Dog the Bounty Hunter در طول تحقیقات برایان لاندری مورد ادعای نژادی قرار گرفت

Dog the Bounty Hunter در طول تحقیقات برایان لاندری مورد ادعای نژادی قرار گرفت


گفته می شود سگ شکارچی پاداش در یک پرونده 1.3 میلیون دلاری به اتهام “رفتار نژادپرستانه و همجنس گرایانه” هنگام جستجوی برایان لاندری در فلوریدا متهم شده است.

روزنامه سان تصویری را منتشر کرد که نشان می دهد این ستاره تلویزیونی در حال دریافت اسناد دادگاه است و در آن متهم به نقض قرارداد در ارتباط با نمایش لغو شده “سگ رها شده” است.

به نقل از The Sun ، که به نقل از دعوی استناد می کند ، این مرد 68 ساله – نام اصلی او Duane Chapman – پس از طغیان نژادی از برنامه اخراج شد و از یک صاعقه غیرقانونی برای ترساندن راه خود به خانه کسی در هنگام تیراندازی در ویرجینیا استفاده کرد. به به

به گفته این روزنامه ، چاپمن ، که همچنین متهم به استفاده از زبان ضد همجنسگرا بود ، این اتهامات را به شدت رد کرد.

تهیه کنندگان فیلم “سگ رها شده” قبل از پخش به دلیل اظهارات نژادپرستانه و همجنسگرایانه ستاره “و همچنین فعالیت های غیرقانونی هنگام فیلمبرداری” لغو شد.

بانی چاپمن ، دختر یک شکارچی واقعی ، او را متهم به نژادپرستی و همجنس گرایی و همچنین خیانت به مادر فقید خود ، بث کرده است. دختر دیگر ، سسیلی چاپمن ، جستجوی پرطرفدار خود را برای شستن لباس-دوست گابی پتیتو ، فراری فقید-رد کرد و آن را “ترفند تبلیغاتی” نامید.

Dog the Bounty Hunter ، که نام اصلی او Duane Chapman است ، نیز به دلیل افترا توسط مایکل دانوان ، مدیرعامل Unleashed Entertainment تحت تعقیب قرار گرفته است.
ویلیام فارینگتون

چپمن به صفحه شش گفت: “متأسفانه بانی و سیسیلی توسط شرکای سابق ناراضی در جنایات متعددی استخدام شده اند که می خواهند به هر قیمتی انتقام بگیرند و سعی می کنند من را بی اعتبار کنند.”

به گزارش The Sun ، مایکل دونوان ، رئیس Unleashed Entertainment ، در بیانیه ای اعلام کرد که “Dog Unleashed” به دلیل “اقداماتی که آقای چاپمن در طول تهیه نمایش انجام داد و توافقنامه های قرارداد را نقض می کرد” لغو شد.

این رسانه گزارش داد که دانووان از چپمن به دلیل افترا شکایت می کند.

“متهم یک ستاره تلویزیونی است که از سوی شاکی اخراج شد و پس از اینکه شرکتش متوجه شد که متهم از نام مستعار نژادپرستانه برای حمله به فعالان نوجوان سیاه پوست استفاده کرده است ، زندگی سیاه پوستان اهمیت دارد.” هنوز مشخص نیست این شکایت در کجا تشکیل شده است.

گفته می شود اسناد دادگاه Chapman A نامیده می شود "ستاره معروف تلویزیون واقعیت" پس از استفاده منتشر می شود "نام مستعار نژادپرستانه برای حمله" فعالان
ادعا می شود که روزنامه های چپمن چپمن را “ستاره تلویزیونی شرم آور” نامیده اند که پس از استفاده از “نام مستعار نژادپرستانه برای حمله به فعالان” اخراج شده است.
RisingSunPhotog / BACKGRID

در این شکایت آمده است که “تحقیقات دادستان در مورد ادعاهای مستعار نژادپرستانه فعالیت غیرقانونی را نیز آشکار کرد” ، و افزود که چپمن “هنگام فیلمبرداری در ویرجینیا” به طور غیرقانونی یک تیزر برقی حمل می کرد و می پوشید ، که با توجه به محکومیت چپمن برای جنایت خشونت آمیز در کشورهای مشترک المنافع غیرقانونی است. ” یک جرم.”

بر اساس این گزارش ، چاپمن “برای انتقاد از شاکی به دلیل فسخ قرارداد خود ، درگیر رفتاری شد و چنین رفتاری باعث شد متهم به افتراء متهم شود.”

گزارش شده است که این سند شامل توییتی از تاریخ 7 آوریل از چپمن است که در آن آمده است: “بازیگران مطلقه در تلاش هستند اطلاعات خانم جک مایز و غیره را بدزدند.

چپمن هنگام جستجوی برایان لاندری در فلوریدا مدارک دادگاه را دریافت کرد.
چپمن هنگام جستجوی برایان لاندری در فلوریدا مدارک دادگاه را دریافت کرد.
اینستاگرام

در این شکایت آمده است که این توییت “شاکی و همکارانش را متهم می کند که مرتکب فعالیت مجرمانه دروغین شده اند که باعث افترا می شود” و تلاش برای “لطمه زدن به شهرت شاکی” است.

به نوشته روزنامه سان ، در این شکایت همچنین به توییت دیگری از چپمن در ماه سپتامبر اشاره شده است که می گوید: “آنها خواهند دید که چگونه به همه ما دروغ گفتید و پسران کوچک پدر چطور؟”

“مرجع متهمان” دروغ “های چپمن حقایق واقعی در مورد لغو برنامه تلویزیونی واقعی او هستند … بنابراین ، این بیانیه یک اظهار نظر عمومی نیست ، بلکه اظهاراتی است که متهم برای سرپوش گذاشتن بر غیراخلاقی و فعالیت جنایتکارانه “، روزنامه ها گزارش کردند.

“برای افزودن به توهین جاهلانه جراحت ، متهم به استعاره های خسته از همجنس گرایی متوسل می شود و یکی از شاکیان آشکارا” پدر “هموفوبیک نامیده می شود و با استفاده از کلمات” پسران کوچک “و” با توجه به بندر ، پرونده می گوید: “پدر با هم”

دونووان ادعا می کند که چپمن حمل اسلحه حیرت انگیز غیرقانونی است زیرا او در سال 1976 به قتل درجه یک محکوم شد ، زمانی که به پنج سال زندان در تگزاس محکوم شد. او در یک ماشین فرار منتظر بود که در درگیری ماری جوانا به مرد 69 ساله شلیک کرد.

نمایش تلویزیونی Dog the Bounty Hunter ، "سگ رها شده" در مارس 2021 لغو شد.
برنامه تلویزیونی Dog the Bounty Hunter با عنوان “Dog Unleashed” در مارس 2021 لغو شد.
یوتیوب

بر اساس گزارش ها ، چپمن ادعا کرد که سلاحی که در دست داشت یک بند بود ، اما به نقل از The Sun ، در دادنامه آمده است: “وقتی متهم نماینده شاکی ، اسلحه حیرت انگیز را نشان داد ، بازیگر پرسید که آیا این شوک واقعی است و متهم پاسخ داد ،” البته.'”

دونووان به دنبال 1.3 میلیون دلار در این دعوی است که چپمن هنوز پاسخی برای آن ارائه نکرده است.

در بیانیه ای برای The Sun ، نماینده ستاره واقعیت گفت: “ارتباط سگ کوتاه با مایک دونوان از ابتدا عاقلانه نبود. در حال حاضر ، مایک ، یک جنایتکار که چندین تحقیق فعال در مورد کلاهبرداری در شرکت خود Libre توسط Nexus از چندین دادستان ایالتی تلاش می کنند تا تصویر سگ را در انظار عمومی مخدوش کنند.

بیانیه می افزاید: “هر چیزی که مربوط به این دعوی است نادرست است ، اتهامات از نظر قانونی غیرقابل دفاع است و با قاطعیت از آنها دفاع خواهد شد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *