Macy's نمی خواهد آمازون در یک بیلبورد بزرگ در کنار فروشگاه تبلیغ کند

Macy’s نمی خواهد آمازون در یک بیلبورد بزرگ در کنار فروشگاه تبلیغ کند


Macy’s با صدور حکمی از یک شرکت املاک و مستغلات در اجاره تابلو عظیم در گوشه سایت اصلی یک فروشگاه بزرگ جلوگیری کرده است – زیرا تبلیغ کننده جدید ، میسی می گوید ، آمازون است.

نیویورک پست ابتدا در مورد این شکایت که در دادگاه عالی ایالت ثبت شد ، گزارش داد و خاطرنشان کرد: “قرارداد اجاره بیلبورد تبلیغاتی مسی با کافمن [Realty] این تاریخ در 31 اوت به پایان رسید. میسی ادعا می کند که اجاره اولیه از سال 1963 مانع از تبلیغ یک رقیب در آن فضا می شود ، اما طبق این شکایت ، کافمن مخالف است.

این شکایت که به دادگاه می رود ، ادعا می کند که کافمن به نماینده میسی گفت که آنها “در حال بحث با” خرده فروش بسیار معروف آنلاین “بوده اند ، که منجر به ثبت شکایت شد” و شکی نیست که [he] او در حین تماس در مورد آمازون صحبت می کرد ، “و اینکه آمازون و سایر خرده فروشان آنلاین رقبای مستقیم Macy هستند. اگر آمازون یا رقیب دیگری روی بیلبورد تبلیغ کند ، تأثیر منفی بر Macy’s غیرقابل اندازه گیری خواهد بود.”

با این حال ، سخنگوی کافمن به روزنامه گفت تبلیغ کننده آمازون نیست – “در حالی که عهد محدودکننده برای تصمیم گیری به عهده قاضی است ، ما می خواهیم روشن کنیم که هیچ تماس یا مذاکره ای با آمازون در مورد Broadway Space نداشته ایم. 1313 “

بیلبورد ، که اکنون کیف خرید میسی است ، گوشه ای برجسته از خیابان 34 و برادوی را اشغال کرده است و در رژه های روز شکرگزاری میسی (که امسال به طور کامل باز می گردد) به شدت نمایان شده است.

در حالی که میسی بلوک بین خیابانهای برادوی و خیابان 7 و خیابانهای 34 و 35 را اشغال کرده است ، در گوشه 34 و برادوی یک ساختمان کوچک خرده فروشی – در حال حاضر کلبه عینک آفتابی – به همراه بیلبوردی وجود دارد که میسی مالک آن نیست. این ساختمان در واقع در سال 1901 توسط رقیب وقت میسی ، هری سیگل از سیگل کوپر خریداری شد ، به این امید که بتواند از آن به عنوان اهرمی در معاملات املاک استفاده کند تا زمین قدیمی خیابان 14 را در میسی خریداری کند. خوب ، میسی از خرید قطعه نبش میدان هرالد از سیگل امتناع کرد و این ساختمان بدخواه ظاهر شد.

اندرو آلپرن ، که کتابی در مورد ساختمانهای به اصطلاح توقیف شده در شهر نیویورک نوشته است ، به روزنامه گفت: “طنز خنده دار است که ساختمانی با این نوع تاریخ باز می گردد و بیش از یک قرن بعد مشکل ساز می شود.” میسی سابقه خوبی در مورد مخالفان نداشت. آنها در مذاکره با همسایگان خود چندان ماهر نیستند. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *