Giannis Antetokounmpo از باکس سهام شرکت Milwaukee Brewers را خریداری کردGiannis Antetokounmpo یک حق رای دادن در ورزش میلواکی را امسال به قهرمانی کمیابی رساند و در حال حاضر مالک دیگری است که سعی می کند این شاهکار را تکرار کند.

تیم بیس بال روز جمعه اعلام کرد که Antetokounmpo ، ستاره NBA Bucks ، سهام MLB Brewers را خریداری کرد.

Antetokounmpo روز جمعه در یک کنفرانس خبری که پشت میکروفون ها با پیراهن شماره 34 Brewers نشسته بود ، گفت: “مرد ، این شگفت انگیز است.” “این رویایی است که برای کودکی از سپولیا ، آتن ، یونان متولد شده و از والدین مهاجر متولد شده است. هرگز تصور نمی کردم که در این موقعیت باشم. “

این قرارداد در ماه مه به پایان رسید اما برای جلوگیری از حواس پرتی سکوت اختیار کرد ، زیرا باکس در لیگ قهرمان شد که شامل غلبه بر سری 2-0 مقابل نتز و سانز بود و اولین عنوان این فرانچایز را در 50 سال گذشته به دست آورد.

آنتتوکونمپو ، که در دسامبر قرارداد تمدید 5 ساله و 228 میلیون دلاری را امضا کرد ، گفت: “میلواکی من را امروز تبدیل کرده است.” “او من را به شخص بهتری تبدیل کرد. اینجا اساساً خانه من است. من اینجا پدر شدم. من اینجا رهبر شدم. من اینجا قهرمان شدم و می خواهم شرکت کنم.

“من می خواهم تا آنجا که ممکن است در جامعه شرکت کنم. می دانم که میلواکی سرمایه گذاری زیادی روی من کرده است و می خواهم دوباره سرمایه گذاری زیادی در شهر میلواکی انجام دهم.”

Antetokounmpo جدیدترین روندی است که ورزشکاران فوق ستاره از یک مجموعه ورزشی محلی خریداری می کنند.

آرون راجرز ، مهاجم تیم پاکرز ، مالک اقلیت باکس است. پاتریک ماهومز ، مدافع اصلی سرپرست ، مالک اقلیت تیم MLB کانزاس سیتی ، رویال است.

Brewers دارای سومین رکورد برتر در لیگ ملی هستند و به دنبال اولین عنوان خود در سری جهانی از زمان نقل مکان از سیاتل در 1970 هستند. آنها سری جهانی را در 1982 باختند و برای پیروزی مجدد به پاییز کلاسیک 2018 قبل از آن برنده بودند. شکست بازی 7 به داجرز

مارک آتاناسیو ، مالک اصلی آبجوسازان می گوید: “ما در تلاش هستیم تا بخشی از آن کارمای خوب را که جیانیس و هم تیمی هایش ایجاد کردند تا به ما پایان دهد ، داشته باشیم.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *