Labour Rallies & Hamptons Soirees: آیا اریک آدامز می تواند قهرمان طبقه کارگر و دوست ثروتمندان باشد؟


هفته گذشته ، اریک آدامز ، نامزد دموکرات شهردار ، کاری را انجام داد که به یک توقف بسیار فرسوده تبدیل شد: تجمع اتحادیه. در نزدیکی یک محل ساخت و ساز گرد و غبار زیر بزرگراه بزرگ دیگان ، اعضای Local Laborers 79 رویدادی را برای ترویج توسعه کاربری مختلط معروف به Bronx Point برگزار کرده بودند ، جایی که اولین موزه هیپ هاپ در آن قرار خواهد گرفت. توسعه دهنده ، L + M Development Partners ، موافقت کرده بود که 79 کارگر محلی را استخدام کند ، حداقل نیمی از محله های مجاور ، 20٪ قبلاً زندانی و 10٪ زنان.

آدامز در بالای تریبون کنار بلندگوهای کر کننده گفت: “هیچ چیز لوکس در من وجود ندارد.” “من ماشین ظرفشویی بودم. شب به مدرسه می رفتم. متوقف شدم.”

وی بعداً افزود: “من تمام عمر به نمایندگی از کارگران Local 79 و اتحادیه های روزانه مبارزه کرده ام. این همان چیزی است که من هستم.”

جمعیت ، که عمدتا از مردان سیاه پوست و لاتین تشکیل شده بودند ، در حمایت فریاد زدند.

چند روز پیش ، به نظر می رسید که آدامز ، همان قهرمان خودخوانده در طبقه کارگر ، به همان خوبی در میان جمعیت متفاوتی که متشکل از نخبگان پول ساز شهر در مارتا واینارد بودند بازی می کرد. به گزارش نیویورک تایمز ، او در دو جمع آوری کمک های مالی در جزیره شرکت کرد که در یکی از آنها کارولین کندی حضور داشت. تعطیلات آخر هفته گذشته ، آدامز در همپتونز برگزار شد ، جایی که او عکسی را پوشیده بود که در بلیزر قرمز روشن در مراسم جمع آوری کمک های مالی توسط جان کاتسیماتیدیس ، میلیاردر جمهوری خواه که او در اوایل تابستان در حال صرف ناهار دیده شده بود ، عکس گرفت.

در ماه های منتهی به انتخابات عمومی ، آدامز ثابت می کند که کاندیدایی است که در کار ساخت و سازها و عمارت های حاشیه اقیانوس راحت است ، کسی که می تواند در مورد وضعیت فقیران کارگر قانع کننده صحبت کند در حالی که از سوسیالیسم و ​​بخش خصوصی لذت می برد. رهبران این که آیا این مشکل ساز است یا نه ، ممکن است بستگی به نحوه رهبری دوره اول خود در آدامز داشته باشد ، که در آن برای تحقق تعدادی از خواسته ها ، از اتحادیه ها گرفته تا صنعت تجارت و نیویورک های روزانه که متعهد شده است نمایندگی کند ، تحت فشار قرار خواهد گرفت.

یک داستان نیویورک تایمز گزارش داد که املاک و سایر اهداکنندگان به آدامز ، رئیس فعلی منطقه بروکلین فشار آورده اند و تغییرات یا یارانه های مطلوبی در منطقه دریافت کرده اند. آدامز در پاسخ گفت که نامزدهای سیاه پوست “اغلب در سطح بالاتر و ناعادلانه ملاقات می کنند.”

در دوره مقدماتی ، آدامز مجموعاً 15.5 میلیون دلار جمع آوری کرد که از این مبلغ هنوز 4 میلیون دلار باقی مانده است. اخیراً اعلام کرد که از 12 ژوئیه 2.2 میلیون دلار دیگر جمع آوری کرده است که پس از توزیع وجوه عمومی افزایش می یابد. در مقایسه ، حریف جمهوری خواهش کورتیس اسلیوا در همان مدت تنها 200،000 دلار جمع آوری کرد. تا کنون در مجموع حدود 1 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

با احتساب بودجه عمومی مطابق ، آدامز انتظار دارد 5 میلیون دلار برای انتخابات نوامبر داشته باشد.

یک برنامه جمع آوری کمک های قوی توسط نامزدهای شهردار قبل از انتخابات عمومی برای ایجاد مشارکت بالای رأی دهندگان و ایجاد یک پایگاه پشتیبانی گسترده در نظر گرفته می شود. به گفته میچل ماس ، استاد سیاست و برنامه ریزی شهری در نیویورک ، این دو عامل به شهردار جدید اجازه می دهد موقعیت مذاکره قوی با شهرداری و قانونگذاران ایالتی داشته باشد.

ماس گفت: “من فکر می کنم نیویورکی ها می خواهند بفهمند که او کیست و جمع آوری کمک های مالی بخشی از این روند است.”

طبق قوانین بودجه کمپین در شهر ، کسانی که حداکثر مبلغ 2000 دلار به آدامز در مقدماتی دادند ، نمی توانند به مبارزات انتخاباتی عمومی خود کمک مالی کنند. همراه با دوره کوتاه مدت جمع آوری کمک مالی ، یک نامزد شهردار تشویق می شود تا به دنبال حلقه جدیدی از اهداکنندگان بزرگ باشد.

اما تلاش آدامز برای ساختن یک صندوق جنگ بزرگ بدون انتقاد نبود ، مخصوصاً به این دلیل که او به دلیل پیروزی در انتخابات عمومی بسیار مورد علاقه است.

رقیب وی اسلیوا ، از یک سو ، او توییت کرد“آیا واقعاً فکر می کنید یک سیاستمدار حرفه ای با حمایت لابی ها / میلیونرها چیزی را در نیویورک تغییر خواهد داد؟”

چشم انداز علاقه مندی به طبقه مرفه نیویورک گاهی اوقات برای نامزدهای دموکرات ، به ویژه کسانی مانند آدامز که خود را مترقی می نامند ، خسته کننده است. اما حضور اخیر او در مراسم جمع آوری کمک های لوکس با تیتان های صنعت این خطر را ایجاد می کند که او را دورتر جلوه دهد در حالی که صدها هزار نیویورکی با مشکلات اقتصادی از جمله بحران تخلیه روبرو هستند.

گیب توبیاس ، که یک PAC فوق العاده برای مترقیان را رهبری می کند ، می گوید: “او وقت خود را صرف ملاقات با سرمایه گذاران ثروتمند املاک می کند. این پیام مشکلی است که ارسال می شود.”

به گفته وی ، آدامز نباید از صنایع املاک و مستغلات ، که شامل صاحبان خانه هایی است که با توقف تخلیه فدرال و ایالت ها مبارزه کرده اند ، در حالی که ادعا می کند منافع طبقه کارگر نیویورکی را نشان می دهد ، کمک کند.

توبیاس گفت: “شما نمی توانید آن را از هر دو جهت داشته باشید.”

کیمبرلی جانسون ، استاد علوم سیاسی در دانشگاه نیویورک ، استدلال کرد که بررسی جمع آوری کمک های مالی تا حدی نادرست است زیرا آدامز ، علیرغم آموزش کارگرانش ، هرگز خود را به عنوان یک نامزد ضد شرکتی معرفی نکرده است. در دوران ابتدایی ، آدامز اشاره کرد نه رد هرگونه کمک مالی از سوی توسعه دهندگان املاک و مستغلات مانند سایر نامزدها. او می گفت: “نفت برای تگزاس ، چه املاکی برای نیویورک است.”

جانسون استدلال کرد که اگر آدامز نتواند مبلغ قابل توجهی را پس از انتخابات مقدماتی اضافه کند ، به عنوان یک نامزد ضعیف تصور می شود. او گفت: “اگر این کار را بکنید ، محکوم به شکست است ، اگر این کار را نکنید ، لعنت به آن”.

سوزان لرنر ، مدیر اجرایی Common Cause نیویورک ، یک گروه دولتی خوب ، گفت که هیچ دلیلی برای نگرانی نمی بیند. وی گفت: “تا آنجا که ما می دانیم ، جمع آوری کمک های مالی اریک آدامز در محدوده الزامات سیستم تامین مالی کمپین شهر نیویورک است.”

ایوان تیس ، سخنگوی کمپین انتخاباتی خود گفت: “کمپین اریک با حمایت نزدیک به 10،000 مشارکت کننده از گوشه و کنار شهر و از همه زمینه ها پشتیبانی می شود و به او اجازه می دهد یک سابقه تاریخی برای نامزدهای رنگی آینده ایجاد کند که به طور سنتی آنها آماده ندارند. دسترسی به منابع مهم مورد نیاز برای شرکت در انتخابات سراسر شهر. کمپین اریک اکنون می تواند اطمینان حاصل کند که پیام او از طرف کارگران این شهر که او به دنبال نمایندگی در شورای شهر است ، منتقل می شود. “

با این وجود ، کسانی هستند که می گویند تاریخ اخیر می تواند برای آدامز قصه ای باشد. پس از پیروزی اصلی خود در سال 2013 ، شهردار بیل دی بلاسیو ثابت کرد که یک جمع آوری کننده کمک های مالی فوق العاده ای است ، که توسط تعدادی از میزبان های جمع آوری کمک مالی که منافع تجاری را نیز شامل می شود ، کمک می کند. گفته می شود ، کمپین وی بین مقدماتی 10 سپتامبر و انتخابات نوامبر 5.7 میلیون دلار جمع آوری کرد ، که پنجره بسیار کوتاه تری برای جمع آوری کمک های مالی نسبت به آدامز است ، و مرحله اولیه را تا ماه ژوئن منتقل کرد. برنامه صندوق مکاتبات عمومی شهر نیز در آن زمان سخاوت کمتری داشت و در مقایسه با بازی 8 بر 1 فعلی ، 6 بر 1 اهدا می کرد.

دی بلاسیو در نهایت بر حریف جمهوریخواه خود جو لوتا غلبه کرد و به او دستور مشخصی داد تا دستور کار مترقی خود را دنبال کند.

اما بلافاصله پس از آن ، سوالات پیرامون این که آیا اهداکنندگان کمپین او از شهر مورد لطف قرار گرفته اند یا نه ، شکل گرفت. تحقیقات متعددی دنبال شد. اگرچه اتهامات هرگز مطرح نشد ، اما بازبینی و تیترهای اول در دوره اول ریاست دو بلاسیو ابری ایجاد کرد.

جانسون ، استاد علوم سیاسی ، گفت: “ما می خواهیم سیاستمداران ما پاک باشند” ، اما با توجه به ماهیت سیاست و جمع آوری کمک های مالی ، ما باید اهداکنندگان مشکل دار در ارتباط با تصمیمات سیاسی داشته باشیم. “حدس می زنم سوال آدامز این است که چگونه می خواهید” پاک “باشید؟”

گزارش اضافی توسط دیوید کروز.

نسخه قبلی این داستان می گفت که L + M با استخدام کارگران اتحادیه موافقت کرده است ، اما توسعه دهنده می گوید اگرچه با Local 79 توافق شده است ، اما این پروژه در واقع یک فروشگاه باز است.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *