GW Hillel به تازگی درهای خود را باز می کند

GW Hillel به تازگی درهای خود را باز می کند


آدنا کرستاین ، سمت چپ ، با ساشا فرانک استمپل ، هیلی روزنفیلد ، آری فویر و ایو لونسون صحبت می کند.

یک اتاق طبقه دوم با نور آفتاب به چشم تعداد زیادی از دانش آموزان که در خیابان زیر به کلاس سرازیر شده اند ، نگاه می کند. از بالا ، مرکز Gewirz Hillel که در دانشگاه جورج واشنگتن به تازگی تکمیل شده است به عنوان یک برج مراقبت آرام ، واحه ای یهودی برای دانشجویان عمل می کند.

آدنا کرستاین ، مدیرعامل GW Hillel می گوید: “این یک مرکز اجتماعی پر از ارزش های یهودی است.”

پس از افتتاح بزرگ در 30 سپتامبر ، این مرکز 21000 فوت مربعی پذیرای 3000 دانشجوی یهودی این دانشگاه خواهد بود. هیلل با سه طبقه پر از نور طبیعی و یک رستوران کوشر که به زودی در زیرزمین افتتاح می شود ، فضایی برای مطالعه ، یادگیری و معاشرت فراهم می کند.

ساختمان 13.5 میلیون دلاری توسط شرکت معماری Bowers-Brown طراحی شده است. این مرکز جایگزین مرکز Gewirz Hillel می شود که در سال 1986 ساخته شد و در سال 2019 تخریب شد.

https://www.washingtonjewishweek.com/enewsletter/

کمک کننده کارل گوورز ، که ساختمان را به نام خانواده خود نامگذاری کرده است ، در آن زمان گفت که ساختمان قدیمی “فرسوده شده است”. Gewirz با بیان اینکه شش سال از شروع طرح تا آغاز ساخت ساختمان جدید طول کشید ، افزود: “من منتظر طراوت و محیط هستم.” [and] امکانات رفاهی ، “او به WJW گفت.

Gewirz زنده نماند تا مرکز جدید Gewirz را برای جامعه یهودی باز کند. او در ماه مه 2020 درگذشت. کرستن گفت که خانواده گوورز هنوز با هیلل در ارتباط هستند.

خبرنامه هفته یهودیان واشنگتن را از طریق ایمیل دریافت کنید و هرگز اخبار برتر ما را از دست ندهید
ما داده ها را با فروشندگان خارجی به اشتراک نمی گذاریم.

ثبت نام رایگان

سایر اهداکنندگان عبارتند از مارک لرنر ، مالک Nationals ، و Louis Mayberg ، عضو گروه املاک Media Atlantic ، ناشر هفته یهودی واشنگتن.

GW Hillel زیرزمین ، طبقه اول و دوم و طبقه بالا را اشغال می کند. طبقه سوم و چهارم توسط مرکز مشارکت مدنی و خدمات عمومی GW’s Honey W. Nashman ، اشغال شده است.

این ساختمان شامل بسیاری از فضاهای کاری ، حیاط های بیرونی و چشم اندازهای بی نظیر از شهر است. “روشنایی و گشودگی” [are] کیرستن گفت: “بازتابی از نحوه ارتباط ما با شهر.” GW Hillel باید دانش آموزان را نیز به منطقه متصل کند.

او گفت: “ساختمان واقعاً این داستان را روایت می کند – شما نمی توانید نادیده بگیرید که در وسط واشنگتن دی سی هستید.” وی گفت: “این مکان برای پنهان شدن نیست ، محلی برای تفکر انتقادی درباره جامعه و نحوه تعامل شما با جهان و نحوه انتقال ارزشهای یهودی خود به جهان است.”

کرستن گفت یکی از دلایل طراحی باز این است که اطمینان حاصل شود که ارزشهای یهودی نیازی به شروع و توقف در درهای GW Hillel ندارند.

او گفت GW Hillel برای دانش آموزان با هر رده است. او می گوید: “باید برای همه یک فضای گرم و خنک باشد.” “بیشتر از هرچیزی، [GW Hillel] این احساس تعلق دارد ، این حس قابل رویت بودن است ، مثل این که نمی توانید از میان شکاف ها بیفتید. اگر دانش آموزان چنین حسی داشته باشند ، می توانند هر کاری را انجام دهند. “

و نه فقط دانش آموزان. کرستن گفت که مرکز یهودیان طوری طراحی شده است که محل زندگی کل جامعه یهودیان باشد.

“هنگامی که ما خواب خانه جدید خود را می دیدیم ، امیدوار بودیم که فضایی باشد که بیش از دانش آموزان ما از آن استفاده کرده و از آن لذت ببرند. هر اتاق انعطاف پذیری لازم برای میزبانی رویدادها و جشن های جامعه را دارد و ما مشتاقانه منتظر باز شدن کافه کوشر خود برای همه ، یک گزینه ناهار خوری جدید در قلب مرکز شهر ایجاد می کنند “

برخی از آن فضا برای اجاره در دسترس خواهد بود ، از جمله دو اتاق ناهار خوری ، سالن خانواده لرنر ، و “پنت هاوس” در طبقه آخر که به گفته کرستاین ، نمایی عالی از آتش بازی چهارم ژوئیه دارد.

رستوران کوشر شش روز در هفته برای دانش آموزان و عموم باز خواهد بود. کرستن ادامه داد: “ما واقعاً امیدواریم که این راهی برای ایجاد پل برای دانش آموزان باشد ، به طوری که دوستان غیر یهودی آنها به اندازه یهودیان از آمدن و خوردن غذا در اینجا خوشحال شوند. [friend] خواهد بود.”

برای او ، کرستاین گفت ، بهترین قسمت ساختمان جدید دیدن دانش آموزان با افتخار نشان دادن فضای جدید در آخر هفته اخیر والدین بود. او می گوید: “انگار این احساس مالکیت به آنها منتقل شده است.” “دیدن افتخار آنها … بسیار مهم است.”

کرستاین گفت که او و خدمه GW Hillel مشتاقانه منتظر کمک به دانش آموزان برای یافتن هویت یهودی خود در داخل و خارج ساختمان هستند. “این تنها چیزی است که ما در هیلل برای دستیابی به آن تلاش می کنیم – انتقادی در مورد اینکه ارزشهای یهودی شما چگونه می تواند خوب عمل کند فکر کنید.”

او تأکید کرد که احساس تعلق به ویژه برای دانشجویانی که دائماً در حال حرکت به عرصه های جدید زندگی خود هستند بسیار مهم است. “این قدرت را دارد که بگوییم” این جایی است که من می دانم می توانم به آن تعلق داشته باشم. اینجاست که می دانم می توانم دیده شوم و از من استقبال شود. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *