Donna Tartt سخنرانی های قانونی را در پادکست Bennington شروع می کند

Donna Tartt سخنرانی های قانونی را در پادکست Bennington شروع می کند


پیج ششم متوجه شده است که نویسنده تحسین شده Donna Tartt نامه های تند قانونی را به پادکست مربوط به دوران خود در کالج بنینگتون ارسال می کند.

به گفته منابع ، وکیل تارت نامه های کوتاهی را در ماه های اکتبر و سپتامبر برای تهیه کنندگان “روزی روزگاری … در کالج بنینگتون” ارسال کرده است – جزئیات دوران تارت در مدرسه ، از جمله رابطه جنسی ادعا شده با موزه مردش ، همکارش. دانش آموز ، پل مک گلوین.

پادکست – با الهام از مقاله Esquire لیلی آنولیک در سال 2019 ، “تاریخ شفاهی محرمانه بنینگتون: مخروبه ترین دانشکده دهه 80” – که اواخر ماه گذشته راه اندازی شد ، شرح می دهد که یک گروه ادبی محبوب ادبیات در مدرسه هنرهای آزادیخواه ورمونت مشهور شده است. همکاران نسل X ، از جمله تارت برنده جایزه پولیتزر ، نویسنده “کمتر از صفر” ، برت ایستون الیس ، و مک آرتور “نابغه” جاناتان لتم.

پادکست همچنین شامل حکایات ادعایی در مورد برخی از اعضای دانشکده از جمله Camille Paglia است.

اما به نظر می رسد تارت ، 57 ساله ، نویسنده “تاریخ مخفی” و “گولدفینچ” مصمم است روزهای مدرسه خود را پشت سر بگذارد.

همچنین به نظر می رسد که نمایندگان ادبی آن ، RCW در لندن ، از اپل خواسته اند که پادکست را حذف کند و ادعا می کند که این حقوق را نقض می کند.

منابع به صفحه شش می گویند که پیام های وکلای تارت اسناد قانونی ارائه نمی دهند ، بلکه فقط به ایجادکنندگان پادکست هشدار می دهند که از هیچ “اظهارات غلط ، گمراه کننده و یا نادرست” در مورد تارتت که ممکن است مهمانان ارائه دهند ، استفاده نکنند.

در نامه دیگری هشدار داده شده است که از هیچ اثر منتشر شده تارت بدون مجوز یا از سوابق مدرسه خصوصی او استفاده نکنید. وکیل و نمایندگی تارت در روز چهارشنبه به چندین درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

ما مک گلوین را نیز به عنوان وکیل می شنویم.

جاناتان لتم همچنین در پادکست کالج بنینگتون پوشش داده شده است.
جاناتان لتم همچنین در پادکست کالج بنینگتون پوشش داده شده است.
گتی ایماژ برای پالم اسپرینگز در

هنگامی که ما برای اظهارنظر دست به دست شدیم ، آنولیک مجری پادکست در بیانیه ای به ما گفت: “تنها چیزی که می دانم این است که دونا وقتی از او خواسته شد در پادکست شرکت کند ، مودبانه رد کرد. سپس تهیه کننده من شروع به گوش دادن به وکیل و وکیل ناشر خود کرد.”

او افزود: “پادکست من – حداقل تا حدی – درباره نحوه نوشتن نسخه آمریکایی” سر عروس “، یعنی” تاریخ مخفی “توسط دونا تارت است ، زیرا او در” بنینگتون “در نسخه آمریکایی” Bridesheadhead Revisited “زندگی می کرد. ، او در دنیایی زندگی می کرد که پر از پول بود ، بسیار مرموز بود ، از نظر جنسی اسرار آمیز بود. پادکست کاملاً آن را دوست دارد ، اما آن را نیز فاش می کند. “

با این حال ، جنگ لغت بین واژه سازان فقط ممکن است در حال وقوع باشد.

قسمت چهارشنبه پادکست ، “Mississippi Chippy” ، جزئیات زندگی شخصی تارت متولد می سی سی پی را در دوران دانشجویی در هتل مجلل Bennington ارائه می دهد ، که بر اساس گزارشات الهام گرفته از اولین کتاب او ، جلد افسانه ای دهه 90 ، “تاریخ مخفی” است.

طبق گزارش پادکست ، تارت در اوایل دهه 1980 یک رابطه غیرمعمول نزدیک با همکلاسی خود مک گلوین ایجاد کرد. تاد اونیل به عنوان یکی از همکلاسی های سابق خود به یاد می آورد: “کمی سورئال بود زیرا … ناگهان دونا شبیه نسخه کوچکی از پل شد. به وضوح می توانم به یاد داشته باشم که با پل و دونا نشسته بودم و … دونا لباس پوشیده بود بسیار شبیه به لباس پل.

برت ایستون الیس پادکست لیلی آنولیک درباره کالج بنینگتون را در دهه 1980 می گیرد.
برت ایستون الیس پادکست لیلی آنولیک در مورد کالج بنینگتون را در دهه 1980 می گیرد.
گتی ایماژ برای RFF

قسمت پادکست ادعا می کند که مک گلوین حتی تارت را با نام مستعار “Laddie” و “M’boy” صدا می کند و تارت به یاد می آورد که “جذاب ترین چیزی که تا به حال وجود داشته است” زمانی بود که آنها هنگام بازدید از یک زوج همجنسگرا گیج شدند. گالری ملی در واشنگتن دی سی

به گفته آنولیک ، این زوج سابق “یک خیال ، دو طرفه ، یا به نظر می رسد … که آنها در یک رابطه عاشقانه و جنسی به دنیا آمده اند” و “یک زوج مستقیم که احتمالاً در لباس مبدل شدن کمی شوک خواهند داشت. شوهر همجنسگرا ”

یکی دیگر از همکلاسی های سابق پادکست ، که فقط “Student X” نام داشت ، ادعا می کند که او توسط دوست دختر سابق مک گلوین در آن زمان فرستاده شده بود تا از رابطه جدیدش با تارت خلاص شود.

طبق پادکست ، این دانشجوی ناشناس در دفتر خاطرات خود در زمان تحقیقات هوو نوشت.[Paul] او عاشق “موجودی دلپذیر” می شود ، دختری که شبیه یک پسر کوچک است و به نظر می رسد جنسیت او می خواهد مانند یک همجنسگرا با او رفتار شود.

همان منبع می گوید که وقتی او بالاخره با تارت ملاقات کرد ، گفت: “آن چیز کوچک بسیار زیبا … باید بگویم که کمی با دم بین پاهایم برگشتم.”

این فرد ناشناس همچنین به یاد می آورد که او و گروهش تارت زاده جنوبی را “میسیسیپی چیپی” پشت سر خود می نامند و “مردم این چیزهای عجیب را در مورد او می گفتند … او با قدرت است و بسیار باهوش است. و سپس در مورد دیگری ، من نمی دانم چرا این فیلتر شد.

قسمت پادکست همچنین تاریخچه ای را نشان می دهد که ایستون در حال حاضر با Tartt ادامه داده است ، که قبلا در مقاله Esquire به آن پرداخته شده بود ، و همچنین رابطه Tartt با McGloin.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *