند، برای یافتن گزینه‌های مفید مشکل‌تر هستند.

وسترمن گفت: «نیازهای T2D اغلب متفاوت هستند. “بسیاری احساس می کنند انگ شده، حتی توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، به دلیل مقرون به صرفه بودن و در دسترس بودن. هزینه ها خیلی سریع افزایش می یابد. بیشتر اوقات تماس می گیرید و قرار می گیرید و سپس منتظر می مانید. شما آنجا رانندگی می‌کنید، و مخصوصاً برای کسانی که در مناطق روستایی هستند، می‌تواند یک رانندگی طولانی سخت باشد. و با آن بازدید حضوری، شما واقعاً برای مدت زمان کوتاهی آنجا هستید. بسیاری از آنها نمی توانند زمانی را برای مراجعه به پزشک یا انجام آزمایشگاه اختصاص دهند. با تمام ابزارهای دیجیتالی که در اختیار داریم، می‌توانیم مانع دسترسی را کاهش دهیم، اما استفاده از آن را مقرون به صرفه و بسیار آسان کنیم تا در زندگی روزمره شما قرار بگیرد.»

وسترمن به آمار انجمن دیابت آمریکا اشاره می کند که نشان می دهد افراد مبتلا به دیابت به طور متوسط ​​حدود 16750 دلار در سال برای هزینه های پزشکی خرج می کنند که بیش از دو برابر بیشتر از هزینه هایی است که بدون این بیماری خرج می کنند.

سرمایه‌گذاران در مورد این ایده مشتاق شده‌اند، زیرا 9am.health اعلام کرده است که 3.7 میلیون دلار سرمایه اولیه استارت‌آپ را از Define Ventures، Speedinvest، iSeed Ventures و Founders Fund دریافت کرده‌اند.

وسترمن تأیید می‌کند که کووید-۱۹ و تغییر چشم‌انداز سلامت از راه دور کمک کرده است که این زمان مناسب برای ساعت ۹ صبح سلامت باشد. او گفت که مراقبت مجازی برای افراد بیشتری که به مراقبت های بهداشتی نیاز دارند اما به طور سنتی به آن دسترسی ندارند، آغاز شده است.

تا سال 2020، بسیاری از بازدیدهای بهداشتی از راه دور مانند قرار ملاقات حضوری دفتر بازپرداخت نمی شد. این بدان معناست که پزشکان مراقبت های اولیه، متخصصان و سایر ارائه دهندگان مانند مربیان دیابت و متخصصان تغذیه، نرخ های یکسانی برای آن مراقبت دریافت نمی کردند. این باعث شد که بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از مراقبت های مجازی عقب نشینی کنند.

این در سال 2020 تغییر کرد، زمانی که اثرات همه‌گیری باعث شد مراکز خدمات مدیکید و مدیکر (CMS) این قوانین را کاهش دهند و افراد بیشتری را قادر به دسترسی از راه دور به مراقبت‌های بهداشتی خود کنند. شرکت های بیمه نیز همین کار را کردند و به مردم دسترسی بیشتری به مراقبت های مورد نیاز دادند.

من به وضوح آینده‌ای را پیش‌بینی می‌کنم که در آن دستگاه‌های بیشتری در داخل خانواده‌ها وجود داشته باشد [can] وسترمن گفت داده های مورد نیاز را به یک ارائه دهنده مخابره کنید. “این مراقبت های بهداشتی در خانه، همراه با چارچوب نظارتی، واقعاً به نقطه ای رسیده است که مراقبت از راه دور جامع تر امکان پذیر است.”