Acai Berry – مکمل طبیعی برای کاهش وزن

لاغر و خوش اندام به ترند جامعه تبدیل شده است. آکای ​​بری، میوه ای که بیشتر توسط آمریکایی های بومی برداشت می شود، به عنوان مهم ترین مکمل برای کاهش وزن در نظر گرفته می شود. آکای ​​بری یک میوه گرد کوچک بنفش است که هم از نظر ظاهری و هم از نظر اندازه شبیه انگور است، البته با تفاله کمتر. علیرغم اینکه به عنوان یک مکمل کاهش وزن استفاده می شود، فواید بسیار دیگری مانند بهبود وضوح ذهنی، تقویت خواب سالم، تامین ویتامین های حیاتی بدن، پاکسازی و سم زدایی بدن از سموم عفونی، ساخت سیستم ایمنی، کمک به ریکاوری سلولی و… دارند. کاهش روند پیری حاوی تعداد زیادی آنتی اکسیدان (ماده ای که استرس اکسیداتیو و آسیب سلولی را سرکوب می کند) که باعث افزایش سرعت متابولیسم بدن می شود و به کاهش وزن اضافی کمک می کند.

مصرف تنها آکای بری به شما در از دست دادن چربی بدن کمک نمی کند، شما باید رژیم غذایی مناسب و سالم تری داشته باشید. همراه با افزایش متابولیسم بدن برای سوزاندن کالری بدن، مقدار مناسبی فیبر را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا مدت طولانی تری احساس سیری داشته باشید که با کاهش اشتها، کاهش می یابد. فیبر موجود در انواع توت ها به از بین بردن تمام محصولات ناسالم موجود در قسمت روده ای بدن شما کمک می کند، که باعث می شود احساس بهتر، سبک تر و سالم تری داشته باشید.

تحقیقات زیادی برای یافتن عوارض جانبی Acai Berry انجام شده است، اما آنها نتوانسته اند هیچ عارضه جانبی آن را بیابند. تنها چیزی که من پیدا کردم از دست دادن اشتها است. بنابراین اگر به عنوان مکمل کاهش وزن مصرف می کنید، بهترین کار را برای شما خواهد داشت. اما اگر به افزایش وزن فکر می کنید، ممکن است این برای شما مفید نباشد. برخی از افراد ممکن است به Acai Berries نیز حساسیت داشته باشند، اما این ممکن است در مورد هر ماده غذایی رخ دهد. بنابراین باید آن را به صورت کنترل شده امتحان کنید.