جراحی لاغری: تله هایی برای غلبه بر مقیاس زمانی که وزن شما کمتر از 100 پوند است

این تعداد پوند جادویی نیست که پزشک شما می تواند برای جراحی کاهش وزن در نظر بگیرد ، اما شما آن را دیروز می خواهید و می خواهید. چه کاری می توانی انجام بدهی؟

ما به مدت یک دقیقه از جراحی لاغری موسوم به جراحی بای پس معده ، سفت کردن معده یا هرگونه روش کمتر فرار کننده برای کاهش وزن نیاز به معیارهای بیشتری نسبت به اضافه وزن ناراحت کننده برای تایید پزشک و پرداخت هزینه بیمه شما داریم. به این چیزی نیست که به آن بی اهمیت نگاه شود یا به خاطر 20 پوند اضافی غرور. هرگونه عمل جراحی خطری است که می تواند منجر به عفونت و حتی مرگ شود. درصد بالایی از افرادی که این روش را انجام دادند در مورد آن فکر کردند و به طور معمول حداقل دو سال قبل از تصمیم نهایی درباره جوانب مثبت و منفی آن تحقیق کردند. این به طور معمول کار می کند: هنگامی که تمام تحقیقات انجام شد ، مزایا و معایب آن مشخص شد ، شما قبلاً آن را با سایر افراد مهم بحث کرده اید و 100٪ می دانید که می خواهید با مشکل وزن خود چگونه برخورد کنید. من دیروز آن را می خواهم! من آن را تضمین کردم زیرا آن را زندگی کردم!

یک نکته خوب در مورد جراحی کاهش وزن این است که این روش بسیار ایمن تر از سالهای قبل است که برای انجام آن انجام شده است. دوباره به من گوش دهید: اکنون ایمن تر است ، ایمن نیست ، زیرا من گفتم هر جراحی خطری دارد. بسیاری از مردم جان خود را از طریق آزمایش و خطا از دست دادند و راه را برای آنها هموار کردند.

بنابراین شما تحقیقات خود را انجام داده اید و می دانید که آن را می خواهید و می خواهید من به شما بگویم که در مورد غلبه بر آن مقیاس که می گوید وزن کافی برای تأیید ندارید به شما بگویم؟ اگر خوش شانس نیستید که استخوان های سنگینی دارید و مقیاس مدرن جدید پزشکان می تواند وزن چربی ، ماهیچه و آب را نشان دهد ، بنابراین حمل این وزنه ها روی مچ پای شما هنگامی که آنها شما را سنگین می کنند کار نمی کند (باور کنید ، این آنچه برخی از مردم به من گفته اند که در گذشته این کار را انجام داده اند و برای آنها کار کرده است) ، بنابراین باید بدانید که باید چه کار کنید … ابتدا این مقاله را بیش از یک بار بخوانید و بین خطوط بخوانید تا یک لامپ خاموش شود به دوم ، شما باید بدانید که شرکت بیمه از شما چه انتظاری دارد. سوم ، به دنبال دکتری باشید که به این روش اعتقاد دارد … اگر پزشک شما مخالف آن است ، شما نبردی سخت را پیش خواهید گرفت. برای یک برنامه فیزیکی برنامه ریزی کنید و لیستی از همه چیزهایی که بر وزن اضافی شما تأثیر می گذارد تهیه کنید.

سوالات زیر را از خود بپرسید ؛ چگونه بر روحیه ، شیوه زندگی ، زندگی جنسی ، احساسات ، روابط و غیره من تأثیر می گذارد؟ من سوزش سر دل زیادی دارم ، کمردرد دارم (البته شما هم دارید ، همه کمردرد و سوزش سر دل دارند ، درست است)؟ سعی کنید به هر چیزی که می توانید فکر کنید و علت را وزن خود بدانید. Tes un sono sono؟ تقریباً همه افراد دارای اضافه وزن تا حدی دچار آپنه خواب می شوند و شما نیز ، آزمایش را انجام دهید ، و حتی اگر بیقرار هستید ، زیاد لگد می زنید و در طول آزمایش زیاد نفس نمی کشید ، برای شما خوب است. در صورت تشخیص آپنه خواب ، درمان را بپذیرید و آن را امتحان کنید ، معمولاً دستگاه c-pap است … شما آن را دوست ندارید و اگر از دستگاه c-pap استفاده نکنید ممکن است به شما داده شود. من نیاز به درمان جایگزین دارم زیرا آپنه خواب می تواند مشکلات سلامتی زیادی ایجاد کند که شرکت بیمه نمی خواهد در طول راه هزینه آن را بپردازد.

در حالی که منتظر ملاقات پزشکی هستید ، به Weight-Watchers یا یک برنامه کاهش وزن مشابه بپیوندید و پرونده ثبت کنید. شما باید آزمایش وزن ماهانه داشته باشید. بلند و واضح بود؟ و به 6 ماه زمان نیاز دارید تا ثابت کنید که سعی کرده اید برنامه ای را از دست بدهید. من مطمئن هستم که شما دوستی دارید که تعدادی کارت WW قدیمی دارد که می توانید اطلاعات خود را پر کنید یا می توانید به صورت آنلاین به آن بپیوندید و همین حالا شروع کنید. اما این مقاله مثل قبل نیست ، اگرچه من آن قطعه را به عنوان یک هدیه اضافی دور می اندازم.

در پایان ، اگر اغلب به دلیل وزن خود مشکلات سلامتی جدی دارید و نشان داده اید که سعی کرده اید وزن خود را کاهش دهید و پزشک شما نیز با شما موافق است ، شرکت بیمه اغلب این جراحی را تأیید می کند. متأسفانه ، همه نمی خواهند ؛ برخی از شرکت های بیمه حتی اگر واجد شرایط باشید حرکت نمی کنند … پیگیر باشید و تسلیم نشوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *