Triton Spirit Flying Homecoming 2021

Triton Spirit Flying Homecoming 2021


اخبار – شماجشن C San Diego’s Homecoming Celebration با قدرت کامل برای سال 2021 باز خواهد گشت ، مملو از رویدادهای حضوری و آنلاین که برای ایجاد شادی تریتون و ارتباط مجدد با اعضای جامعه نزدیک و دور طراحی شده است. سنت پردیس بین 18 تا 24 اکتبر باز می گردد و در طول هفته بیش از 20 رویداد ورزشی ، مسابقات و مسابقات مجازی ، کنسرت های زنده در فضای باز ، تجمع مجدد کلاس و موارد دیگر را ارائه می دهد.

هیچ وقت زمان بهتری برای لذت بردن از یکی از جذاب ترین جاذبه های دانشگاه وجود نداشت – UC San Diego Athletics در حال حاضر اولین فصل کامل خود را به عنوان مدرسه NCAA Division I انجام می دهد. فقط چهار سال پیش ، دانشگاه دعوت برای پیوستن به کنفرانس Big West را پذیرفت. ، راه را برای انتقال آن به DI هموار می کند.

سال گذشته ، Homecoming حول یک تجربه خلاقانه و کل اینترنت به دلیل همه گیری چرخید. با ترکیب استراتژی های موفقیت آمیز UCSD Back to Learning ، همراه با پروتکل های ایمنی COVID برای حفظ ایمنی مهمانان ، تریتون ها می توانند دوباره گرد هم آیند تا به روح مدرسه وارد شوند. بازگشت به خانه 2021 انواع رویدادهای حضوری و خارجی را در محوطه دانشگاه ارائه می دهد ، بنابراین چیزی برای همه وجود دارد.

مشاور پرادیپ کی. خسلا: “افتخار تریتون هر سال قوی تر می شود.” رویدادهای سالانه ما در بازگشت به خانه همچنان باعث جلب و انرژی بخشیدن به کل جامعه تریتون ، از فارغ التحصیلان و دانشجویان گرفته تا اعضای هیات علمی ، کارکنان و دوستان می شود. این که آیا برای ملاقات با دوستان قدیمی به دانشگاه برمی گردید یا عملاً از خانه شرکت می کنید ، جشن های زیادی در UCSD وجود دارد. بیایید ورود اخیر ما به دو و میدانی دسته اول و تبدیل مداوم ما به یک مقصد اصلی برای دانش آموزان ، بیماران و جامعه را جشن بگیریم. “

به سلامتی بخش ما I Tritons

این اولین سالی است که بازی های NCAA Division I به عنوان بخشی از Homecoming نشان داده می شود. با توجه به اینکه UCSD در حال حاضر در بالاترین سطح در دو و میدانی بین المللی رقابت می کند ، هواداران می توانند استعداد و اشتیاق ورزشکاران تحقیقاتی دانشگاه را شخصاً در بسیاری از بازیهای مردان و زنان که برای جشن یک هفته ای برنامه ریزی شده است ، تجربه کنند.

ارل د ادواردز ، مدیر ورزشی در دانشگاه کالیفرنیا ، سن دیگو گفت: “از نظر شخصی ، دیدن یک رویای 20 ساله غیرقابل تصور است.” “برای کاری که شما برای دانشگاه ، جامعه و دانشگاهیان ورزش انجام می دهید ، بسیار خوب است که در جایی باشید که دانشجویان باز می گردند ، ورزشکاران در حال رقابت هستند و تعداد محدودی از طرفداران در سکوها ما را تشویق می کنند. واقعاً یک محیط عالی است. ”

ادواردز ، که در سال 2000 به عنوان مدیر دوومیدانی دانشگاه منصوب شد ، در ردیف جلو و نقشی کلیدی در سفر طولانی UCSD از بخش سه به بخش یک ایستاد. این نشان دهنده نحوه رشد برنامه است. “این پیشرفت نشان دهنده سنت افتخارآمیز ما در زمینه پیشرفت تحصیلی و ورزشی است.”

در طول 20 سال همکاری با NCAA Division II ، UCSD به طور مداوم به عنوان یکی از موفق ترین برنامه های ورزشی در کشور رتبه بندی شده است. این روحیه برنده شدن در سراسر Homecoming 2021 ادامه دارد ، با برنامه ای که فرصت های متعددی را برای تشویق طرفداران Triton آبی و طلایی ارائه می دهد.

رویدادهای دو و میدانی بازگشت به خانه در 21 اکتبر با Triton Tide Fan Fest آغاز می شود ، جایی که فوتبال زنان UCSD با UC Riverside برای رویداد کنفرانس Big West دیدار می کند. خوش آمدید که دانش آموزان زودتر بیایند تا از پیش بازی لذت ببرند ، جایی که غذا ، بازی و عکس با خود شاه تریتون گرفته می شود.

سپس ، در 23 اکتبر ، او برای کنسرت Triton Tailgate به UCSD پیوست ، که شامل 6 قطعه از گروه برنده جایزه گرمی لاتین “Ozomatli” بود. این شب شامل سرگرمی های زنده و مجازی ، بازی در پارک ، غذاخوری با کامیون غذا ، و همچنین نوشیدنی های کارخانه تولید آبجو پروتئا متعلق به فارغ التحصیلان خواهد بود. در آستانه کنسرت ، از طرفداران دعوت می شود تا فوتبال مردان UCSD را تشویق کنند زیرا در آخرین بازی فصل بزرگ در خانه با CSU Bakersfield روبرو می شوند. سرگرمی در 5 بعد از ظهر PDT شروع می شود.

ناتالی ویدمر ، دانشجوی علوم توسعه انسانی و مدافع راست در تیم فوتبال زنان UCSD ، گفت: “بسیار هیجان انگیز است که سرانجام در حضور هم تیمی هایم و هواداران بازی کنم.” “من فکر می کنم همه می توانند قبول کنند که سال گذشته فراز و نشیب های زیادی داشت ، بنابراین بالاخره اینکه بتوانیم بعد از لغو فصل گذشته بازی کنیم ، چیزی است که ما واقعاً منتظر آن هستیم.”

البته هیچ فصل ورزشی بدون یک مسابقه هیجان انگیز رقابتی کامل نمی شود. در بازگشت بسیار مورد انتظار ، واترپلو مردان تریتونز برای دومین بار در این فصل دوباره دانشگاه لویولا مری مونت را در زمین خود بازی خواهند کرد. در سپتامبر – در خانه جمعیت پر جنب و جوش – Tritons LMU را فقط 15 ثانیه قبل در سه ماهه چهارم شکست دادند. همه اینها ظهر 23 اکتبر اتفاق می افتد.

تجلیل از الحاقات جدید و سنتهای قدیمی

بازگشت کاملاً جدید امسال ، معرفی افتتاحیه Grand Marshals Homecoming در دانشگاه کالیفرنیا ، سن دیگو است. جودی سویت ، مدیر سابق دوومیدانی در UCSD ، به عنوان کاپیتان ارشد بازی مهمانی و فوتبال تریتون تیلگیت خدمت خواهد کرد. سوئیت ، پیشگام و قهرمان زنان در دو و میدانی ، اولین رئیس زن NCAA و بنیانگذار و رئیس سابق شورای اتحاد مربیان زنان بود. در دوران تصدی وی به عنوان مدیر دو و میدانی دانشگاه (2000-275) ، برنامه دو و میدانی دانشگاهی UCSD موفق به کسب 26 قهرمانی از 30 قهرمانی کشور شد.

صدراعظم خسلا به عنوان مارشال بزرگ رویداد مجازی Triton 5K خدمت خواهد کرد. امسال بیست و پنجمین سالگرد این مسابقه است ، که در جمع آوری بودجه بورس تحصیلی به منظور اطمینان از در دسترس بودن و مقرون به صرفه بودن یادگیری برای همه مهم بوده است. از آنجا که در سال 1996 توسط صدر اعظم UCSD روبرت سی تأسیس شد.

Tritons برای دویدن ، پیاده روی یا دوچرخه سواری در طول Virtual Triton 5K امسال از هر نقطه جهان خوش آمدید. شرکت کنندگان می توانند به صورت آنلاین در مسابقه ثبت نام کنند ، سپس به برنامه Virtual Triton 5K دسترسی داشته باشند تا زمان و پیشرفت مسابقه را ردیابی کنند. جوانان زیر 12 سال تشویق می شوند تا در Virtual Junior Triton Run شرکت کنند. برای الهام بخشیدن به این فشار به خط پایان ، جوایزی به سریعترین فرد ، بالاترین تیم جمع آوری کمک مالی و بهترین پست در رسانه های اجتماعی اهدا می شود. برای ثبت نام در مسابقه و حمایت از بورسیه تحصیلی برای دانش آموزان Triton 5K ، از وب سایت مسابقه دیدن کنید.

به خانه خوش آمدی ، تریتونز

در حالی که بازگشت به خانه 2021 فصل جدیدی برای آخرین تریتون ها در UCSD خواهد بود ، اما نوید یک ماجراجویی نوستالژیک برای فارغ التحصیلانی است که به دانشگاه باز می گردند.

در هفته بازگشت به خانه ، از فارغ التحصیلان دعوت می شود تا خاطرات خود را زنده کنند و در انواع مختلف گردهمایی های حضوری و مجازی ، مانند القاء و جشن Golden Triton ، جشن بگیرند تا از تریتون ها برای تجلیل از 50 سال فارغ التحصیلان UCSD تجلیل کنند. از فارغ التحصیلان کلاس 1972 در رویداد 23 اکتبر تجلیل می شود.

در فارغ التحصیلان دهه گذشته (GOLD) Wellness Social ، UCSD از فارغ التحصیلان ده سال گذشته (به علاوه کلاسهای 2012 ، 2017 و 2021) تجلیل می کند. دانشکده سیاست ها و استراتژی های جهانی (GPS) همچنین میزبان یک ملاقات مجازی خواهد بود که فرصت ملاقات با دین جدید کارولین فروند ، تجلیل از دستاوردهای فارغ التحصیلان و کمک به کتاب حافظه GPS را فراهم می کند.

بازگشت به خانه همزمان با آخر هفته سالانه والدین و خانواده UCSD است ، هنگامی که دانش آموزان و خانواده های آنها می توانند در فعالیت های سرگرم کننده و جلسات منابع غرق شوند ، زیرا بیشتر با زندگی تریتون آشنا می شوند. رویدادهای خانواده محور شامل جلسات Welcome Home Triton Family ، ارائه مطالعه در خارج از کشور و تورهای دوچرخه سواری در محوطه دانشگاه است.

برای مشاهده طیف گسترده ای از رویدادهای بازگشت به خانه ، لطفاً از homecoming.ucsd.edu دیدن کنید. همه مهمانان برای کمک به ایمن نگه داشتن جامعه UC سن دیه گو باید قبل از حضور شخصی در رویداد دانشگاه ، مدرکی از واکسیناسیون COVID-19 یا آزمایش منفی COVID-19 (ظرف 48 ساعت گرفته شده) ارائه دهند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *