White Sox top Astros ، در ALDS با Wild Game 3 برنده شوید

White Sox top Astros ، در ALDS با Wild Game 3 برنده شوید


شیکاگو – دو نوسان بزرگ Leury García به اندازه یک پیمانه. آزمون گرامر توسط یاسمانی گراندال اجرا می شود. امداد رسانی قدرتمند از لیام هندریکس و شرکت.

وقتی شیکاگو وایت ساکس دچار مشکل بزرگی شد ، راهی پیدا کردند.

گارسیا و گراندال و بازی فوق العاده گراندال به وایت ساکس کمک کردند تا یکشنبه شب 12-6 هیوستون آستروس را هدایت کنند تا در سری AL خود زنده بمانند.

قهرمانان AL Central با حمایت 40.288 هوادار ، در اولین پلی آف خانگی خود پس از 13 سال ، کسری 5-1 خود را حذف کردند. تیم اندرسون سه ضربه دیگر نیز به دست آورد و رایان تیبره پس از مبارزه با دیلن دریاس و مایکل کوبیش ، با یک ضربه عالی برای شیکاگو بول شروع کرد.

هیوستون امیدوار بود بتواند به پنجمین حضور متوالی خود در سری مسابقات قهرمانی AL برسد. قهرمانان آل وست با پشت سر گذاشتن کایل تاکر ، شروع سریع را آغاز کردند ، اما در 5 راند گذشته موفق به زدن ضربه نشدند.

گراندال گفت: “من فکر می کنم ما بیانیه ای دادیم.”

بازی چهارم از پنج مجموعه برتر ، بعدازظهر دوشنبه برنامه ریزی شده است ، اما بارش باران پیش بینی شده است.

استروس پلی آف پس از دو برد خانگی چشمگیر به شیکاگو آمد و سپس در بازی سه به برتری 5-1 رسید. من سوم هومر را از جام شما دور می کنم.

شروع سریع هوستون جمعیت حوله را ساکت کرد ، اما در نیمه پایینی سومین نوبت دوباره بازیابی شد.

پس از شوت دو دور گراندال از روی دیوار در سمت چپ ، نتیجه 5-3 شد ، یون مونکادا و گاوین شیتس دو ضربه تک نفره را زدند. یوری گارسیا سپس به دو توپ از لوئیس گارسیا نگاه کرد تا اینکه داستی بکر ، مربی Astros ، زمین اصلی را با یمی گارسیا جایگزین کرد.

هنگامی که همه خانواده گارسیاس مستقر شدند ، این حرکت برای Astros نتیجه معکوس داشت. لیست شده در 5 فوت-8 ، 190 پوند Leury García 3-1 از عمق به Yimi García به مرکز برای 436 فوت قد هومر.

این بازی در بازی ششم به تساوی کشیده شد وقتی که وایت ساکس با سه راند در راند چهارم پیش رفت – مهمترین بازی اجرا شده توسط گراندال که باعث ناراحتی بیکر و آستروس شد.

لیوری گارسیا (راست) بازی خود را در بازی 3 جشن می گیرد.
گتی ایماژ

بعد از اینکه خوزه آبرو ، شکست دهنده بازی RBI ، دونده های بدون سرعت را در کرنرها قرار داد ، گراندال در ابتدا یار یولی گوریل را به گارد زد. گوریل سعی کرد به خانه برسد ، اما پرتاب او از گراندال خیلی دورتر شد زیرا شکارچی کهنه کار خط را به داخل چمن پرتاب کرد.

لوئیس روبرت برای حذف داور تام هالیون در این بازی گلزنی کرد و گوریل به اشتباه متهم شد. Astros برای درخواست مداخله در Grandal لابی کرد ، اما داوران تجمع کردند و بازی را در محل خود رها کردند.

سپس بیکر قبل از بازگشت به پناهگاه با هالیون مشاجره طولانی کرد.

گراندال گفت: “من شروع به دویدن کردم و ناگهان او توپ را به سمت من پرتاب کرد.” “من واقعاً به آنچه در بشقاب می گذرد فکر نمی کردم.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *