تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید | تناسب اندام کندی


سگها به اندازه شما ورزش را دوست دارند ، و مخصوصاً برای صاحبان حیوانات خانگی با نژادهای فعال ، یافتن تمریناتی که شما و عروسکتان از آن لذت می برید می تواند شما را به هم نزدیک کند و به شما در داشتن یک سبک زندگی سالم کمک کند! حتی اگر شما سگی ندارید که همیشه برای دویدن یا بازی در فریزبی خاموش است ، تمرینات دیگری با شدت کمتر وجود دارد که می توانید با سگ خود نیز انجام دهید.

سگ یوگا

بله ، یوگای سگ یک چیز است! این کار با سگهای آرام تر و آموزش دیده بهترین کار را می کند و فیلم های زیادی در اینترنت وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما در کشش و افزایش انعطاف پذیری کمک کند. اگر سگ شما دارای باسن بدی است پاداش می دهد – برخی از فیزیوتراپی های سگ را می توان با نام سگ روزانه شما ترکیب کرد.

پیاده روی و دویدن

اگر در نزدیکی مسیرهای باز زندگی می کنید ، سگ خود را با خود ببرید! هم می توانید مکانهای جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و هم یک تمرین عالی داشته باشید. آوردن آب برای هر دوی شما را فراموش نکنید ، اما پیاده روی و دویدن می تواند خسته کننده تر از پیاده روی معمول شما باشد.

تنیس

زدن توپ تنیس به جلو و عقب سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد آن را بیاورد و برگرداند ، می توانید خدمات خود را بهبود ببخشید. و به سگ خود کمک کنید تا ناسازگار شود و آموزش ببیند! اطمینان حاصل کنید که مکانهایی که انتخاب می کنید برای سگ مناسب است یا در ساعات غیر پیک به آنجا بروید.

تمرینات دوره ای را در دورهای روزانه انجام دهید

در حین قدم زدن با سگ خود ، می توانید تمرینات وزنی بدن را نیز انجام دهید. هر پنج دقیقه مکث کنید تا 15 حرکت اسکوات انجام دهید ، یا وزنه های سبک را با خود ببرید و هنگام راه رفتن با سگ بازوهای خود را تمرین دهید. بسیاری از تمرینات متفاوت و آسان وزن بدن شامل تمرینات مقاومتی است و هنگامی که بدن شما از راه رفتن گرم می شود ، ممکن است انجام این تمرینات آسان تر باشد.

شنا كردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخری دوستدار حیوانات خانگی زندگی می کنید ، سگ شما ممکن است عاشق شنا با شما باشد! با این حال ، همه سگ ها شنا بلد نیستند – با دامپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که نژاد دوستدار آب دارید و قبل از اینکه آنها را به استخر یا دریاچه ببرید ، بدانید که به چه نوع آموزش نیاز دارد.

Ultimate Frisbee یا Disc Golf

اگر شما یا سگ خود از طرفداران تنیس نیستید ، سعی کنید خانواده و توله سگ را بیرون ببرید تا یک بازی فریزبی بازی کنند. حتی سگهای کوچکتر یا کمتر فعال نیز ممکن است از هوای تازه بیرون و گذراندن وقت با هم لذت ببرند.

سایر گزینه های تناسب اندام

برای لذت بردن از یک تمرین عالی کامل بدن ، نیازی به داشتن سگ ندارید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، یکی از کلاس های کیک بوکسینگ ما را در شهرستان کامدن یا تمرین ZUMBA® در South Jersey را امتحان کنید. Kennedy Fitness یک تقویم کامل از کلاس های آمادگی جسمانی گروهی دارد و ما همیشه مشتاق دیدن چهره های جدید هستیم! آنچه را که ما در وب سایت خود داریم بررسی کنید – یا فقط برای تمرین فردی با یک مربی شخصی به یکی از سالن های ورزشی ما مراجعه کنید!دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *