بالا بردن قسمت 6 کانان در Starz هستید؟Starz اخیراً واقعاً مد شده است. درام جدید مایکل والدرون پاشنه هفته گذشته برای ارائه نظرات به نمایش درآمد. این مجموعه با کسب رتبه Certified Fresh در Rotten Tomatoes ، به کارگردانی استفن آمل در مورد تبلیغات مستقل کشتی متعلق به خانواده در جامعه ای در گرجستان ، تماشاگران را با ترکیبی جذاب از عمل و قلب مجذوب کرد. پاشنه به مجموعه محبوب Starz شب یکشنبه می پیوندد ، که شامل مجموعه ای محبوب است که همه ما آن را می شناسیم و دوست داریم کتاب قدرت سوم: بالا بردن کانانبه

قسمت جدید بعدی از کتاب قدرت سوم (قسمت 6 ، “Level Up”) کانان را دنبال می کند و او با ماروین یک طرح فروش مواد مخدر را طراحی می کند. قسمت 6 همچنین روی لو تمرکز می کند چرا که ویترین هنرمند جدیدش به رقیب رقابت بین Raq و Unique تبدیل می شود. چه زمانی خواهد بود کتاب قدرت سوم: بالا بردن کانان بودن در استارز؟ این است کتاب قدرت سوم تازگی این هفته؟ این زمانی است که قسمت جدید بعدی از کتاب قدرت سوم برای اولین بار در Starz نمایش داده می شود.

این است کتاب قدرت 3: رفتن به کنان این هفته جدید؟

خیر متاسفانه ، کتاب قدرت سوم این هفته دوباره تکرار می شود قسمت هفته گذشته (قسمت 5 ، “نبردهای خود را انتخاب کنید”) از ساعت 8: 01 تا 9: 00 بعد از ظهر به وقت ET و قسمت 2 از آن پخش می شود پاشنهبه

وقتی این کار را انجام می دهید کتاب انرژی 3 با اپیزودهای جدید بازگشت؟

خوشبختانه فقط یک هفته باید منتظر بمانیم تا قسمت بعدی بعدی پخش شود. کتاب قدرت سوم قسمت 6 یکشنبه 29 آگوست ساعت 20:00 به وقت محلی به وقت استارز روی آنتن می رود. مانند قسمت های قبلی ، کتاب قدرت سوم در اوایل صبح (یکشنبه صبح ساعت 12:01 صبح به وقت ET) در Starz.com و برنامه Starz در دسترس خواهد بود.

چطور ببینیم کتاب انرژی 3 برخط:

کتاب قدرت سوم: بالا بردن کانان برای مشاهده در Starz.com و برنامه Starz در دسترس است (برای بارگیری در iTunes ، Google Play و Amazon). مشترکین جدید و واجد شرایط می توانند از یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه به صورت آنلاین استفاده کنند. Starz همچنین با اشتراک Philo فعال با 9 دلار اضافی در ماه در دسترس است. یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان برای مشترکین جدید در دسترس است.

اگر به دنبال گزینه دیگری هستید ، Starz با هزینه 8.99 دلار دیگر در ماه در fuboTV در دسترس است. سرویس استریم در حال حاضر معامله ای را ارائه می دهد که می توانید Starz را با 5 دلار در ماه در سه ماه اول اضافه کنید. آزمایشی رایگان برای مشترکین واجد شرایط در دسترس است.

نحوه تماشای STARZ LIVE در HULU:

می توانید Starz را با هزینه 8.99 دلار در ماه به اشتراک Hulu خود اضافه کنید. یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان برای مشترکین واجد شرایط در دسترس است.

وقتی می شود کتاب انرژی 3 ، قسمت 6 آیا در STARZ خواهید بود؟

قسمت 6 یکشنبه 29 آگوست از ساعت 20:00 تا 21:00 ET از شبکه Starz پخش می شود.

نگاه کن کتاب قدرت سوم و استارز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *