R. کلی در 15 سالگی با عالیه ازدواج کرد زیرا فکر می کرد باردار است: مدیر تور


آر کلی در سن 15 سالگی با ستاره پاپ فقید عالیه ازدواج کرد زیرا معتقد بود که باردار است ، بخشی از تلاش خواننده R&B برای فرار از زندان.

دمتریوس اسمیت ، که در دهه 1990 با خواننده “Bump n ‘Grind” کار می کرد ، گفت که کلی با دوست دختر جوان خود “برای محافظت از خود ، برای محافظت از Aaliyah” پس از اینکه او را به زمین زدند ، ازدواج کرد.

اسمیت در سال 1994 در کنسرتش در اورلاندو فلوریدا به کلی گفت: “عالیه مشکل دارد ، ما باید به خانه برویم.” عالیه ، مرد ، فکر می کنی او باردار است. “

اسمیت گفت ، این زوج تور را فوراً ترک کردند و به شیکاگو رفتند ، جایی که وزیر در کلیلی و عالیه در هتلی ازدواج کرد.

اسمیت در پاسخ به سوالی از طرف دادستان مبنی بر اینکه کلی نیاز به حمایت دارد ، گفت: “حدس می زنم زندان باشد.”

اسمیت گفت که او در ابتدا با معاشقه كلی كه در اطراف خواننده “Back & Forth” احاطه داشت ، اندكی پس از ملاقات در سال 1992 ، هنگامی كه عالیه 13 ساله بود ، احساس ناراحتی كرد.

اسمیت که با کلی از طریق عموی عالیه و بری هنکرسون ، مدیر کلی ملاقات کرد ، گفت: “من فقط فکر می کردم آنها بیش از حد بازیگوش هستند ، بیش از حد دوستانه … او را فریب می داد.”

روز جمعه ، سومین روز محاکمه برای جنایات جنسی و تجاوز به خواننده 54 ساله ، وکلای کلی همچنین گواهی ازدواج 1994 را ارائه کردند که ثابت می کرد عالیه در هنگام ازدواج با کلی ، که در آن زمان 27 سال داشت ، دروغ گفت که او 18 ساله بوده است. به

شارلوت وودز ، حامی R. Kelly و Demetrius Smith (کارگردان سابق R. Kelly) (در مرکز) در هنگام محاکمه خواننده R&B در دادگاه فدرال در بروکلین با زن دیگری عکس می گیرند.
دمتریوس اسمیت ، کارگردان سابق R. کلی (در مرکز) گفت که خواننده R&B عالییه را در 13 سالگی “اغوا” کرد.
گرگوری پی انبه

اسمیت همچنین اعتراف کرد که به یک کارمند دولتی با پرداخت 500 دلار رشوه داده است تا به عالیه شناسه جعلی بدهد تا عروسی اتفاق بیفتد.

این شهادت فقط چند روز قبل از بیستمین سالگرد مرگ غم انگیز عالیه و نحوه انتشار آلبوم دوم خواننده “یکی در میلیون” این هفته در پلتفرم های پخش پخش شد.

اسمیت در اوایل محاکمه خاطرنشان کرد که کلی بسیاری از اولین آلبوم عالیه را نوشت و باعث شد تا دادستانی از وی بپرسد “نام آلبوم چه بود؟”

اسمیت پاسخ داد: سن یک عدد بیشتر نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *