Bat-Wings: پوست مخوف بازو بعد از WLS آویزان است

عمل جراحی بای پس معده اولین گامی است که بسیاری از بیماران چاق به صورت بیمار در بدن خود انجام می دهند. یکی از بقایای کاهش وزن عظیم “بال خفاش” است. می دانید من در مورد چه چیزی صحبت می کنم: آن قسمت بالای بازو که اگر بازوهای خود را آماده پرواز کنید ، مانند بال خفاش آویزان است. او دست و بال خفاش را نیز تکان می دهد. برای برخی پس از کاهش وزن عظیم آنقدر پوست وجود دارد که پیدا کردن پیراهن هایی با آستین مناسب مناسب نیست و بدتر از آن پوشیدن پیراهن های بدون آستین شرم آور است.

چه باید کرد؟

ورزش:

اولین خط دفاعی انجام تمرینات وزنه برداری یا قدرتی در مرحله کاهش سریع وزن است. بسیاری از بیماران هنگام انجام تمرینات ورزشی سبک در هنگام کاهش وزن ، انقباض رضایت بخش پوست در قسمت فوقانی بازوها را گزارش می کنند. پیچ خوردن عضلات دو سر بازویی و چین خوردن سه سر بازو بهترین تمرین برای تقویت مجدد بازوها هستند. تمرین بازو نیازمند حداقل تجهیزات (2 وزن سبک هر کدام 3-5 پوند) و فضای محدود است. لازم به ذکر است که هرچه سن بیمار کمتر باشد و تعداد دفعات کمتری تغییر وزن قابل توجهی مشاهده شود ، احتمال اینکه با ورزش بازوها را تن کرده و فرم دهند بیشتر است. در حال حاضر ، این امر مانع از ورزش در بیماران مسن نمی شود. این فقط کمی تشویق بیشتری برای جوانانی است که تحت عمل جراحی کاهش وزن هستند.

تزریق چربی:

گزینه بعدی اما نه چندان محتمل ، لیپوساکشن است. لیپو تنها زمانی مناسب است که چربی زیادی وجود داشته باشد و پوست سفت باشد. لیپو چربی را می مکد و اجازه می دهد پوست کوچک شود. این امر برای اکثر بیماران مبتلا به WLS محتمل نیست زیرا آنها قبلاً با گذاشتن بادکنک خالی پوست دست ، چربی خود را از دست داده اند.

براکیوپلاستی:

آخرین راه ، لیفت بازوی 5000 دلاری به نام براکیوپلاستی است. براکیوپلاستی یک عمل جراحی است که پوست اضافی بالای بازو را از بین می برد.

بریدگی و زخم در ارتفاع بازو

اسکار بزرگترین عیب این عمل است. آنها از زیر بغل تا آرنج ، در امتداد داخل بازو گسترش می یابند. این عمل یک مشکل زیبایی (پوست شل) را با مشکل دیگر (زخم) عوض می کند. به طور کلی ، افرادی که پوست شل بسیار شل دارند احتمالاً این مبادله را ارزشمند می دانند. کسانی که مقدار کمی شل شده اند احتمالاً نمی خواهند این زخم ها را داشته باشند.

کای بیلی © 2005 – همه حقوق محفوظ است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *