مانیتور جدید قند خون Eversense E3 به مدت 180 روز برای مدیریت دیابت در زیر پوست کاشته می شود.در پینترست به اشتراک بگذارید
تصویر اجتناب کرده اند طریق Senseonics

اولین نمایشگر گلوکز پیوسته قابل کاشت (CGM) سرگرمی انگیز کدام ممکن است به تماس گرفتن Eversense اجتناب کرده اند Senseonics مستقر در مریلند شناخته تبدیل می شود، به تازگی بیشتر شده است. پس اجتناب کرده اند مدت‌ها پیش بینی، در 11 فوریه 2022، این نمایندگی تأییدیه گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی آمریکا (FDA) را برای مدل Eversense E3 شخصی ادعا کرد کدام ممکن است می‌تواند به مدت 6 ماه مناسب در هیکل نگه دارد – به جای آن اینکه هر 90 روز خوب‌بار تعویض شود. .

نیروی کار گودنو، رئیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست مسئله نمایندگی Senseonics در ادعا‌ای مطبوعاتی اظهار داشت: “افزایش تا حد زیادی مدت تمدید شده‌ترین سیستم CGM به شش ماه، آرم‌دهنده خوب جهش غول پیکر به ورودی برای مبتلایان را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به سمت} مأموریت ما {برای تغییر} اقامت در محله جهانی دیابت است.”

به معنای واقعی کلمه هستند، در حالی کدام ممکن است متنوع اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت مفهوم خوب سنسور CGM قابل کاشت کودک به مقیاس شاخه را دوست داشتند کدام ممکن است هر 5 دقیقه خوب بار نتایج را به 1 این سیستم تلفن معقول کشتی می تدریجی، آنها دوست نداشتند کدام ممکن است هر 3 بار برای کاهش در بازوی شخصی به دکتر مراجعه کنند. ماه برای تعویض واحد در جاری حاضر، مبتلایان در آمریکا علاوه بر این به حسگر سایش تمدید شده‌تر حال در اروپا ورود دارند کدام ممکن است اکنون توسط Ascensia Diabetes Care به کالا می‌رسد.

تایید FDA برای مبتلایان بزرگ شده بیش اجتناب کرده اند خوب سال پس اجتناب کرده اند کشتی Eversense E3 توسط Senseonics به FDA در سپتامبر 2020 صورت می‌گیرد کدام ممکن است بخشی اجتناب کرده اند آن {به دلیل} تاخیرهای COVID-نوزده است.

همراه خود این تایید، Ascensia قصد دارد به همان اندازه Eversense E3 را به همان اندازه جولای 2022 روانه بازار تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سازنده می گوید تحقیقات مورد نیاز را مورد استفاده قرار گیرد در کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این تفاوت این مانکن همراه خود پمپ های انسولین حال را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم های عرضه خودکار انسولین (AID) دنبال خواهد کرد.

CGM قابل کاشت Eversense E3 چیست؟

CGM های عادی برای ادغام کردن حسگری هستند کدام ممکن است به صورت خارجی روی معده هر دو بازو بسته می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلوکز را اجتناب کرده اند طریق خوب کانول کودک (لوله پلاستیکی خانه) کدام ممکن است منافذ و پوست را دهانه می تدریجی، مقیاس گیری می تدریجی. سنسور معمولاً به مدت 7 به همان اندازه 10 روز گذشته اجتناب کرده اند اینکه خواستن به تعویض آن داشته باشید، همراه خود استفاده اجتناب کرده اند خوب تجهیزات شخصی درج کننده در کنار همراه خود سیستم استفاده تبدیل می شود.

سنسور دیابت قابل کاشت Eversense نشان داده شده است که بین دو انگشت نگه داشته شده است.
سنسور قابل کاشت اورسنس

Eversense انصافاً منحصر به فرد است. این مقدماتی حسگر در نوع شخصی است کدام ممکن است به جای آن تعدادی از روز در زیر منافذ و پوست چندین ماه کاشته تبدیل می شود. برای بدست آمده خوانش، باید خوب فرستنده را در بالای منافذ و پوست شخصی روی محل درج سنسور بپوشید کدام ممکن است همراه خود خوب لایه پشتی چسب بیشتر مبتنی بر سیلیکون در جای شخصی باقی {می ماند}. با این حال این همان چیزی است که خواهید کرد ساده مثل خوب چسب زخم روی آن سیلی می زنید.

ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است فرستنده خوب مربع سیاه است، متعاقباً فوق العاده محتاطانه نیست. با این حال نکته خوش بینانه اینجا است کدام ممکن است می توانید آن را هر بار کدام ممکن است بخواهید، با بیرون از دست دادن چیزی جز خوب لایه پشتی چسب کنار کنید.

این سومین مدل این نمایندگی اجتناب کرده اند CGM قابل کاشت Eversense است. اولین سنسور Eversense 90 روزه بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید جستجو در آن Eversense XL بود کدام ممکن است 180 روز دوام آورد با این حال ساده در خارج اجتناب کرده اند آمریکا به راحتی در دسترس است {بوده است}.

اکنون Eversense E3 درجه جدیدی اجتناب کرده اند راحتی را حاضر می دهد:

  • سه ماه حسگر اضافه هر سنسور کودک به جای آن 90 روز، 180 روز دوام می آورد. پرانرژی کردن این فناوری سایش تمدید شده‌تر، خوب طراحی بی نظیر اسید بورونیک مبتلا (SBA) است کدام ممکن است اکسیداسیون شیمی نشانگر پیوستن گلوکز را کاهش می‌دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندازه عمر سنسور را افزایش می‌دهد. این بدان معناست کدام ممکن است خوب شخص در جاری حاضر تنها به 2 فرآیند درج را انتخاب کنید و انتخاب کنید بردن سنسور در سال خواستن دارد، 9 4 فرآیند می خواست در گذشته.
  • کاهش کالیبراسیون انگشتان. طبق FDA، Eversense E3 در 3 هفته اول استفاده اجتناب کرده اند سنسور ساده به 2 کالیبراسیون همراه خود انگشت در روز خواستن دارد. سپس بعد اجتناب کرده اند روز 21، {هر روز} ساده خوب انگشت برای اطمینان از دقت خانه CGM مورد نیاز است. این سیستم سلول اجتناب کرده اند شخص تمایل دارد کدام ممکن است آن کالیبراسیون ها را وارد تدریجی.

قبلی اجتناب کرده اند آن، ایده ها اولین سیستم Eversense تقریباً مشابه است:

سنسور کودک این سنسور خوب میله شفاف مینیاتوری است کدام ممکن است نازکتر اجتناب کرده اند زبانه Tylenol است کدام ممکن است چندین اینچ در زیر منافذ و پوست کاشته شده است. این مورد تأیید FDA است کدام ممکن است روی بازو قرار خواهد گرفت، اگرچه برخی اجتناب کرده اند مشتریان در درجه در سراسر جهان گزارش داده اند کدام ممکن است آن را روی معده شخصی قرار داده اند. پس اجتناب کرده اند وارد کردن، سنسور خوب فاصله خوب و دنج کردن خوب بار 24 ساعته دارد کدام ممکن است در آن هیچ داده ای حاضر داده نمی شود از به هیکل شخص رفتار می تدریجی.

کاشت مطب دکتر. توصیه در مطب دکتر در یک واحد فرآیند تقریبا 10 دقیقه ای انجام تبدیل می شود. تنها چیزی کدام ممکن است خواستن است لیدوکائین را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب ابزار طراحی شده ویژه {برای قرار دادن} حسگر در یک واحد جیب منافذ و پوست است کدام ممکن است تقریباً 2 برابر عمق خوب کانول روزمره CGM است.

ساده بزرگسالان. این برچسب FDA برای اشخاص حقیقی زیر 18 سال نیست، اگرچه دکتر فران کافمن، افسر ارشد پزشکی Senseonics می‌گوید کدام ممکن است نمایندگی قصد دارد تحقیقات آزمایشی پزشکی را در اسرع وقت همراه خود تأیید این محصول دنبال تدریجی.

فرستنده Eversense، اندود شده خارجی

فرستنده مشکی، خواستن به هزینه دارد. چون آن است ردیابی شد، مالش برای برخی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی قابل انجام است خواستن به حمل فرستنده روی منافذ و پوست باشد کدام ممکن است همراه خود چسب مستقیماً بالای سنسور وارد شده متصل شده است. فرستنده خوب دیسک مسطح مشکی است کدام ممکن است به سختی نازکتر اجتناب کرده اند 2 نیمه روی هم قرار گرفته است. این پچ پمپ انسولین Omnipod کوچکتر است، با این حال اجتناب کرده اند حسگر گلوکز فلش Abbott FreeStyle Libre بهتر است. هر 5 دقیقه خوب بار داده ها را به این سیستم تلفن معقول در کنار کشتی می تدریجی.

فرستنده را می توان گرچه وقت یکبار برای حمام کردن هر دو بازی کنار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر وصل کرد، با این حال البته است در حالت خاموش بودن هیچ داده ای مخابره نمی شود. علاوه بر این باید روزانه به مدت 10 به همان اندازه ربع ساعت همراه خود استفاده اجتناب کرده اند کابل حاضر شده هزینه شود. فرستنده دارای خوب خاموشی روی حیله و تزویر در 180 روز بر مقدمه ساعت خانه است، متعاقباً در صورت سوال کردن، امکان ایجاد مجدد سنسور منقضی شده {وجود ندارد}.

فناوری حسگر آفتاب این تجهیزات اجتناب کرده اند فناوری جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی نظیر بیشتر مبتنی بر آفتاب برای مقیاس گیری درجه گلوکز استفاده می تدریجی. سنسور همراه خود خوب ماده شیمیایی فلورسنت پوشانده شده است کدام ممکن است وقتی کشف نشده قند خون قرار خواهد گرفت، مقدار به سختی آفتاب ساخت می تدریجی کدام ممکن است توسط سنسور مقیاس گیری تبدیل می شود.

لرزش روی هیکل یکی اجتناب کرده اند عملکرد های فوق العاده جلب توجه اینجا است کدام ممکن است فرستنده Eversense به معنای واقعی کلمه هستند بر روی هیکل می لرزد به همان اندازه مشتریان را اجتناب کرده اند بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرین ها آگاه تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میزان ارتعاشات را بسته به درجه گلوکز تنظیم می دهد. کدام ممکن است در صورت تمایل می توانید تمام هشدارهای صوتی مزاحم را غیرفعال کنید.

با بیرون گیرنده، ساده گوشی معقول. نکته جدید اینجا است کدام ممکن است این روش گیرنده به صورت جداگانه ای را شناخته شده به عنوان امکان ای برای پیوستن تلفن معقول ندارد. یعنی مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند آن، باید خوب تجهیزات اندروید هر دو iOS سازگار (آیفون، اندروید، آی تاچ، آی پاد هر دو تبلت) داشته باشید. در حالی کدام ممکن است پیوستن مستقیم به تلفن خوب الگو سرگرمی انگیز است، علاوه بر این برای برخی اشخاص حقیقی خوب مانع بدون شک است.

اپلیکیشن سلول. این این سیستم نوار رنگی را در بالا حاضر می دهد کدام ممکن است به خوانایی آرم می دهد کدام ممکن است خواه یا نه درجه گلوکز خواهید کرد در محدوده هدف زرشکی، زرد هر دو بی تجربه است هر دو خیر. منوی ساده مورد استفاده قرار گیرد برای ادغام کردن خوب تاریخچه هشدار است، کدام ممکن است در آن می توانید اطلاعات هر هشدار بدست آمده شده همراه خود هشدار بالا، هشدار کم، برداشتن ارتباط فرستنده هر دو کالیبره کردن را همراه خود روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان از واقعی بیانیه کنید. این برای بازگشت در کل روز هر دو هفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیگیری مجدد سطوح فوق العاده {مفید است}. علاوه بر این می‌توانید خوب بخش گزارش‌ها را همراه خود خوب چکیده هفتگی مدال، خوب نمودار پای گلوکز کدام ممکن است اجتناب کرده اند داده‌های زمان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماه‌های قبلی خواهید کرد نقشه‌برداری می‌تدریجی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این خوب گزارش آمار گلوکز کدام ممکن است معمولی، بالاترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرین‌ترین قرائت‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید انحراف معمول خواهید کرد را بر مقدمه تفکیک شده آرم می‌دهد، ببینید. زمان روز

هشدارهای پیش سوراخ بینی کننده در کنار همراه خود هشدارهای عادی کم، بیش از حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نرخ تنظیم، Eversense می‌تواند 10 به همان اندازه نیم ساعت در گذشته روزی را کدام ممکن است می‌خواهید زیرین هر دو بیش از حد کنید، پیش‌سوراخ بینی تدریجی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید این هشدارهای پیش‌سوراخ بینی را اجتناب کرده اند طریق عملکرد لرزش روی هیکل حاضر می‌تدریجی. هر دو اجتناب کرده اند طریق این سیستم تلفن در کنار، کدام ممکن است ممکن است خوب هشدار صوتی بدهد هر دو حتی خوب چراغ چشمک بزند به همان اندازه ملاحظه را جلب تدریجی.

به اشتراک گذاری داده ها. برای پست الکترونیکی کردن هر خوب اجتناب کرده اند این تجربیات به گیرنده دلخواه شخصی، ساده روی تصویر اشتراک گذاری در سمت راست بالای صفحه فشار کنید. اگر روی نیمه اشتراک‌گذاری داده‌های من می خواهم فشار کنید، می‌توانید دعوت‌نامه‌های ایمیلی را برای اسناد هر دو عزیزانتان کشتی کنید به همان اندازه بتوانید جریان مداوم داده‌های خواهید کرد، اجتناب کرده اند جمله هشدارها را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویدادهای گزارش‌شده را بیانیه کنید.

Eversense CGM چقدر از واقعی است؟

براساس داده‌های کارآزمایی پزشکی، به تذکر می‌رسد Eversense E3 از واقعی‌ترین حسگر CGM را در بین همه آنها دارد.

مقیاس گیری معمول دقت CGM شناخته شده به عنوان شناسایی شده است است معمولی تمایز نسبی کاملاً (MARD). ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است با اشاره به MARD، هرچه این عدد کمتر باشد، دقت سنسور بعدی است.

بر مقدمه تحقیق قول Eversense E3 کدام ممکن است در سال 2021 آشکار شد، معمولی MARD 8.5 درصدی دارد، در مقابل همراه خود Dexcom G6 9 سهم، سنسور Medtronic Guardian 3 همراه خود 8.7 سهم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید FreeStyle Libre 2 همراه خود 9.3 سهم.

نحوه بدست آمده CGM قابل کاشت Eversense E3

برای بدست آمده Eversense CGM به مدل دکتر خواستن دارید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر دکتر خواهید کرد ادامه دارد برای این کار آموزش ندیده است، باید همراه خود نمایندگی همکاری کنید به همان اندازه خوب حاضر دهنده مجاز برای معامله با به آن است پیدا کنید.

Ascensia Diabetes Care – کدام ممکن است تا حد زیادی به خاطر مونتاژ گلوکز سنج های عادی Bayer Contour شناسایی شده است است – اجتناب کرده اند سال 2020 Eversense CGM را می فروشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازاریابی می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها پاسخگو برای ادعا قیمت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های ایجاد هستند. به ما مشاوره شده است کدام ممکن است قیمت گذاری ادامه دارد در زمان تایید FDA باقی مانده نشده است، با این حال احتمالاً تفاوتی همراه خود قیمت 90 روزه Eversense نخواهد داشت.

سیستم اولین Eversense توسط بیمه‌پرهزینه بزرگی اجتناب کرده اند جمله قالب‌های Aetna، Cigna، Humana، را انتخاب کنید و انتخاب کنید Blue Cross Blue Shield خرس محافظت قرار گرفته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید Medicare محافظت آن را اجتناب کرده اند سال 2020 ادعا کرده است. احتمالاً این محافظت برای سنسور 180 روزه، اجتناب کرده اند جمله Medicare، منتقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اضافه خواهد بود.

علاوه بر این، در جاری حاضر هیچ تصمیمی با اشاره به توقف ۹۰ روزه Eversense CGM {وجود ندارد}. با این حال هدف این نمایندگی ها اینجا است کدام ممکن است “مشتریان را در فوری ترین زمان قابل انجام {به سمت} محصول 6 ماهه سوق دهند.” پیش بینی می‌رود این پرتاب در سه ماهه دوم سال، بین اوایل آوریل به همان اندازه اواخر ژوئن تحریک کردن شود.

فناوری بلند مدت Eversense CGM

با اشاره به فناوری بلند مدت، Senseonics فراوان اجتناب کرده اند اشیا را در جاری حاضر توسط دست کار دارد.

به مشاوره کافمن، اکنون کدام ممکن است Eversense E3 توسط FDA تأیید شده است، آنها این سیستم ریزی خواهند کرد به همان اندازه شناسایی جدید FDA “iCGM” را به رسمیت بشناسند کدام ممکن است کنار هم قرار دادن ترکیب همراه خود پمپ های انسولین حال را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلند مدت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم های AID است.

آنها علاوه بر این قصد دارند آزمایش‌های پزشکی فناوری بعدی حسگر 365 روزه شخصی را تحریک کردن کنند، کدام ممکن است همراه خود ملاحظه به اینکه تحقیقات آزمایشی برای آن به 1 سال مناسب تحقیق در مقابل همراه خود فناوری‌های زودتر ساده 90 هر دو 180 روز خواستن دارد، مدتی اندازه می‌کشد.

کافمن به DiabetesMine اظهار داشت: «این همه خوب بازدید است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما در یک واحد زمان قدم به قدم پیش می رویم.