Schwinn Airdyne – نتایج سریعتر با زمان کمتر

دوچرخه Schwinn Airdyne ممکن است به خودی خود در کلاس نباشد، اما کلاسی از ماشین های ورزشی را راه اندازی کرد. از آنجایی که Airdyne روی قسمت‌های بیشتری از بدن کار می‌کند، امکان انجام تمرینات کامل‌تر را باز می‌کند. در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا این امر منجر به پیشرفت سریعتر می شود.

سوزاندن چربی و تناسب اندام چیزی بیش از کالری سوزانده شده است. ببینید، رکاب زدن با دوچرخه های ورزشی تنها حدود 8 تا 10 کالری در دقیقه می سوزاند. وقتی متوجه می شوید که یک پوند چربی شامل حدود 3500 کالری است، می بینید که برای از بین بردن مقدار زیادی چربی نیاز به یک تن رکاب زدن است. همانطور که احتمالا می دانید، فرآیند چربی سوزی بسیار پیچیده تر از ورزش کردن یا رژیم گرفتن است.

کلید تناسب اندام و چربی سوزی تغییرات تغذیه همراه با ورزش است. اما هدف واقعی تغییر متابولیسم است. با افزایش متابولیسم، حتی زمانی که فقط نشسته اید، می توانید چربی بیشتری بسوزانید. روشی که در زمان استراحت کالری می سوزانید متابولیسم پایه نامیده می شود.

با استفاده از عضلات بیشتر نسبت به برخی از گزینه‌های ورزشی، دستگاه‌های عمل دوگانه به عضله‌سازی و همچنین سوزاندن مقداری کالری کمک می‌کنند. به اندازه کافی عجیب، این عضله سازی است که به افزایش متابولیسم در حالت استراحت کمک می کند. به همین دلیل است که بسیاری از برنامه های کاهش وزن که موثر هستند، تمرینات وزنه را تشویق می کنند. حرکت در برابر مقاومت، عضله می سازد که متابولیسم را افزایش می دهد. به همین دلیل است که تمرین با وزنه، که به ویژه کالری زیادی را نمی سوزاند، در واقع می تواند بهبودی در کاهش چربی بیش از آنچه شما فقط از پتانسیل سوزاندن کالری انتظار دارید را نشان دهد.

Schwinn Airdyne واقعاً این پتانسیل را دارد که تقریباً هر ماهیچه ای را که دارید به دست آورد. مطمئناً روی عضلات اصلی پاها کار می‌کند، بلکه روی کمر، شانه‌ها و بازوها نیز کار می‌کند. واقعاً می تواند تقریباً در هر گروه عضلانی تأثیر بگذارد. و هر چه بیشتر پمپاژ کنید، کار بیشتری اتفاق می افتد. این راهی برای پیشرفت سریع است.

متأسفانه، صرف خرید یک دستگاه و پارک آن در مکانی برجسته، فایده چندانی ندارد. به همین دلیل است که باید ماشینی را انتخاب کنید که واقعاً از آن استفاده کنید.

Airdynes ماشین‌های جالبی برای رکاب زدن هستند تا حدی به این دلیل که هنگام سواری فعالیت‌های زیادی در جریان است. این یکی از راه‌هایی است که می‌توانید آن را جالب کنید تا به آن ادامه دهید. مطمئناً نزدیک بودن دستگاه به استفاده از آن بسیار بهتر از رفتن به باشگاه برای ورزش است.

مزیت دیگر Airdynes به ویژه ساخت و ساز ناهموار آن است. واقعاً استفاده از ماشین های کمتر اغلب منجر به تاب خوردن و حرکت می شود که به سرعت منجر به شل شدن دوچرخه ها و تاب خوردن و شل شدن بیشتر و خرابی نهایی کل دستگاه می شود.

Schwinn Airdyne فقط یک ابزار است. این به سوزاندن کالری بیشتر کمک می کند و مهمتر از آن می تواند به افزایش متابولیسم شما کمک کند که کلید واقعی کنترل وزن است. تنها در صورتی که از یک ماشین استفاده کنید، می‌توانید آنچه را که ممکن است انجام دهید.