TikToker توسط مرد بی خانمان پس از دادن غذای ناخواسته "شرم آور" است

TikToker توسط مرد بی خانمان پس از دادن غذای ناخواسته “شرم آور” استداستان TikTok در مورد شکست کسب و کار مرد خوب ، ویروسی شده است.

استوارت جفری ، تأثیرگذار شبکه های اجتماعی ، این هفته به TikTok رفت تا تجربه خرید غذا برای یک مرد بی خانمان را به اشتراک بگذارد – فقط برای اینکه مرد به او توصیه کند که غذای سالم بخورد.

این ویدئوی سرگرم کننده تا زمان نگارش بیش از 2.3 میلیون بار مشاهده شده است و سایر کاربران این پلتفرم را به اشتراک گذاشتن تجربیات مشابه ترغیب کرده است.

جفری ، که از طریق janikon_ می گذرد و بیش از 648،000 دنبال کننده در پلت فرم دارد ، در این کلیپ گفت: “من به تازگی برگشتم … من نمی توانم این کار را انجام دهم.” او می خندد ، “خیلی وحشتناک است” ، قبل از اینکه دوباره تلاش کند.

جفری ادامه می دهد: “من تازه از مک دونالد برگشتم و برای خوردن قهوه رفتم و … یک مرد بی خانمان بیرون نشسته بود.” مرد از او خواست که تغییر کند ، اما او چیزی نداشت ، در عوض جفری پیشنهاد خرید غذا به آن مرد را داد.

“او گفت:” مطمئناً ، آیا می توانم یک قهوه دو کرم و یک بیگ مک بخورم. ” “

جفری ، 35 ساله ، ساکن تورنتو ، غذا را خریداری کرد ، اما هنگام تحویل دادن غذا ، مرد به او هشدار داد: “در آینده ، یک نصیحت ، من مک دونالد را اخراج می کنم” ، جفری به سختی می گوید: با یکدیگر.

او در این ویدئو نتیجه می گیرد: “من خیلی شرمنده بودم که اینقدر خوب عمل کردم ، با این عنوان:” نه ، من نمی توانم این را دوباره ضبط کنم ، من خیلی می خندم. ”

نظرات ویدئویی مملو از داستان هایی است که توسط افرادی به اشتراک گذاشته شده است که کارهایی را که فکر می کردند کار خوبی است انجام داده اند ، اما در پاسخ از آن متنفرند.

یکی از مفسران نوشت: “یک بار به یک مرد بی خانمان در تقاطع مقداری پول دادم و او گفت باید ماشینم را تمیز کنم.”

او در لورن اش بازیگر “Superstore” و “عمه شیکاگو پارتی” زنگ زد: “من یکبار به یک مرد بی خانمان 20 دلار دادم در حالی که در یک تقاطع توقف می کردم.” “نگران نباشید ، همه مردان از زنان لاغر خوششان نمی آید.”

صحنه های دیگر نیز تجربه مشابهی را در دوران بارداری در هشت ماهگی تجربه کردند.

او نوشت: “بعد از اینکه غذایش را به او دادم ، همانطور که دور می شدم ، او به من گفت:” خانم ، شما مانند اسب راه می روید. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *