Wii Fit با برد تعادل و مفهوم حسگر چندگانه آن

Nintendo Wii Fit with Balance Board و مفهوم آن در اصل توسط یک و تنها Shigeru Miyamoto در کنفرانس E3 در جولای 2007 اعلام شد. Wii Fit برای اولین بار در دسامبر 2007 در ژاپن راه اندازی شد. شرکت نینتندو ایده Wii را دریافت کرد. Fit Balance Board با مشاهده نحوه وزن کشی توسط کشتی گیران سومو. این کشتی گیران آنقدر سنگین هستند (تعجب! شگفتی!) که مجبورند از دو ترازو استفاده کنند. مدارهای الکترونیکی دو ترازو وزن تجمعی کشتی گیران را با تجزیه و تحلیل داده های دو ترازو جداگانه محاسبه می کنند. این همان مفهومی است که در مورد هیئت تعادل اعمال شده است.

Wii Fit مرکز ثقل شما را تعیین می کند

همچنین به انواع اقدامات گیمرها حساس است. این کار را با تعیین مرکز ثقل شما انجام می دهد. با استفاده از اطلاعاتی مانند قد، همراه با وزن، یک نقشه سه بعدی خیالی از مرکز ثقل شما ایجاد می کند و تمام اقدامات خوب (و ناخالص) شما را با دقت بسیار بالا دنبال می کند. باور نکردنی نیست؟

Wii Fit with Balance Board دارای چندین سنسور است

برد تعادل Wii Fit از چندین سنسور (در مجموع چهار سنسور در هر برد تعادل Wii Fit) برای رسیدن به هدف خود استفاده می کند. به عنوان مثال، فرض کنید دو حسگر وجود دارد، یکی در سمت چپ برد Wii Fit w/balance و دیگری در سمت راست. فرض کنید در یک بازی بوکس هستید (رئیس خود را کتک می زنید) و برای جلوگیری از ضربه مشت به چانه سمت راست خود به سمت چپ می افتید. فکر می کنید برای توزیع وزن شما چه اتفاقی می افتد؟ بیشتر به پای چپ شما و کمتر به پای راست شما تغییر می کند؟ این به درستی توسط سنسورهای Wii Fit Balance Board شناسایی می‌شود و اطلاعات تغییر وزن به حرکتی به سمت چپ تبدیل می‌شود که در نتیجه ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید. این همان اصل Wii Fit است آیا Nintendo Wii Fit مرتب نیست؟

رژیم لاغری سریع