Streets Open Pop در اکتبر به Bronx & Queens می آید

Streets Open Pop در اکتبر به Bronx & Queens می آید


در بهار ، شهر قانونی را تصویب کرد تا اطمینان حاصل شود که برنامه محبوب خیابان های باز ، که فضای بیرونی بدون خودرو برای نیویورکی ها در آنجا زندگی می کند ، فراتر از همه گیری ادامه یابد. به عنوان بخشی از این قانون ، شهر متعهد شده است نحوه مدیریت خیابان های باز را بهبود بخشد و همچنین تعداد بیشتری از آنها را در محله های محروم ایجاد کند که بیشتر به آنها نیاز دارند. به همین منظور ، وزارت حمل و نقل (DOT) سه شنبه اعلام کرد که برنامه های عمومی رایگان در برخی از این محله ها در برانکس و کوئینز در این ماه اجرا می شود.

برنامه های پاپ آپ که شامل مناطق بازی بدون لمس کودکان ، هدایای گیاهی و سرگرمی های موسیقی است ، در چهار آخر هفته باقی مانده در ماه اکتبر به آستوریا ، کینگزبریج ، برونکس جنوبی و موت هاون می رسد. این کار با همکاری Lyft انجام می شود ، که Citi Bike را در مکان های مختلف تبلیغ می کند و 50 درصد تخفیف هزینه عضویت سالانه را به سواران این محله ها می دهد.

هانک گاتمن ، کمیسر بخش حمل و نقل گفت: “خیابان های باز اساساً رابطه مردم نیویورک با محله های آنها را تغییر داده است.” “ما در حال بازپس گیری فضای خودرو هستیم در حالی که فعالیت های آموزشی و فرهنگی را ترویج می دهیم و به همسایگان خود کمک می کنیم تا رونق دوچرخه را در شهر ما بپذیرند.”

سیاستمداران محلی ، از جمله رابین دیاز جونیور ، رئیس برونکس ، جیل بروئر ، رئیس منهتن ، سناتور رابرت جکسون و نماینده کنگره آدریانو اسپیلات ، از برنامه نویسی و تلاش های مداوم شهر برای گسترش و بهبود خیابان هایی که برای همه باز است ، قدردانی کردند.

لیدانس رودریگز ، عضو شورا ، رئیس کمیته حمل و نقل ، گفت: “ایمنی دوچرخه از اهمیت بالایی برخوردار است و امیدوارم با ارائه کارگاه های آموزشی و آموزشی به رانندگان این اطمینان را بدهیم که باید بیشتر دوچرخه سواری خود را ادامه دهند.” این نوع برنامه های فرهنگی و آموزشی را به سایر محله ها ادامه خواهد داد.

لیست کامل برنامه های زیر را بررسی کنید.

برنامه نویسی خیابانی در اکتبر:

  • جمعه 8/10/8 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: جاده باز خیابان الکساندر در موت هاون این برنامه شامل محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله اجرای یک دوره مانع بدون لمس ، و Street Maker ، یک محیط طراحی است که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 9/10/9 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: جاده باز خیابان الکساندر هدیه گیاه شناسی از انجمن باغبانی نیویورک را نشان می دهد
  • جمعه 15/10/15 از ساعت 5 تا 8 شب: خیابان دیتمار در آستوریا این برنامه شامل محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، یک دوره مانع بدون لمس ، و Street Maker ، یک محیط طراحی است که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 16/10/10 از ساعت 5 تا 8 شب: خیابان دیتمار دارای سرگرمی های هنری متنوع توسط خانواده Bindlestaff Cirkus
  • جمعه 10/10/22/ از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس در برانکس جنوبی دارای محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله گیم پلی ، یک مانع بدون لمس ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند
  • شنبه 23/10/10 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس هدیه گیاه شناسی از انجمن باغبانی نیویورک را نشان می دهد
  • جمعه 29/10/10 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان تبت در کینگزبریج دارای محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله گیم پلی ، یک مانع بدون لمس ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند
  • شنبه 30/10/30 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان تبت یک هدیه گیاه شناسی توسط انجمن باغبانی نیویورک و Variety Arts Entertainment توسط خانواده Bindlestiff Cirkus نشان می دهد

برنامه خیابان های باز در آوریل 2020 اعلام شد تا راهی برای نیویورکی هایی که درگیر بیماری همه گیر به سر می برند ، داشته باشد تا بتوانند در فضای باز گردش کنند ، در حالی که از مردم خواسته می شود فاصله اجتماعی داشته باشند یا در خانه بمانند. در حال حاضر بیش از 350 ساختمان و بیش از 70 مایلی خیابان وجود دارد که به طور کامل یا جزئی در شهر باز شده اند – شما می توانید همه مکان ها و ساعات کار را در اینجا بررسی کنید.

این برنامه همچنین چندین اسپین آف رایگان از جمله رستوران های باز ، فرهنگ باز و خیابان های باز ایجاد کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *