Nestflix ، سرویس مشابه Netflix برای برنامه های تلویزیونی و فیلم های جعلی را بررسی کنید – Geek را بررسی کنید


لوگوی Nestflix در مقابل برنامه های جعلی
Nestflix

برنامه های تلویزیونی ما عالی هستند و همه ، اما آیا می خواهید فیلم ها و برنامه های تلویزیونی جعلی را ببینید که در برنامه های واقعی ما ظاهر می شوند؟ هنرمند و طراح وب لین فیشر چنین می کند ، بنابراین او Nestflix را ایجاد کرد ، ظاهری شبیه به Netflix و پر از لیست برنامه های جعلی.

شخصاً ، همیشه می خواستم فیلم “ساکت باش و گوش کن” را ببینم خاطرات پرنسس، “دنیای وین” از فیلم مشهور ، “زامبی بالا” ساخته زامبی ها، “هیئت منصفه روستایی” از 30 راکو البته “فرشتگان با روح کثیف” توسط فقط در خانهبه

البته ، هیچ یک از این “برنامه های تودرتو” ، همانطور که نامیده می شود ، در جهان ما وجود ندارد و شما (احتمالاً) هرگز نخواهید توانست آنها را مشاهده کنید. با این حال ، می توانید از طریق مرور آنها در Nestflix و تظاهر به اینکه آنها هستند لذت ببرید.

این وب سایت یک ویکی سرگرم کننده است که در آن تماشاگران تلویزیون و فیلم از ساعت ها مرور خود لذت خواهند برد. فیشر به این سایت تغییراتی به سبک Netflix داده است و صادقانه بگویم ، این شگفت انگیز به نظر می رسد. نمایش ها بر اساس ژانر طبقه بندی می شوند و هر ورودی دارای یک تصویر کوچک است که می تواند با اشعار موضوعی که با ارتعاشات نمایش مطابقت دارد کلیک شود. با کلیک روی یک برنامه شما را به صفحه آن می رساند ، همانطور که در Netflix ، و نام برنامه ، امتیاز خیالی و زمان اجرا ، ژانر ، خلاصه ، بازیگران و خدمه جهان و تلویزیون را به شما نشان می دهد. یا برنامه سینمایی که در ابتدا دیده شده بود. داخل.

فیشر دارای صفحه مشارکت در سایت است ، اما در حال حاضر به دلیل حجم زیاد ارسال ها ، موقتاً متوقف شده است. در صورت باز شدن برنامه ، می توانید برنامه ای را که هنوز اضافه نشده است ارسال کنید ، اما باید شرایط زیر را داشته باشید: نمی تواند یک خبر یا نمایش صبحگاهی باشد.

O "نمایش های جنایی" بخش Nestflix
Nestflix

Mashable گزارش می دهد که فیشر مادام العمر طرفدار داستان های تودرتو بوده و از اولین نگاه خود “آنها را از نظر ذهنی جمع آوری کرده است”. فقط در خانهبه اگرچه این سایت در حال حاضر بیش از 450 ورودی دارد ، فیشر می گوید هنوز کامل نیست. این سایت بیش از 700 مورد ارسال کرده است و قصد دارد در نهایت آنها را اضافه کند.

در حال حاضر ، ما راضی هستیم که به حرکت در این سایت خلاق ادامه دهیم و به این فکر کنیم که چرا مدیران بزرگ استودیو متوجه می شوند این این محتوایی است که ما واقعاً می خواهیم ببینیم.

از طریق Mashableدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *