Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان شهر نیویورک را کاوش کنید

Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان شهر نیویورک را کاوش کنید


Open House New York (OHNY) ، رویداد سرگرم کننده سالانه ای که در آن برخی از شگفت انگیزترین ، اسرارآمیزترین و جالب ترین ساختمانهای شهر به روی عموم باز می شود ، آخر هفته 16 تا 17 اکتبر امسال برگزار می شود. در حالی که حدود نیمی از سایت ها رایگان هستند و برای عموم آزاد است – یا رویدادهای مجازی – حدود نیمی از آنها نیاز به رزرو دارند. و شما می خواهید آن را داشته باشید ، زیرا رزروهای تور از ساعت 11 صبح امروز در اینجا باز است و رزروها به سرعت افزایش می یابد.

Open House نیویورک پس از 11 سپتامبر تاسیس شد ، هنگامی که دسترسی به منهتن پایین به طور ناگهانی بسیار محدود شد. راب راجرز ، رئیس OHNY می گوید: “امروز ، هنگامی که ساکنان پنج منطقه برای برقراری ارتباط مجدد با یکدیگر و شهر تلاش می کنند ، OHNY Weekend انگیزه ای بسیار مورد نیاز برای کشف و اکتشاف را فراهم می کند.”

نکات برجسته رویداد امسال ، که در سراسر پنج منطقه انجام می شود ، شامل فرصتی برای دیدن بسیاری از نقاط دیدنی شهر در شب (از جمله یادبود 11 سپتامبر ، قلعه بلودر ، سالن قطار موینیهان و جزیره کوچک) است. فرصتی برای کاوش در گوشه و کنار حیاط نیروی دریایی بروکلین (از جمله ساختمان 92 ، Crye Precision HQ ، Dock 72 ، Distillery Kings County و Nanotronics) ؛ بیمارستان آبله در جزیره روزولت ؛ Newtown Creek ؛ مرکز هنرهای جزیره استاندارها ؛ پروژه مرمت صدف صدف

خزیدن در فرهنگ هارلم وجود دارد ، و همچنین گشت های گروهی در قبرستان وودلاون ، هتل TWA ، پارک مورنینگ ساید ، براونزویل و قبرستان گرین وود. می توانید نقاشی های دیواری Audubon را در واشنگتن هیتز ، آثار NYCHA را در Red Hook Houses ببینید ، یا به یک تور دوچرخه در هنرهای عمومی DOT بپیوندید. تورهای اقامتی شخصی از جمله خانه بیلیو-استیلول-پرین در استاتن آیلند ، خانه های ردیف گرینویچ ویلیج ، خانه در خیابان هنری و خانه واندر انده اوندردونک در ریج وود وجود دارد.

مجموعه های خاصی از جمله آنها وجود دارد اداره بندر نیویورک و نیوجرسی صدسالهکه بر تأثیر اداره بندر تمرکز می کند ، و دیگری به نام دانش بنیادی: کتابخانه ها به عنوان محرک های اجتماعیو درباره نحوه بهبود زندگی کتابخانه ها در شهر نیویورک

فلش

امکانات مرتب سازی BookOps

NYPL

در اینجا برخی از انتخاب های OHNY برای بهترین رویدادهای آخر هفته در مکان هایی که تماشاگران معمولاً نمی توانند در پشت صحنه ببینند:

  • امکانات مرتب سازی BookOps: کشف کنید که چگونه ده ها هزار کتاب در مجموعه های در حال گردش کتابخانه عمومی بروکلین و کتابخانه عمومی نیویورک در این ساختمان در شهر لانگ آیلند به خوانندگان مشتاق در سراسر شهر راه پیدا می کنند.
  • EWR Airport Building One: OHNY امسال به نیوجرسی می رود و داستان پشت ساختمان اصلی ترمینال 1934 را فاش می کند ، یک گوهر آرت دکو به سه قسمت تقسیم شده و دوباره در فاصله 3700 پا از محل اولیه خود دوباره به هم پیوسته است.
  • قله تنها واندربیلت: مرکز شهر را از ارتفاع 1200 پا ، بلندترین نقطه در مرکز شهر منهتن ، تجربه کنید. از آسانسورهای شفاف گرفته تا صندوق های شیشه ای ، از مناظر پانورامای نیویورک و از پیاده رو تا آسمان لذت ببرید.
  • حیاط نیروی دریایی بروکلین: نانوترونیک: توسعه صنعتی در Nanotronics ، یک مرکز مدرن جدید برای هوش مصنوعی و ابداعات روباتیک ، تولید پیشرفته در نیویورک و فراتر از آن را آغاز می کند.
  • شمال شرقی برانکس YMCA: ده ها سال پیش ، این جامعه جدید در یک جنگل شهری سه هکتاری ایجاد شد و برای ارتقاء سلامتی و رفاه ساکنان و محله های اطراف ، در داخل و خارج از خانه ترکیب شده است.
  • جزیره کوچک در شب: تجربه ترکیب طبیعت و هنر از طریق نورپردازی در اسکله 54 تازه تعمیر شده و بازسازی شده در سواحل چلسی غربی.

تمام اطلاعات مربوط به رویدادهای OHNY 2021 را دریافت کرده و بلیط ها را در اینجا رزرو کنید. همچنین یک جشن راه اندازی برای آخر هفته پنجشنبه 14 اکتبر در تراس پشت بام کتابخانه تازه بازسازی شده بنیاد Stavros Niarchos وجود دارد. در اینجا می توانید اطلاعات بلیط آن را دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *