The Packers در مقابل چه کانالی است  نحوه تماشای ، Packers vs Bengals اطلاعات جریان مستقیم

The Packers در مقابل چه کانالی است نحوه تماشای ، Packers vs Bengals اطلاعات جریان مستقیم


بنگال های سینسیناتی میزبان Green Bay Packers در هفته 5 فصل NFL هستند!

آیا می تواند به نفع هر کسی در نبرد تیمی 3-1 باشد؟ گرین بی پاکرز با سه برد متوالی وارد رقابت های امروز می شود. پس از از دست دادن هفته افتتاحیه به نیواورلئان سنت ، آرون راجرز و شرکتش دیترویت لاینز ، سان فرانسیسکو 49ers و پیتسبورگ استیلرز را شکست دادند. جو بارو و بنگال ها نیز شروع خوبی در شروع فصل داشتند. پس از پیروزی در هفته اول در مقابل وایکینگ های مینه سوتا ، سنسی قبل از شکست دادن استیلرز و جگوارس جگوارس به شیکاگو برز باخت. این می تواند بازی هفته باشد.

در اینجا نحوه تماشای بازی هفته پنجم بین Packers و Bengals به صورت آنلاین وجود دارد.

بازی بسته بندی امروز در چه کانالی است؟

بازی امروز از FOX پخش می شود.

بازی PACKERS-BENGALS ساعت چند است؟

بازی امروز قرار است ساعت 13:00 به وقت ET در FOX آغاز شود.

نحوه تماشای بسته های زنده STREAM:

اگر یک ورود کابلی معتبر دارید ، می توانید بازی Packers امروز را به صورت زنده در FOX ، وب سایت FOX ، FOX Sports یا برنامه FOX Sports تماشا کنید. با این حال ، کدام بازی NFL را در FOX بازی خواهید کرد ، بستگی به مکان شما دارد. نقشه پوشش کامل بازی های FOX و CBS را می توانید در 506sports.com پیدا کنید.

PACKERS VS BENGALS LIVE STREAM OPPIONS:

همچنین امروز می توانید بازی Packers-Bengals را با اشتراک فعال سرویس پخش مستقیم FOX از جمله fuboTV ، Hulu + Live TV ، DIRECTV STREAM ، Sling TV یا YouTube TV پخش کنید. FuboTV و YouTube TV دوره های آزمایشی رایگان را به مشترکان واجد شرایط ارائه می دهند.

بسته ها / گزینه های پخش زنده رایگان Bengals:

یکی دیگر از گزینه های پخش مستقیم NFL ممکن است Yahoo Sports باشد. بازیهای زنده محلی و زمان اصلی برای پخش رایگان از طریق برنامه Yahoo Sports و برنامه NFL در دسترس هستند.

پاس گو جو
عکس: گتی ایماژ

آیا می توانم بازی Packers را مستقیماً در HULU تماشا کنم؟

مشترکین Hulu + Live TV (64.99 دلار در ماه) می توانند بازی Packers را از طریق پخش زنده FOX Hulu به صورت زنده تماشا کنند. سرویس استریم نه تنها یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان ارائه می دهد ، بلکه برای مدت محدودی می توانید 10 دلار در ماه در سه ماه اول پس انداز کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *