رئیس پلیس میامی در پی درگیری با شورای شهر اخراج شد

رئیس پلیس میامی در پی درگیری با شورای شهر اخراج شدرئیس پلیس میامی در پی درگیری شدید با شورای شهر و اتهام رفتارهای عجیب و غریب ، تنها پس از شش ماه کار برکنار شد.

آرت نوریگا ، مدیر شهر آرت نوریگا در بیانیه ای اعلام کرد که آرت آسودو – که شهردار میامی او را “مایکل جردن فرماندهان پلیس” نامید ، “به منظور پایان کار” دوشنبه تعلیق شد.

به گزارش میامی هرالد ، آسودو از زمان انتصابش در آوریل به سرعت در بین مقامات ارشد میامی محبوبیت پیدا کرد و آنها را متهم به فساد و برانگیختن خشم با اشاره به ماموران پلیس به عنوان “مافیای کوبا” کرد.

نوریگا روز دوشنبه در بیانیه ای که توسط WPLG-TV به دست آمد ، گفت: “رابطه بین رئیس جمهور و سازمان ناپایدار شده و نیاز به حل سریع دارد.”

مدیر شهر گفت که رابطه وی با بخش و جامعه “به طور جبران ناپذیری” رو به وخامت گذاشته است.

“روابط کارفرما و کارمند با سبک رهبری مطابقت دارد و متأسفانه ، رئیس جمهور Acevedo مناسب این سازمان نیست.”

رئیس جمهور پر سر و صدا ، که قبلاً ریاست اداره پلیس هوستون را بر عهده داشت ، در برنامه های خبری ملی و عناوینی در سراسر کشور در موضوعاتی مانند کنترل اسلحه ظاهر شد.

به گفته هرالد ، او حرکتهایی مانند ژست “تصادفی” را برای عکس گرفتن با رهبر بخش Proud Boys محلی و اداره بخش بررسی کرده است. به نوشته روزنامه ، وی در نامه ای از کمیسیونرها انتقاد کرده و گفته است که از هر پنج عضو سه نفر را به اتهام دخالت در دولت به FBI گزارش داده است.

این سه کمیسیونر آمریکایی کوبایی تبار هستند و Acevedo ادعا می کند که آنها را با کوبا کمونیست مقایسه کرده است ، که واکنش منفی را در پی داشت. هرالد گفت که شهر جلسات عمومی برگزار می کند و رهبر را “بدون رد” محکوم می کند.

در نامه فسخ خود ، که در توییتر ارسال شده است نوشته گلنا ملبرگ از WPLG-TV، نوریگا آسودو را متهم کرد که اعتماد افسران عادی را با رفتارهایی مانند اخراج کارکنان بدون رعایت مراحل سوگند و تهدید نظم علیه کسانی که واکسن COVID-19 دریافت نمی کنند ، از دست داده است.

او همچنین بدون اطلاع صحیح 21 روز مرخصی گرفت و بیش از یک هفته در ثبت خسارت به خودروی خود در شهر ناکام ماند – و ظاهراً با یک معترض که از “زبان توهین آمیز” استفاده می کرد “تعامل نامعقول” داشته است. گفت. نظر “مافیای کوبا” نیز مورد بحث قرار گرفت.

در این نامه آمده است: “به عنوان یک پیوند جدید در میامی ، انتظار داشتم که او جامعه ای را که وظیفه حفاظت از آن را بر عهده دارد درک کند و چنین بیانیه ای بر مأموریت اداره پلیس میامی تأثیر منفی می گذارد.”

گفته می شود که آسودو در مصاحبه ای اظهار داشت که این شهر در حال بررسی واکسن است و ممکن است با فرماندار سان سانتیس ، فرماندار وی که علیه دستور COVID صحبت می کند ، در تضاد باشد.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *