TTA (تترادسیل تیواستیک اسید) برای بدنی لاغرتر و عضلانی

TTA (تترادسیل تیواستیک اسید) یک مکمل نسبتا جدید در میان محصولات سلامت بدنسازی در بازار است. این به معنای افزایش چربی سوزی است که در بدنسازی مفید است. تا کنون، این مکمل همراه با مکمل های دیگر برای افزایش سیری و کاهش اشتها و همچنین چربی سوزی استفاده می شود. اغلب، تترادسیل تیواستیک اسید همراه با اولئول اتانول آمید (OEA) استفاده می شود که به سوزاندن چربی و کاهش گرسنگی نیز کمک می کند. TTA همچنین ممکن است در میان مکمل‌های ضد چربی بسیار امیدوارکننده باشد، زیرا به نظر می‌رسد مستقل از ورزش چربی می‌سوزاند. نتایج اولیه نشان می‌دهد که بدن به‌جای نیاز به سوزاندن چربی‌ها با فعالیت بدنی، به‌سادگی به‌نظر می‌رسد که چربی‌ها را از خود «حذف» می‌کند.

TTA یکی از تعدادی از محصولات سلامت بدنسازی است که به طور خاص برای کاهش چربی بدن و در نتیجه افزایش تعریف عضلانی طراحی شده است. اگرچه به نظر نمی رسد که به خودی خود رشد عضلات را تشویق کند، لیپولیز یا چربی سوزی را تشویق می کند. بهتر از همه، به نظر می رسد که این کار را بدون مجبور کردن بدن شما به استفاده از ذخایر چربی برای انرژی انجام می دهد، به این معنی که به جای سوزاندن، به سادگی از بدن خارج می شود. این به نوبه خود می تواند تمرینات شما را حتی بیشتر کند. موثر است، زیرا در طول تمرین، می توانید به جای سوزاندن ذخایر چربی اضافی، کالری دریافتی فعلی را بسوزانید. این می تواند تمرینات را بسیار کارآمدتر کند زیرا نتایج را سریعتر خواهید دید. از آنجایی که شما به جای سوزاندن ذخایر چربی، آنچه را که می خورید می سوزانید، باید وزن اضافی خود را خیلی سریعتر از دست بدهید و بنابراین تعریف بهتری را نیز با سرعت بیشتری ببینید.

همچنین به نظر می‌رسد که TTA باعث می‌شود انسولین به طور مؤثرتری کار کند و حساسیت به انسولین را افزایش می‌دهد، به این معنی که انسولین کمتری در طی هر آزادسازی دفع می‌شود. به نظر می رسد انسولین به عنوان یک هورمون باعث می شود بدن هم ذخایر چربی بسازد و هم آن را حفظ کند. این ممکن است به این معنی باشد که TTA بیشتر به عنوان یک محصول کاهش چربی به همین دلیل مفید است.

TTA همچنین یکی از تعدادی از مکمل های ضد چربی است که به نظر می رسد برای درمان چاقی امیدوار کننده باشد. چاقی یک مشکل رو به رشد در جامعه امروزی است، به طوری که 60 درصد از افراد حداقل اضافه وزن دارند که بسیاری از آنها چاق هستند. برخی از آنها به شکلی بیمارگونه هستند و تعداد افراد چاق مرضی در این کشور نیز رو به افزایش است. از آنجایی که به نظر می رسد TTA بدون نیاز به ورزش چربی می سوزاند، این به عنوان درمانی برای اضافه وزن و چاقی امیدوارکننده است.

اگرچه مسلماً ما به عنوان یک کشور نمی‌خواهیم عادات بد غذایی یا سبک زندگی کم تحرک را تشویق کنیم، فقط این واقعیت که به نظر می‌رسد TTA به کاهش وزن کمک می‌کند، مفید است. حتی اگر فردی از ورزش امتناع کند، TTA ممکن است به فرد کمک کند وزن خود را حفظ کند و بنابراین کندتر به سمت مشکلات سلامتی مرتبط با چاقی پیشرفت کند.

به طور خاص در مورد بدنسازی، TTA به نظر می رسد گرسنگی را کاهش می دهد و به افزایش احساس سیری کمک می کند. اگر شما فردی هستید که ورزش می کنید اما در کاهش وزن مشکل دارید زیرا ورزش کردن در واقع باعث گرسنگی شما می شود، TTA می تواند به شما کمک کند زیرا می توانید سرعت خود را حفظ کنید بدون اینکه نگران باشید که یک تمرین شدید باعث می شود ناگهان بخواهید گرسنه شوید. همه چیز در یخچال شما این بدان معناست که شما می توانید کالری دریافتی خود را بدون احساس کمبود تغییر دهید، به طوری که بیشترین تاثیر را از تمرینات خود و بیشترین تعریف عضلانی را داشته باشید. همچنین ممکن است به شما کمک کند که سالم‌تر بخورید زیرا می‌توانید با دقت بیشتری آنچه را که در دهان خود قرار می‌دهید در زمانی که دائما گرسنه نیستید انتخاب کنید.

البته، مانند همه چیز، باید از TTA و سایر مکمل ها با احتیاط و اعتدال استفاده کنید. اگرچه این محصول بسیار هیجان انگیز است، اما هنوز اطلاعات زیادی در مورد مشخصات ایمنی آن وجود ندارد. بنابراین، اگر TTA را به عنوان یکی از محصولات بهداشتی بدنسازی خود برای کمک به تناسب اندام خود مصرف می کنید، این کار را با دقت انجام دهید و مراقب هرگونه عوارض جانبی باشید.