Airbnb پس از خروج کامیون های غیرقانونی از خیابان هاست میزبان VanLife در نیویورک را حذف کرد

Airbnb پس از خروج کامیون های غیرقانونی از خیابان هاست میزبان VanLife در نیویورک را حذف کرد


شخصی که نامش فاش نشده بود و هفت کامیون پارک شده در خیابان های شهر نیویورک را در Airbnb اجاره می کرد ، از سکونتگاه اخراج شد.

نیویورک پست ماه گذشته گزارش داد که دفتر شهردار شهر نیویورک کامیون ها را در آنچه آنها “سرویس اتاق عمل” نامیده اند ، توقیف کرد. کامیون ها در شرق ویلیج و چلسی بودند و توسط یک مامور راهنمایی و رانندگی مشاهده شد که “متوجه چیزهای سطحی در وسایل نقلیه شد … که ثبت نام و پلاک NJ آنها مدتها پیش به پایان رسیده بود ، برخی از آنها به سال 2000 برمی گردد”. شاید جعبه قفل آویزان از سپر عقب کامیون کمکی نکرده باشد؟

در یک لیست تبلیغ شد که می توان “#VanLife in NYC” را با شبی 100 دلار امتحان کرد ، با یک ماشین که سه نفر را در خود جای می دهد – اما بدون حمام.

یوتیوبر ، آپتین سعیدی در مورد اقامت خود در یکی از ون ها پست گذاشت و خاطرنشان کرد که مجری برنامه “نانسی” گفت که این راهی عالی برای پرش از گروه باند #VanLife است که در اینستاگرام ظاهر می شود. او گفت که دوش گرفتن در YMCA یا Blink Fitness و استفاده از حمام در استارباکس یا بارهای محلی را توصیه می کند.

السعیدی توضیح داد: “من پنجره ام را کمی باز کردم تا جریان هوا را دریافت کنم ، اما وقتی پنجره خود را باز می کنید می توانید صدای هر دوچرخه ای را که در حال عبور است و همه در حال عبور هستند را بشنوید.” او سرانجام گفت: “این یک تجربه منحصر به فرد بود. خوشحالم که انجام دادم ، اما دیگر آن را تکرار نخواهم کرد.”

https://www.youtube.com/watch؟v=8pwB18GcNq8

Airbnb اخیراً اعلام کرد: “ما این رفتار را تحمل نمی کنیم و Airbnb اقامت در فهرست را در زمین های عمومی ممنوع می کند. هر دو میزبان مربوطه و لیست ها از پلت فرم Airbnb ممنوع شده است.”دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *