NYPD به ماموران پلیس واکسینه نشده دستور می دهد از ماسک استفاده کنند. تاریخ نشان می دهد که ممکن است کاهش یابد.


با توجه به اینکه بیش از نیمی از NYPD هنوز در برابر COVID-19 واکسینه نشده است ، اداره پلیس شهر نیویورک اکنون از همه افسران پلیس خواسته است که ماسک را تزریق یا دریافت کنند.

این دستورالعمل جدید به نیروهای پلیس که آزمایش واکسیناسیون کامل ارائه نکرده اند ، دستور می دهد که صورت خود را همیشه پوشانده ، صرف نظر از اینکه داخل یا خارج هستند ، قرار دهند. طبق یادداشتی که این هفته ارسال شد و اولین بار توسط NY Post گزارش شد ، متخلفان “اقدامات انضباطی” نامشخصی دریافت خواهند کرد.

سخنگوی بخش روز پنجشنبه به WNYC گفت: “طبق فرمان اجرایی شهردار 74 ، اعضای خدماتی که مایل به برداشتن صورت خود از محل کار هستند باید کاملاً واکسینه شوند و مدارک واکسیناسیون COVID-19 را به بخش پزشکی ارائه دهند.” به

در این یادداشت همچنین آمده است که عوامل واکسینه شده و واکسینه نشده باید در تمام مواقع هنگام انجام وظیفه در داخل مدارس ، سرپناه های بی خانمان ، مراکز مراقبت های بهداشتی ، مراکز اصلاحی و سیستم ترانزیت از پوشش صورت استفاده کنند. آنها می توانند ماسک ها را موقع خوردن یا نوشیدن یا برای درمان بیماری تنفسی به طور موقت تنظیم کنند.

دو پلیس با لباس فرم و ماسک زیر چانه در واگن مترو

دو پلیس در برنج اخیر C. train

فلش

دو پلیس در برنج اخیر C. train

راهنما

یک مقام رسمی به WNYC / Gothamist گفت که شک دارد سیاست جدید باعث افزایش ماسک یا میزان واکسیناسیون در بخش پلیس شود. وی خاطرنشان کرد که بسیاری از مقامات ارشد NYPD غارت کردند قوانین ماسک در طول همه گیری همه گیر ، و در برخی موارد ادعا می شود که افسران از پوشیدن روکش دلسرد شده اند.

این افسر که خواست نامش فاش نشود ، گفت: “او در همه مدیریت است و آنها آنها را نمی گیرند ، بنابراین من شک دارم که آنها بتوانند کاری انجام دهند.” “علاوه بر این ، مگر اینکه رشته به طور دقیق مشخص شده باشد ، این فقط می تواند به این معنا باشد ،” من به شما گفتم آن را بپوشید. “

حکم ماسک به دنبال فرمان اجرایی شهردار بیل دو بلاسیو در ماه گذشته است که همه کارکنان شهر را ملزم به واکسیناسیون یا آزمایش های هفتگی می کرد. اما با گسترش نوع دلتا بسیار عفونی ، تلاشهای شهر برای افزایش تلقیح کارگران شهرداری نتایج محدودی به همراه داشته است. از این هفته ، 58 درصد از کارگران شهر حداقل یک بار شلیک کرده اند ، که در چهار هفته گذشته چهار درصد افزایش داشته است.

این میزان حتی در میان 54000 نیروی پلیس شهر کمتر است. به گفته سخنگوی NYPD ، تنها 47 درصد از کارکنان لباس کار و غیرنظامی ضربه خوردند ، که از ماه گذشته 4 درصد و از اوایل ژوئن تنها 6 درصد افزایش یافته است. از زمان شروع همه گیری حداقل 59 نفر از اعضای NYPD بر اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند.

این یادداشت نشان می دهد که افسران دارای درجه گروهبان یا بیشتر وظیفه اجرای قوانین ماسک را بر عهده خواهند داشت و به زودی اطلاعات بیشتری در مورد نحوه وضعیت واکسیناسیون کارکنان دریافت خواهند کرد.

اگرچه NYPD مدتهاست از افسران خواسته است تا قوانین پوشش را رعایت کنند ، اما آنها بارها با انتقاد از عدم رعایت آنها روبرو شده اند. در اکتبر سال گذشته ، پلیس شهر نیویورک یادداشتی را منتشر کرد مبنی بر اینکه مأمورانی که دستورالعمل های ماسک را رعایت نمی کنند با مجازات انتظامی روبرو خواهند شد.

هنوز مشخص نیست که آیا هیچ یک از افسران با مجازات روبرو شده اند یا NYPD به سوالات پاسخ نداده است.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *