قاضی پرونده شکایت علیه ساختمان جنجالی 250 بندر خیابان واتر استریت را رد کرد

قاضی پرونده شکایت علیه ساختمان جنجالی 250 بندر خیابان واتر استریت را رد کرد


روز چهارشنبه دادخواستی مبنی بر توقف ساخت ساختمان 850 میلیون دلاری جنجالی در بندر خیابان جنوبی رد شد ، اما یک گروه مخالف قول داد که به کارزار خود ادامه دهد.

یک برنامه “کوچکتر” برای 250 Water Street در ماه مه توسط کمیسیون حفاظت از نشانه ها به تصویب رسید. این طرحها که توسط شرکت هوارد هیوز توسعه داده شد ، پس از شکایت هایی مبنی بر نامناسب بودن ساختار پیشنهادی 470 فوت برای جامعه (تکرار قبلی بیش از 900 پا) ، تجدید نظر شد ، زیرا در منطقه تاریخی بندر واقع شده بود.

نسخه تأیید شده “مینی” 324 فوت ارتفاع دارد ، دارای 24 طبقه است و شامل 270 آپارتمان است که حداقل 70 مورد از آنها به عنوان مسکن مقرون به صرفه تعیین شده است. هوارد هیوز همچنین برای حمایت از موزه بندر خیابان جنوبی خیابان کمکهای مالی ارائه کرد و استدلال کرد که آپارتمانها و مشاغل تجاری به رونق اقتصاد محلی کمک می کند.

عکس هوایی که محل فعلی پروژه را نشان می دهد

فلش

با این حال ، مخالفان هرگونه تغییر عمده در محله را ناپسند دانستند و در نقطه ای لابی کردند تا به جای آن پوند NYPD را به محل مورد نظر منتقل کند. ائتلافی از گروه ها در تابستان شکایت کردند و ادعا کردند که کمیسیون نشانه ها “با وجود بیش از سه برابر ارتفاع هر ساختمان موجود در منطقه” ، دستور “تصویب ساختمان” را نادیده گرفت.

روزنامه جرثقیل نیویورک گزارش می دهد که قاضی آرتور انگورون با رد این شکایت ، اظهار داشت که تصمیم کمیسیون نشانه ها “نهایی نیست و بنابراین هنوز برای بررسی قضایی آماده نشده است.”

اتحاد بندر دریا استدلال می کرد که اخراج تنها زمانی است که آنها بتوانند ساخت و ساز ساختمان را به چالش بکشند. سائول شاپیرو ، وکیل دادگستری در بیانیه ای گفت: “مزیتی که ما به دلیل” باختن “این حرکت داریم این است که اکنون فرصتی برای استفاده از زمان اضافی برای پیش نویس ، تقویت ، تکمیل و اصلاح دعاوی خود خواهیم داشت.”

علاوه بر این ، ائتلاف بندر دریا اصرار دارد که کمیسیون حفاظت از بناها با پذیرش وعده های مبادله ای به دلایل ارزشمند ، مانند موزه بندری خیابان جنوبی جنوبی و/یا واحدهای مسکونی مقرون به صرفه برای تصویب ، “قوانین اساسی حفاظت از آثار تاریخی در شهر نیویورک” را تغییر می دهد.

جیمز ژولز سخنگوی شرکت هوارد هیوز به Crain گفت: “ما از بررسی دقیق دادگاه و رد سریع این دعوی قدردانی می کنیم. حامیان در سراسر محله و سراسر شهر موافقت می کنند که پارکینگ خیابان 250 Water St. یک ساختمان معماری متمایز را متناسب با منطقه تاریخی تغییر دهد. . “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *