رولینگ استونز تور ایالات متحده را باز می کند ، ادای احترام به درامر چارلی واتس

رولینگ استونز تور ایالات متحده را باز می کند ، ادای احترام به درامر چارلی واتس


سنت لوئیس – گروه رولینگ استونز بار دیگر در تور هستند ، این بار بدون ضربان قلب یا حداقل ضربان پشت آنها.

راکرهای افسانه ای تور خود را روز یکشنبه با تاخیر همه گیر در گنبد در مرکز آمریکا در سنت لوئیس بدون درامر برای نزدیک به شش دهه آغاز کردند. از ابتدا مشخص بود که اعضای گروه – و طرفداران – چقدر دلشان برای چارلی واتس تنگ شده بود ، که ماه گذشته در 80 سالگی درگذشت. به جز یک نمایش ویژه در ماساچوست هفته گذشته ، این اولین کنسرت آنها در سنت لوئیس پس از واتس بود. مرگ.

نمایش با یک صحنه خالی و فقط ضرب درام آغاز شد و تصاویر واتس روی تخته ویدئو چشمک می زد. پس از آهنگ دوم ، میک جگر ، کیث ریچاردز و رونی وود به روی صحنه آمدند ، اجرای هیجان انگیز “این فقط راک اند رول (اما من آن را دوست دارم)”. جگر و ریچاردز در حالی که از طرفداران به خاطر حمایت و عشق واتس تشکر کردند دست در دست هم دادند. جگر اعتراف کرد دیدن عکس های واتس بسیار تکان دهنده بود.

جگر گفت: “این اولین سواری است که ما بدون او انجام داده ایم.” “ما خیلی دلتنگ چارلی هستیم ، چه روی صحنه و چه خارج از آن.”

سپس گروه “تاس سرگردان” را به واتس اختصاص داد.

ویدئویی به افتخار چارلی واتس قبل از اجرای رولینگ استونز در تور “بدون فیلتر” پخش می شود.
امی هریس / Invision / AP

این تور برای سال 2020 برنامه ریزی شده بود تا اینکه ویروس کرونا صنعت تور را به طور موثر تعطیل کند. نشانه های همه گیری همه جا در نمایش در میسوری وجود داشت ، ایالتی که به شدت تحت تأثیر نوع دلتا ویروس قرار گرفت.

ده ها هزار طرفدار در صورت لزوم تحت پروتکل ضد ویروس سنت لوئیس از ماسک استفاده کردند. این سنگها در یک اطلاعیه خدمات عمومی ظاهر شدند و از هرکسی که علائمی را نشان می داد خواست در خانه بماند. یک سایت گرده افشانی در گنبد ایجاد شد و برنامه هایی برای مکانهای مشابه در هر ایستگاه گردشگری وجود داشت.

خود مهمانی همان ریتم رانندگی را داشت که واتس به لطف جانشین او ، استیو جردن ، تجسم می داد. درامر ممکن است برای طرفداران تازه کار باشد ، اما او در استونز تازگی ندارد – جوردن سالها با پروژه جانبی ریچاردز ، X -Pensive Winos ، همراه با بسیاری از کارهای پیشگامانه دیگر ، اجرا کرده است.

با این حال ، طرفداران سرسخت نمی توانند واتس را که به عنوان یکی از بزرگترین درامرهای راک شناخته می شد از دست ندهند ، حتی اگر عشق واقعی او جاز بود. او در سال 1963 به جگر و ریچاردز در رولینگ استونز پیوست. وود در سال 1975 به این گروه پیوست.

برای لورا یزفسکی ، 62 ساله ، از اوماها ، نبراسکا ، دیدن سنگ بدون وات تلخ بود.

او گفت: “واقعاً غم انگیز است.” “این اولین سنگ باستانی است که مرده است.”

این نمایش شامل یک خط طولانی از آهنگهای پرطرفدار برای گروه بود. جگر به سختی شبیه یک پیرمرد 78 ساله به نظر می رسید ، مانند نیم مرد-یا یک سوم سن خود ، در اطراف صحنه می چرخید. گرداب حرکت ثابت. آوازهای او و کارهای گودار وود و ریچاردز مثل همیشه خوب به نظر می رسید.

پس از سنت لوئیس ، این تور شامل توقف در شارلوت ، کارولینای شمالی است. پیتسبورگ نشویل ، تنسی ؛ مینیاپولیس ، MN ؛ تمپا ، فلوریدا ؛ دالاس آتلانتا دیترویت این گروه در 20 نوامبر در آستین ، تگزاس به پایان رسید. گروه همچنین تاریخ های جدیدی را در لس آنجلس در 14 اکتبر و 17 اکتبر و یک کنسرت در لاس وگاس در 6 نوامبر اضافه کرد.

میک جگر با رولینگ استونز در سنت لوئیس روی صحنه می رود.
میک جگر با رولینگ استونز در سنت لوئیس روی صحنه می رود.
امی هریس / Invision / AP

یزفسکی و همسرش ، برد 60 ساله ، دختر 30 ساله خود سارا را برای کنسرت به سنت لوئیس آوردند. این اولین فرصت سارا برای دیدن رولینگ استونز بود. پدر و پدرش آنها را در جاهای مختلف دیده اند – ایمز ، آیووا. بولدر ، کلرادو ؛ دنور حتی ویچیتا ، کانزاس – قدمت آن به دهه 1970 برمی گردد.

با رسیدن اعضای بازمانده گروه به 70 سالگی ، جزویزکی ها نمی خواستند این فرصت را از دست بدهند.

برد جیزفسکی گفت: “اگر آخرین بار است – ما اینجا هستیم.” “و اگر دور دیگری باشد ، ما نیز آنجا خواهیم بود.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *