Sotomayor قاضی دادگاه عالی اجازه می دهد تا واکسن COVID برای مدارس نیویورک پیش برود

Sotomayor قاضی دادگاه عالی اجازه می دهد تا واکسن COVID برای مدارس نیویورک پیش برود


سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی ، درخواست چهار معلم مدارس دولتی نیویورک را برای جلوگیری از دستور شهردار بیل دو بلاسیو مبنی بر الزام کلیه کارکنان وزارت آموزش و پرورش (DOE) برای تزریق واکسن COVID-19 رد کرد. ساکن برانکس روز جمعه گفت که عالی ترین دادگاه کشور به فرجام خواهی رسیدگی نمی کند ، این دادگاه خواستار توقف فرمان شهر قبل از اجرای کامل آن شد.

دکتر دیو چوکچی ، کمیسر بهداشت و درمان شهر ، در واکنش به این خبر در توییتی نوشت: “تقاضای ما برای واکسن برای کارکنان مدارس نیویورک در دادگاه های ایالتی ، فدرال و دادگاه عالی بررسی و تأیید شده است.” واکسیناسیون دانش آموزان و کارکنان را ایمن نگه می دارد. “

آخرین مهلت برای کارمندان DOE برای دریافت حداقل یک واکسن COVID-19 در ابتدا 27 سپتامبر بود-اما با تعلیق موقت صادره از سوی قاضی فدرال پس از شکایت ائتلاف اتحادیه ها از شهر به دلیل الزامات واکسیناسیون برای کارگران شهرداری ، عقب افتاد. دادگاه تجدیدنظر فدرال دستور اجرایی شدن دوشنبه شب را صادر کرد و شهردار دو بلاسیو ساعت 5 بعد از ظهر جمعه ، 1 اکتبر را به عنوان آخرین مهلت برای واکسیناسیون کارکنان DOE تعیین کرد ، به این معنی که این کلاس تا هفته آینده از سر گرفته می شود.

بر اساس داده های شهر ، از روز جمعه ، حداقل 90 all از تمام کارکنان DOE با حداقل یک واکسن واکسینه شده اند. در میان معلمان ، این میزان 93 بود ، به این معنی که حدود 5500 نفر از 78000 معلم در سطح شهر از دستور خود پیروی نمی کردند. حدود 98 of از مدیران واکسینه شده اند و تنها 30 نفر از آنها دریافت کرده اند. حدود 500 کارمند وزارت نیرو معافیت های پزشکی یا مذهبی دریافت کردند.

اعتراض معلمان به دستورات واکسیناسیون COVID-19 در نیویورک ، 25 آگوست 2021. سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی آمریکا درخواست تجدید نظر گروهی از معلمان را برای جلوگیری از دستور شهر نیویورک برای معلمان مدارس دولتی رد کرد.

فلش

اعتراض معلمان به دستورات واکسیناسیون COVID-19 در نیویورک ، 25 آگوست 2021. سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی آمریکا درخواست تجدید نظر گروهی از معلمان را برای جلوگیری از دستور شهر نیویورک برای معلمان مدارس دولتی رد کرد.

ماری آلتاور/خبرگزاری فرانسه/شاتر استوک

وزارت آموزش و پرورش در بیانیه ای که بعد از ظهر جمعه ارسال شد ، گفت: “سیستم های حمایتی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که مدارس دارای کارکنان مورد نیاز برای مراقبت از دانش آموزان خود هستند.” این شامل مجموعه ای از 9000 معلم جایگزین واکسینه شده و 5000 دستیار مشاغل جایگزین واکسینه شده ، و همچنین بودجه جدید انعطاف پذیر برای مدارس برای استخدام کارکنان اضافی در صورت نیاز است. وزارت آموزش و پرورش گفت: “ما همچنین به همه معلمان جایگزین و دستیاران حرفه ای جایگزین علاوه بر حقوق معمولی آنها مشوق مالی می دهیم.”

وزارت آموزش و پرورش افزود که کلینیک های واکسیناسیون در محل برای کارکنان واجد شرایط و دانش آموزان در دو هفته اول مدرسه اجرا می شود.

به کارمندانی که راهنمای واکسیناسیون را تا مهلت مقرر بارگذاری نکرده اند ، مرخصی بدون حقوق تعلق می گیرد. وزارت انرژی گفت ، اما اگر آنها دفترچه واکسیناسیون را در آخر هفته بارگذاری کنند ، می توانند روز دوشنبه بدون وقفه به محل کار خود بازگردند.

به طور جداگانه ، دستور دولت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی نرخ واکسیناسیون را برای خانه های سالمندان در شهر افزایش داده است ، اما برخی از بیمارستان ها را موظف کرد خدمات خود را موقتاً متوقف کنند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *