Dunkin Ducks ستاره ویروسی TikTok ماهانه 4500 دلار درآمد دارد

Dunkin Ducks ستاره ویروسی TikTok ماهانه 4500 دلار درآمد دارداینترنت روی این اردک “مخفی” شده است.

با Munchkin ، یک حیوان خانگی تأثیرگذار در میلفورد ، پنسیلوانیا ، با 2.7 میلیون دنبال کننده در TikTok آشنا شوید. برنامه رسانه های اجتماعی چینی مشاغل Charli D’Amelio و Addison Rae را راه اندازی کرده است – و اکنون یک اردک بسیار خوش شانس است.

مالک کریسی الیس ، 20 ساله ، در مورد دوست زیبا و پر خود در The Post گفت: “مونکین کمی دوست داشتنی است.” “فاسدترین اردک جهان” عاشق فیلمبرداری است و به محض ظاهر شدن دوربین شروع به خودنمایی می کند.

طرفداران به صفحات مونککین و الیس ، با نام مستعار Dunkin Ducks سرازیر می شوند تا پرنده تشنه ای را که از آب یخ در حال رانندگی در دانکین دوناتز ، استارباکس و موارد دیگر بیرون می زند ، مشاهده کنند. صدای اسپری رضایت بخش “Duck ASMR” نامگذاری شده است.

دیگر ماجراجویی های مشبک شامل راه رفتن روی بند بنفش با بند مناسب ، حمل حیوان در کوله پشتی تهویه شده ، بازی پیراهن با کلاه لوبیایی و امتحان تنقلات جدید مانند آب توت فرنگی است. تابستان امسال ، الیس منچکین را با خود به قایقرانی در آدیروندکس برد.

محتوای خوب این است که آرد سوخاری را به خانه بیاورید. دو نفر Dunkin Ducks حداقل 4500 دلار در ماه از TikTok و Instagram جمع آوری می کنند ، یا تقریباً 54000 دلار درآمد سالانه.

“سرانجام مارک ها با من تماس گرفتند. من قبلاً در مورد اولین معامله تجاری پولی خود مذاکره کرده بودم [on Instagram]او گفت: “من در حدود نیم ساعت بیشتر از ایجاد 40 ساعت در هفته در یک خواربار فروشی درآمد و درآمدزایی کردم.”

منبع اولیه پول نقد الیس از صندوق ایجادکنندگان TikTok است ، که به کاربران محبوب “حداقل 100،000 نمایش ویدیوی اصلی در 30 روز گذشته” ، به گفته وب سایت این شرکت ، پرداخت می کند – اگرچه این پلتفرم همچنان یک راز است ، اما چیزی که سازندگان محتوا پیش بینی می کنند ” پول فروکش می کند و جریان می یابد. “

پستهای حمایت شده در اینستاگرام ، جایی که مونکین دارای 245000 دنبال کننده فوق العاده است ، هزینه زیادی نیز دارد. اردک سخت کوش همچنین نقاشی های انتزاعی می سازد که در Etsy فروخته می شوند. به زودی ممکن است ثروتمندتر از اسکروج مک داک شوید.

سفر به شهرت منچکین از زمانی آغاز شد که الیس 16 ساله بود و در یک مغازه خواربار فروشی در شهر کوچک خود پنسیلوانیا در یک چراغ راهنمایی کار می کرد.

“یک روز ، چیزی که به خاطر آن مورد آزار و اذیت قرار می گیرید دلیل عشق مردم به شما خواهد بود.”

تری الیس

او شروع به ارسال تصاویری از زندگی خود با مونچکین آنلاین کرد زیرا این نوجوان در ارتباط با افرادی که علایق و سرگرمی های یکسانی دارند ، خوشبخت بود. تا جولای 2018 ، این حساب به نقطه عطف 5000 دنبال کننده در اینستاگرام رسیده بود. آن زمان بود که رویاهای تأثیرگذار الیس آغاز شد.

او می گوید: “به نظر من ، حتی دختران مشهور در مدرسه نیز 5000 دنبال کننده ندارند.” “بسیاری از مردم مرا مسخره می کنند زیرا در دبیرستان اردک گرفتم ، اما همین افراد می خواهند با من دوست شوند زیرا اردک در اینترنت محبوب است!”

پیام الیس به کسانی که با نفرت روبرو هستند روشن است: “هرگز برای یافتن جایگاه خود در اینترنت دیر نیست.”

او می گوید: “روزی چیزی که شما به خاطر آن مورد آزار و اذیت قرار می گیرید دلیل عشق مردم به شما خواهد بود.” “ممکن است زمان زیادی طول بکشد ، و رسیدن به آنجا واقعاً دشوار است ، اما ارزش آن را دارد ، 100٪.”

احساس بد؟ آب را از پشت اردک خارج کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *