لوبیا هنوز وجود ندارد: مجسمه آنیش کاپور در نیویورک به آرامی در حال رشد است

لوبیا هنوز وجود ندارد: مجسمه آنیش کاپور در نیویورک به آرامی در حال رشد است


در دسامبر 2019 [pause for as long as you need to recall what life felt like then]مهره ای براق در انتهای یک آپارتمان لوکس در منهتن در حال رشد بود. این یک سال وحشی بود ، و شاید به خاطر داشته باشید که لوبیا به طور کلی در این زمان افزایش تکان دهنده ای داشت ، محبوبیتی که فقط در طول همه گیری افزایش یافت.

از آنجا که شلوغی و شلوغی شهر نیویورک تنها وضعیتی بود که ما در آن زمان می دانستیم ، فقط دو هفته طول کشید تا او با سرعت آهسته ای که این مهره نقره ای در حال شکل گیری بود بی تاب شود. تا ژانویه 2020 ، من مثل یک معتاد محتوا روی پاهایم ضربه می زدم و می پرسیدم: “چی؟ لوبیا با این چیز خیلی طول می کشد؟ “

سپس یک بیماری همه گیر جهانی زندگی را تحت تأثیر قرار داد و زندگی را برای همیشه تغییر داد. قرص نقره در این اقتصاد؟ اکثراً نه.

ممکن است تصور شود که در این چشم انداز در حال تغییر شدید من لوبیا را فراموش کرده ام. اما من لوبیا را فراموش نکرده ام – لوبیا به یک نماد احمقانه درخشان The Before تبدیل شده است و در حافظه من جا افتاده است ، من متعجبم که چه زمانی بتوانیم از اتمام آن گزارش دهیم. مطمئناً ، من گاه و بیگاه در حفره های تاریک ذهنم فرو می رفتم – زمستان طولانی بود ، و حتی آن چراغ چراغ روشن که از سنین دیگر مرا وسوسه کرده بود هر از گاهی می سوخت.

هر از چند گاهی هنوز به یاد می آورم که زندگی چگونه بود ، به برچسب گذاری جغرافیایی در اینستاگرام نگاه می کردم. “چه اتفاقی برای آن لوبیای احمقانه افتاد؟”

فلش

لوبیا این هفته

جیک دوبکین / گاتهامیست

واقع در Tribeca در خیابان لئونارد 56 ، که به خودی خود شبیه یک جنتا پلاتینی است ، فقط نوید ویرانی را می دهد. ایجاد شده توسط آنیش کاپور ، غلات معروف شیکاگو (به نام دروازه ابری) که سالانه میلیون ها نفر از آن دیدن می کنند ، چگونه می توانید در این گوشه کوچک منهتن پایین خرابکاری نکنید؟ وقتی با چنین لوبیایی روبرو هستید ، می خواهید آن را در یک فضای باز و وسیع نصب کنید ، نه اینکه آن را در انتهای یک ساختمان آپارتمانی در شهر نیویورک قرار دهید. هر احمقی این را می داند

با این حال ، برنامه های لوبیا در حال پیش رفتن هستند و این هفته به نظر می رسید که بزرگ شده است ، و اکنون چهار لیفتراک کوچک را در خود جای داده است. عروسک روسی لانه سورپرایز بی پایان ، آن قرص.

به طور خلاصه: در ژانویه 2020 ، ما نصف قرص بودیم. امروز ، در اکتبر 2021 (حدود یک ماه پس از بازگشت خدمه به محل کار) ، 3/4 دانه به دست آوردیم ، زیرا دو تخته دیگر به تازگی اضافه شده است. با این سرعت ، من انتظار دارم که ما در زمستان 2021/2022 به یک لوبیا کامل برسیم.

این شامل یک به روز رسانی است – با ما همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *