Naughty Dog hopes to solve crunch complaints with

Naughty Dog امیدوار است بتواند شکایات سخت را با “گروه های کاری” حل کند


در مصاحبه با Game Informer ایوان ولز و نیل دراکمن ، سرپرست Naughty Dog ، که در تعطیلات آخر هفته مشخص شد ، گفتند که این شرکت با مجموعه جدیدی از گروه های کاری ، تعادل کار و زندگی را بهبود می بخشد.

ولز و دراکمن در پاسخ به سوالی در مورد بحران و اتحادیه سازی ، پاسخ های تا حدودی ناچیزی ارائه دادند که در “شور” کارکنان Naughty Dog ظاهر شد.

با این حال ، دراکمن نمونه های خاصی از آنچه شرکت برای بهبود تعادل بین کار و زندگی انجام می دهد ارائه داد ، پس از یک سری گزارش ها نشان داد که کارکنان برای تکمیل بازی هایی مانند اضافه کار شدید و ناسالم کار می کنند. قسمت آخر 2 مابه

دراکمن توضیح داد: “ما افراد با استعداد زیادی داریم که در حل مشکلات ، چه خلاق و چه تکنیکی ، مهارت دارند.” “ما به دنبال کیفیت زندگی برای جلوگیری از فرسودگی شغلی ، به کارگیری نیروی ذهنی که در استودیو داریم هستیم ، و در حال تشکیل گروه های کاری برای صحبت در مورد زمینه هایی در استودیو هستیم که می توانیم در آنها پیشرفت کنیم.”

“ما در 40 سالگی به روش خاصی کار می کردیم ، و اکنون باید با پیشرفت خود تکامل پیدا کنیم.”

به نظر می رسد این اولین بار است که رهبری سگ شیطان به طور علنی در مورد ساعات کاری شدید و گاه آشفته آنها صحبت کرده است. در گزارش های خبری برجسته شده است و از کارمندان سابق دراکمن و ولز همچنین گفتند که این شرکت اخیراً رهبران تیم و مدیران بیشتری را به منظور مدیریت ساعت و تلاش برای ایجاد تعادل بین نیازهای کارکنان و برنامه تولید شرکت به کار گرفته است.

پس از پایان مصاحبه ، بسیاری از توسعه دهندگان بازی در توییتر از دفاع نرم ولز و دراکمن از بحران به نام کارکنان مشتاق ناامید شدند.

ولز می گوید: “ما باید محیطی را ایجاد کنیم که این اجازه را بدهد. اگر ما نوعی محدودیت داشته باشیم که وقتی ساعت 40 به 40 ضربه می زند سرورها خاموش شوند و دیگر نتوانید کار کنید ، این امر مردم را بی نهایت ناامید می کند.” به “افرادی هستند که واقعاً می خواهند این لاک اضافی را به دلخواه خود بگذارند و احساس می کنند که در بند هستند.”

دراکمن همچنین یک نمونه از توسعه دهندگان درخواست معافیت از قانون “یکشنبه های ممنوع” را ارائه داد زیرا آنها امیدوار بودند جمعه ها را با فرزندان خود بگذرانند.

منتقدان اشاره کرده اند که حتی اگر برخی از کارکنان تمام تلاش خود را برای حفظ یک هفته کاری 40 ساعته انجام دهند ، بار کاری آنها می تواند تحت تأثیر همکارانی قرار گیرد که این ساعت های اضافی را صرف ایجاد ویژگی های جدید یا دنبال کردن علاقه خود می کنند.

کارگردان سرگرمی Obsidian پاتل نمونه هایی از این موضوع را در یک موضوع در توییتر شکست. اگر بگوییم ، طراح ماموریت ساعت های بیشتری را برای اجرای یک مأموریت جدید در بازی مانند آن اختصاص داد جهان های بیرونی، که برای تیم روایت ، تیم رزمی ، هنر محیط ، صدا و تضمین کیفیت کار ایجاد می کند ، که همه باید کارهای اضافی را در برنامه های خود جذب کنند.

پاتل خاطرنشان کرد ، صرف نظر از حجم کار اضافی ، این عمل بر روابط کارکنان تأثیر می گذارد. او می نویسد: “شهدا بقیه اعضای تیم را کمتر متعهد و سری در کار خود می بینند.” ارتباط و همکاری از بین می رود. “

پس از آن ، البته تجربه بسیار آشنا توسعه دهندگان که سعی می کنند بازی را به موقع انجام دهند فقط برای محافظت از مشاغل خود وجود دارد. پاتل می گوید: “برای کارگردانان به راحتی می توان آن را به عنوان یک علاقه اشتباه خواند.”دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *