Millipore تسهیلات جدید CDMO وکتور ویروسی دوم را تکمیل می کند

Millipore تسهیلات جدید CDMO وکتور ویروسی دوم را تکمیل می کند


MilliporeSigma ، شرکت علوم زندگی ایالات متحده و کانادا از Merck KGaA ، Darmstadt ، آلمان ، دومین تأسیسات خود را در کارلسباد ، CA برای خدمت به مشتریان ژن درمانی و سلول درمانی افتتاح کرد. جدید 110 میلیون ، 140،000 پا2 این توانایی فعلی شرکت را در حمایت از تولید وسیع تجاری و صنعتی ژن درمانی ویروسی دو برابر می کند ، در بازاری که پیش بینی می شود تا سال 2026 به 10 میلیارد دلار برسد.

امروز ، ماتیاس هاینزل از Merck KGaA توضیح داد که اکثر درمان های ژنی بیماری های نادر را هدف قرار می دهند ، اما نیاز مبرم به تولید موثر این درمان ها برای دستیابی به تعداد بیشتری از بیماران وجود دارد.

ماتیاس هاینزل ، عضو هیئت اجرایی و مدیر اجرایی علوم زندگی ، Merck KGaA ، می گوید: “به عنوان تولید کننده پیشرو ناقل های ویروسی ، این افزایش ظرفیت و محدوده ، گام بعدی در توانمندسازی مشتریان ما برای ارائه درمان های درمانی جدید به بازار است.”

بین دو تاسیسات ، 30 سوئیت اتاق تمیز برای پشتیبانی از همه جنبه های تولید از کوچک تا بزرگ در مقیاس تولید پزشکی و تجاری وجود دارد. به تولید.

هاینزل گفت: “ما همچنان در حل چالش های سلول درمانی و ژن درمانی در توسعه تولید سرمایه گذاری می کنیم و در کنار توسعه دهندگان دارو برای تولید ، مقیاس بندی و تسریع مسیر ارائه درمان به بیماران تلاش می کنیم.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *