GOP گارلند را به دلیل "مسلح کردن" DOJ در مبارزه علیه CRT جدا می کند

GOP گارلند را به دلیل “مسلح کردن” DOJ در مبارزه علیه CRT جدا می کند


جمهوری خواهان دادستان کل مریک گارلند را به دلیل “تسلیح” وزارت دادگستری به دلیل طرح وی برای استفاده از نیروی انتظامی فدرال برای سرکوب والدین مدرسه که با نظریه انتقادی نژاد مخالف هستند – که می گوید این اقدامی برای ایجاد رعب و وحشت در مخالفان سیاسی است – می شکند.

وزارت دادگستری این هفته اعلام کرد که FBI را برای بررسی تشدید تهدیدها علیه مدیران ، معلمان و کارکنان مدارس در میان اعتراضات به نظریه انتقادی نژاد و پوشیدن ماسک اجباری برای کودکان دعوت خواهد کرد.

قانونگذاران جمهوری خواه – و والدین – بلافاصله از این تصمیم انتقاد کردند و دولت بایدن را متهم کردند که اعتراضات آنها را به “تروریسم داخلی” تشبیه کرده است.

کوین مک کارتی ، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان ، گفت که این کمپین بخشی از یک “روند نگران کننده” است که در آن دموکرات ها سعی می کنند والدین را خفه کرده و آنها را از صحبت در آموزش فرزندان خود باز دارند.

والدین حق اساسی دارند که به طور قانونی در آموزش فرزندان خود شرکت کنند. ما باید مشارکت خانواده را در سیستم های مدرسه خود تشویق کنیم ، نه اینکه بی اساس به دیدگاه های متضاد حمله کنیم ، زیرا برخی از مقامات آموزش لیبرال و گروه های علاقه مند ویژه این امر را تهدیدی برای قدرت مورد نظر آنها در مورد آنچه کودکان در کلاس های درس آمریکایی یاد می گیرند ، می دانند. ”

“این تصمیم اخیر پرزیدنت بایدن یک نمونه دیگر از استفاده او از قدرت اجرایی خود برای فدرال سازی هر بخش از جامعه ما است. او می خواهد از IRS برای مقابله با معاملات بانکی ما استفاده کند ، و اکنون می خواهد از وزارت دادگستری برای هدف قرار دادن آمریکایی ها استفاده کند. خانواده هایی که جرات می کنند در مورد تحصیلات فرزندان خود س questionsال کنند. “

تظاهرکنندگان علیه نظریه انتقادی نژاد در مقابل ساختمان مدرسه متحد Los Alamitos در Los Alamitos ، California ، تظاهرات کردند.
ETIENNE LAURENT / EPA-EFE / Shutterstock

تد کروز ، سناتور تگزاس ، گارلند را متهم به نقض تعهد خود مبنی بر تسلیح نکردن وزارت دادگستری کرد. توییتر: “مریک گارلند در جلسه تأییدیه خود قول داد که از اوباما برای تسلیح وزارت دادگستری برای هدف قرار دادن و آزار و اذیت مخالفان سیاسی خود پیروی نکند. فقط چند ماه بعد ، او در واقع قول خود را نقض کرد.”

جاش هاولی ، سناتور ایالت میسوری ، آخرین حمله بایدن به والدین را “تکان دهنده ، بی سابقه و اشتباه” خواند.

“من فقط از وزارت دادگستری بایدن خواستم تا یک مورد را در تاریخ آمریکا ذکر کند ، زمانی که FBI دستور داده بود به دنبال والدینی که در جلسات هیئت مدیره مدرسه برای بیان نظرات خود شرکت می کنند ، برود. هیچ موردی وجود ندارد.” در توییت اضافه شدبه

ران دی سانتیس فرماندار فلوریدا می گوید: “وکیل گارلند با استفاده از FBI برای محاکمه و سکوت والدین مربوطه از طریق ارعاب ، وزارت دادگستری را مسلح می کند. فلوریدا از حقوق آزادی بیان شهروندان خود دفاع می کند و به عوامل فدرال اجازه نمی دهد مخالفان را در هم کوبند.” سه شنبه در توییتی منتشر شدبه

کوین مک کارتی ، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان
کوین مک کارتی ، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان ، گفت که این کمپین بخشی از “روند نگران کننده” است.
عکس AP / اندرو هارنیک

این حمله جمهوری خواهان پس از آن صورت گرفت که گارلند روز دوشنبه اعلام کرد که FBI در پاسخ نیروی انتظامی به آنچه او “افزایش آزاردهنده ، ارعاب و تهدید به خشونت علیه مدیران مدرسه ، اعضای هیئت مدیره ، معلمان و کارکنان” توصیف کرده است ، پیش قدم خواهد شد.

گارلند در یادداشتی برای دادستان های فدرال و کریستوفر ری ، مدیر FBI ، گفت: “در حالی که بحث های پرشور در مورد مسائل سیاسی در قانون اساسی ما محافظت می شود ، این حمایت شامل تهدید به خشونت یا تلاش برای ارعاب افراد بر اساس نظرات آنها نمی شود.”

تهدید علیه مقامات دولتی نه تنها غیرقانونی نیست ، بلکه با ارزشهای اصلی ملت ما در تضاد است.

“کسانی که وقت و انرژی خود را وقف این می کنند که فرزندان ما از آموزش مناسب در محیطی ایمن برخوردار شوند ، مستحق این هستند که بتوانند بدون ترس از امنیت کار خود را انجام دهند.”

یادداشت وی چند روز پس از آن مطرح شد که انجمن ملی هیئت مدیره مدارس (NSBA) از دولت بایدن درخواست کمک کرد و اعلام کرد که معلمان و کارکنان مدرسه تحت “تهدید فوری” هستند.

NSBA ، در نامه ای به تاریخ 29 سپتامبر ، به وجود تهدید و خشونت معادل تروریسم خانگی اشاره کرد ، زیرا والدین از تحمیل دستورات نقاب بر فرزندان خود و وارد کردن نظریه انتقادی نژاد در برنامه های درسی آنها ناامید شده اند.

آنها مخالفان را متهم به پنهان کردن دستورات و CRT در کلاس های درس برای ده ها حادثه در جلسات هیئت مدیره مدارس امسال کردند.

گارلند مشخص نکرد که آیا حوادث مربوط به اجرای دستورات ماسک یا نظریه مسابقه انتقادی مورد بررسی قرار می گیرد.

در یادداشت وی این حوادث به عنوان تروریسم داخلی طبقه بندی نشده است.



دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *