GYNOCARE COST تحقیقات بین المللی در مورد سرطان های نادر ایجاد می کند که سالانه میلیون ها زن را تحت تأثیر قرار می دهد


خبر – بنیانگذار و مدیر سازمان تحقیقات سلامت Sbarro (SHRO) ، آنتونیو Giordano ، دکترای دانشگاه Temple و دانشگاه Siena ، ایتالیا ، بخشی از اقدام هزینه GYNOCARE (CA18117) به ریاست پروفسور Jean Calleja Agius از دانشگاه مالت این اقدام COST وب سایت رسمی را راه اندازی کرده است: www.gynocare.net.

GYNOCARE یک شبکه اروپایی برای تحقیق در مورد سرطان نادر زنان است: از مفهوم تا درمان. این اقدام COST در حال ایجاد یک شبکه بین رشته ای است که بازیگران کلیدی در تحقیقات زیست پزشکی و زیست بانک ها ، و همچنین پزشکان ، وکلا و داروسازان را با هدف مشترک در پیشبرد طراحی و توسعه درمان های جدید با هدف مراقبت های بهداشتی شخصی برای سرطان نادر زنان ، گرد هم می آورد. بیماران.. به

تقریباً 18.5 میلیون زن در سال به سرطان زنان مبتلا می شوند که بیش از نیمی از آنها به عنوان سرطان نادر طبقه بندی می شوند. تشخیص تاخیری بیماران مبتلا به سرطان های نادر زنان منجر به پیامدهای ضعیف می شود و به بار اقتصادی و اجتماعی بزرگی کمک می کند.

اهداف این اقدام COST ایجاد یک شبکه واحد بین ذینفعان اصلی است که این حوزه های مختلف را پوشش می دهد: انجام تحقیقات اساسی در مورد سرطان نادر زنان ، ایجاد بانک های زیستی ، پر کردن شکاف با صنعت داروسازی و ایجاد الزامات قانونی و نظارتی برای آزمایشات بین المللی و سایر موارد. تحقیقات تلاش های همکاری برای دستیابی به این اهداف بلندپروازانه ، هماهنگی تحقیق و اهداف ظرفیت سازی مطابق با ماموریت و چشم انداز اقدام COST طراحی شده است ، از جمله ارائه فرصت های شبکه برابر برای محققان در مراحل اولیه و دیگر متخصصان جوان با استعداد..

اطلاعات بیشتر در مورد این اقدام هزینه را می توانید در www.gynocare.net بیابید.

درباره سازمان تحقیقات سلامت Sbarro (SHRO)

سازمان تحقیقات بهداشتی Sbarro یک سازمان غیرانتفاعی است که متعهد به تأمین بودجه عالی در تحقیقات ژنتیکی پایه برای درمان و تشخیص سرطان ، بیماریهای قلبی عروقی ، دیابت و بیماریهای مزمن مرتبط و ترغیب آموزش پزشکان جوان با روحیه حرفه ای و انسان دوستانه است (www. shro.org)دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *