SNL بک بنت را از دست می دهد و بازیکنان ستاره را به سارا شرمن ، ارسطو اطهاری و جیمز آستین جانسون اضافه می کند

SNL بک بنت را از دست می دهد و بازیکنان ستاره را به سارا شرمن ، ارسطو اطهاری و جیمز آستین جانسون اضافه می کند


با شنبه شب زنده فصل 47 این آخر هفته (2 اکتبر) پخش می شود و سرانجام این سریال بازیگران کامل فصل جدید را اعلام کرد که شامل سه بازیکن برجسته جدید و حداقل یک بازیگر قدیمی است. سارا شرمن ، ارسطو اطهاری و جیمز آستین جانسون به نمایش ملحق می شوند و بازیگران را به 21 نفر می رسانند و بک بنت با لورن هولت ترک می کند.

پس از هشت فصل حضور در این برنامه ، شروع به عنوان بازیکن برجسته در فصل 39 در 2013 ، بنت در پست اینستاگرامی عزیمت خود را اعلام کرد: “دوستت دارم ، SNL. خیلی دلم برات تنگ خواهد شد. ممنون از 8 سال افراد خاص و تجربیات شگفت انگیزی که زندگی من را کاملاً تغییر داد. من بسیار لذت بردم “.

علاوه بر این ، لورن هولت ، که فصل گذشته به عنوان یک بازیکن برجسته شروع کرد ، نیز برنمی گردد. دو بازیکن دیگر برجسته دیگر ، Chloe Feynman و Bowen Yang ، اعضای کامل بازیگران شدند.

با وجود برخی نشانه ها در پایان فصل گذشته مبنی بر اینکه سسیلی استرانگ ، ادی برایانت ، کیت مک کینون ، پیت دیویدسون و کینان تامپسون وزن سنگین SNL را ترک می کنند ، همه آنها همانطور که لورن مایکلز می خواست در جای خود باقی می مانند.

شرمن ، معروف تر آنلاین به عنوان سارا اسکویرم ، قبلاً به دلیل استفاده از خلاقیت های بدنی و رنگ کاردستی و همچنین کارهایی که با شنای بزرگسالان ، Means TV انجام داده است و نمایش تنوع خود “تنوع بد بو و محبوب کابوس جهنمی. “

“SNL فقط یک اشتباه بزرگ مرتکب شد !!” او جیر جیر کردن امروز.

https://www.youtube.com/watch؟v=cmDkhF8sS54

شما ممکن است باستان شناس ارسطو را از طریق سیلیکون ولی، جایی که او برنامه نویس Gabe را با لباس شلوار صندلی در فصل 6 بازی کرد. او همچنین یک کمدین موفق است که بخشی از گروه Goatface حسن میناج بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=Q1uCYK6wnjk

علاوه بر کمدین ، ​​مجری پادکست ، و نقشی در بهترین Saul در صورت درخواستجیمز آستین جانسون به دلیل تسلط بر تنها برداشت خوب ترامپ در جهان مشهور است. او در گفتگو با قدم گذاشتن در فضای ترامپ و یافتن صدا به او گفت: “این اصلی ترین چیزی است که من روی آن تمرکز می کنم این است که این یک پیرمرد خشن است که در هر لحظه از مرگ فاصله دارد.”

فصل 47 از شنبه آغاز می شود. این برنامه قبلاً میزبان چهار قسمت اول خود را اعلام کرد ، که با اوون ویلسون و نوازنده مهمان کیسی ماسگریوز شروع شد. کیم کارداشیان وست ، رامی ملک و جیسون سودیکیس میزبان قسمت های دیگر در طول ماه اکتبر هستند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *