Les Mills Combat vs. TurboFire

من Les Mills Combat را با TurboFire مقایسه می‌کنم زیرا اخیراً نظری را در پست فیس بوک مشاهده کردم که TurboFire شدیدتر از Les Mill Combat است. اولین فکر من واقعا این بود!!! تو باید با من شوخی کنی! اما پس از آن فکر دوم من این بود که، مانند تمام تمرینات، شما از تمرین خود همان چیزی را که در تمرین خود به کار می برید، به دست می آورید. اوه و این که همه ما متفاوت هستیم.

در نگاه اول ممکن است فکر کنید که Les Mills Combat و TurboFire اساساً یک نوع تمرین هستند. و از برخی جهات بسیار شبیه به هم هستند، اما من فکر می کنم آنچه آنها را متفاوت می کند برای کمک به شما در تصمیم گیری بهترین برنامه تناسب اندام برای شما مهم تر است. وجه اشتراک این دو، هر دوی آنها را به برنامه های قلبی عالی تبدیل می کند، اما چیزی که آنها را متفاوت می کند این است که یک برنامه را به یک برنامه تناسب اندام عالی برای شما تبدیل می کند.

Les Mills Combat vs. TurboFire ~ چه چیزی مشابه است

* هر دو حرکات بوکس و کیک بوکسینگ دارند

* هر دو مربیان انگیزشی دارند

* هر دو احساس “زنده” کلاس بدنسازی برای آنها دارند.

* هر دو موسیقی سرگرم کننده دارند

* هر دو دارای تمرینات HIIT هستند

* هر دو تن کالری و چربی می سوزانند

* انجام هر دو لذت مطلق است

Les Mills Combat vs. TurboFire ~ چه چیزی متفاوت است

* Les Mills Combat یک MMA بی‌سابقه با ترکیب‌هایی است که دنبال کردن آنها نسبتاً آسان است. TurboFire رقصی با ترکیب‌هایی است که آنقدر گیج‌کننده می‌شوند که ممکن است آن را رها کنید.

* Les Mills Combat یک احساس ابتدایی در ورزشگاه دارد، در حالی که TurboFire اگر باشگاه یک باشگاه بود، یک احساس ورزشگاه دارد.

همانطور که می بینید برای من تفاوت های زیادی وجود ندارد اما تفاوت ها بسیار زیاد است … برای من! TurboFire بسیار سرگرم کننده است اگر بتوانید ترکیبات را دنبال کنید. این ترکیب‌ها می‌توانند برای همیشه ادامه پیدا کنند. مغز من با تمام حرکات هماهنگ نیست. وقتی TurboFire را انجام دادم فقط بعد از چند دقیقه دستانم به چپ می رفتند و پاهایم به سمت راست می رفتند! زیبا نبود و بسیار خسته کننده بود. اما با Les Mills Combat، کمبوها ترکیب‌های مشت و لگد مستقیم هستند که حرکات متفاوت زیادی برای آنها ندارند. این کار باعث می‌شود که مشت و لگد محکم با تمرکز که ضربان قلبم را بالا می‌برد، بسیار آسان‌تر شود. به علاوه، می توانم تمرینات را به پایان برسانم و احساس موفقیت زیادی داشته باشم.

اکنون می دانم که این باعث خشم طرفداران TurboFire می شود که مهم نیست در این مورد در کدام طرف حصار سقوط کنید، اجتناب ناپذیر است. TurboFire یک برنامه تناسب اندام خانگی شگفت انگیز است که به بسیاری از افراد نتایجی را داده است که به دنبال آن هستند و اگر عاشق ترکیب های رقص و پیچیده تر در تمرین خود هستید، آن را دنبال کنید!

خط پایین شما نمی توانید با برنامه تناسب اندام اشتباه کنید! هر دوی آنها برنامه های قلبی شدید هستند که به شما نتیجه می دهند. انتخاب کنید کدام یک برای شما مناسب است و آن را دنبال کنید! هر چیزی را که دارید به آن بدهید و از آن لذت ببرید!