Chikarashi Isso FiDi با غذای راحت ژاپنی عالی باز می شود

Chikarashi Isso FiDi با غذای راحت ژاپنی عالی باز می شود


این یک سفر فوق العاده برای چیکاراشی ایسو بود. در پایان سال 2019 ، خیابان رکتور با یک تجربه عالی در سبک کاپو (145 دلار برای چشیدن منو) افتتاح شد ، سپس در مارس 2020 مانند بقیه بسته شد. او مجدداً به عنوان سرآشپز معروف Yakitori Omakase به مدت 9 ماه در Bowery ظاهر شد و در نهایت ، سرانجام در خانه FiDi اصلی خود با سرآشپز جدید از توکیو ، Hideaki Kobayashi بازگشایی شد. منوی جدید به سبک ایزاکایا برای شام ؛ طیف وسیعی از غذاهای چیراشی و دانبوری برای ناهار در دسترس است.

در طول هفته ، فضای شیک به عنوان مکان دوم برای چیکاراشی عمل می کند ، نقطه ای سریع در خیابان کانال که متخصص ماهی های خام یا کبابی است که روی برنج سرو می شود. شما می توانید با سفارش از یک میز ناهار خوری موقتی مشرف به آشپزخانه ، غذاهای خود را در اینجا داشته باشید یا برای سرویس کامل در داخل اتاق ناهار خوری کوچک اما شیک Isso بنشینید.

“غذاهای چیرشی ژاپنی تحت تأثیر هاوایی” ، همانطور که ایوی تسانگ شریک چیکاراشی آنها را می نامد ، همه فوق العاده هستند و به یک ناهار غلیظ زیر 20 دلار نیاز دارند. Hamachi تند ، ماهی Wasabi Mayo Tuna ، Sichuan Chili Salmon ، و انتخاب من در اوایل این هفته ، غذای ماهی قزل آلا Ikura Chirashi است که در مقدار قابل توجهی ماهی تازه و چسبناک که واقعاً در دهان ظاهر شد ، بازی کرد. برنج ترشی خوب است و غذاهای افزوده شده مانند نوری ، خرده پانکو خوب و برگ های شیسو طعم و بافت را اضافه می کنند.

اگر می خواهید شناگر خود را بپزید ، شش انتخاب دونبوره وجود دارد ، از جمله کباب پز Unagi یا مارماهی. ماهی کاد سرخ شده با سرکه سیاه ؛ غذای مایل به قرمز “درجه یک” abori otoro شامل ماهی تن قرمز است. من Hamachi Kama را تهیه کردم ، یک کباب یقه زرد با یک چروک چرم که روی کوهی از برنج ، خیار ، و ترشی دایکون پوشانده شده بود ، با یک طرف سس پونزو.

اما ایسو ، توضیح می دهد Tsang ، “به معنی” بیشتر “است ، بنابراین برای شام ، بخشی میز غذاخوری را پنهان می کند ، چراغ ها کم می شوند و محل تبدیل به رستوران ناهار خوری بهتر در خدمت ایزاکایای ژاپنی می شود.” وقتی از او پرسیدم که چرا او و همسرش سلوین چان تصمیم گرفتند وارد بازی خوب غذا شوند ، پاسخ کوتاه این بود که او به سرآشپز آن زمان آتسوشی کونو (در پنجره باز شده yakitori) فضا داد و اکنون سرآشپز کوبایاشی بهترین کاری را که آنها انجام می دهند انجام می دهد. به

در مورد کوبایاشی ، این به معنی سوکیاکی است و غذایی که در اینجا در Isso تهیه می کنید عالی است. گوشت گاو یک واشویوی زیبا و خامه ای است و به صورت بسیار نازک برش داده می شود ، بعد از اینکه سرآشپز اب نبات پنبه ای را روی میز شما ذوب کرد ، به آبگوشت غنی یا واریشیتا اضافه می شود. قارچ ، سبزیجات تلخ و یک تکه توفو به کلی لذت غذا می افزاید ، اما گوشت چرب و ذوب شده در دهان ، تازه از دیگ حباب دار گاز می گیرد و از چکه ای در یک گودال خام می چکد. به یک تخم مرغ ، من مدتها در مورد آن فکر می کنم.

فلش

Flounder Tempura (26 دلار)

اسکات لینچ / Gothamist

کوبایاشی همچنین به تمپورای خود معروف است که با دست سبک آن را می زند و سرخ می کند. گزینه های زیادی در منو وجود دارد ، از جمله میگو ، ماهی قزل آلا ، یک غذای سبزیجات ، یک غذای مبتنی بر اودون ، و تمپورای شگفت انگیز – و خوشمزه – که تکه های بزرگ ماهی های ظریف را در داخل “کاسه” ساخته شده از ترک خوردن سرخ کرده قرار می دهد. سر خوردن را فراموش نکنید!

برندگان دیگر آنکیمو هستند ، دو کبد راهب چرب که در وان سس پونزو نشسته اند ، و اگر حوصله ساشیمی را دارید ، سه گانه ماهی تن – با واکامه قرمز روشن ، شوتورو چرب و آبوری زیبا و کره ای – مطمئناً شما را خوشحال کند صادقانه بگویم ، کوبایاشی آنقدر با غذاهای پخته خوب است که ای کاش به جای آن همکاتسو سرخ کرده ، خورشت تاندون گوشت قرمز یا حتی مرغ کاراگا را امتحان کرده بودم.

Chikarashi Isso تازه شروع به داد و بیداد کرد وقتی که قرنطینه در سال 2020 آغاز شد ، بنابراین خوب بود دیدیم که با وجود 18 ماه تاریکی ، اکثر میزها برای شام در اوایل این هفته پر شده بود ، حدود یک هفته پس از بازگشایی. با این قیمت ها ، به وضوح برای بسیاری از ما یک مکان شام مناسب است – اگرچه صبحانه هنوز هم یک معامله خوب است – اما وقتی صحبت از غذای خوب اینجا می شود ، به نظر می رسد که دوباره به یک میز سخت تبدیل شود.

Chikarashi Isso در خیابان رکتور 38 ، بین خیابان غربی و واشنگتن واقع شده است و در حال حاضر هفت روز در هفته برای ناهار از ساعت 11:30 صبح تا 15 بعد از ظهر و دوشنبه تا شنبه برای شام از ساعت 5 بعد از ظهر تا نیمه شب باز است. تعطیل روزهای یکشنبه (646-596-8298 ؛ chikarachiisso.com)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *