ماه بر بلمونت طلوع می کند

ماه بر بلمونت طلوع می کند


بلمونت ، کارولینای شمالی –
به طور متوسط ​​ماه در فاصله 226000 مایلی زمین قرار دارد. اما در پاییز امسال ، انجمن توسعه مرکز شهر بلمونت (DBDA) ماه را بیشتر از همیشه نزدیک می کند ، چرا که نور ماه بر فراز مین در بلمونت ، کارولینای شمالی به مدت سه هفته متوالی در ماه اکتبر و نوامبر نور ماه در مین درخشش گرمی را به شب های سرد تابستان می بخشد.
مرکز تاریخی بلمونت.

موزه ماه یک نمایشگاه بین المللی مسافرتی توسط هنرمند بریتانیایی لوک جرام است که شامل ماکت قدی به ارتفاع 23 فوت است که شامل تصاویر دقیق ناسا از سطح ماه است. این اثر هنری خیره کننده که در فضاهای عمومی جهانی سفر می کند ، آخر هفته های 22 اکتبر در آمفی تئاتر استو پارک قرار می گیرد.
فیل بوگان ، مدیر مرکز بلمونت ، گفت: “ما امیدواریم گالری یک تجربه مادام العمر باشد و الهام بخش نسل بعدی دانشمندان ، هنرمندان ، شاعران ، نویسندگان و موسیقی دانان شهرستان گاستون باشد.” به عصرها و تعطیلات آخر هفته شور و اکتشاف را به عنوان نور آبی اثیری که ماه کامل به عنوان یک نور می افکند ، برانگیخته می کند
یک محیط ایده آل برای نمایشگاه های هنری ، اجراهای تئاتر و انواع کنسرت ها. ”علاوه بر خود ماه درخشان ، رویدادهای الهام گرفته از ماه در طول این رویداد سه هفته ای رخ می دهد.

افتتاحیه نمایشگاه رایگان هنری شبانه و گردش هنری در مرکز شهر 21 اکتبر ، ساعت 7 تا 9 بعد از ظهر ، با شروع مهتاب در Main با یک گالری هنری در فضای باز که قطعات اصلی برجسته شده را نشان می دهد. این گالری نمایشگاه هر شب در طول مدت رویداد قابل مشاهده خواهد بود و بازدیدکنندگان می توانند با استفاده از برنامه Belmont GO به گشت و گذار خود در آثار هنری بپردازند.
جشن های دیگر عبارتند از Boo دوستدار بچه ها در 23 اکتبر ، جشن هالووین در 30 اکتبر ، زوزه در ماه برای دوستان خزدار در 31 اکتبر ، و برنامه Lunar Experience ، میزبانی کارکنان موزه شیله در 3 نوامبر. 7. موسیقی زنده همچنین موسیقی متن مناسبت ماه را فراهم می کند. از گروه موسیقی جاز شارلوت گرفته تا Villains Cabaret و Pink Floyd Experience ، آهنگ هایی از ژانرهای مختلف همراه شده و آسمان مهتاب بلمونت را پر می کند.

حضور مهتاب در Main و مشاهده ماه رایگان است. قیمت بلیط برای رویدادهای خاص متفاوت است. جزئیات اضافی در مورد Moonlight on Main ، هنرمند لوک جرام و رویدادهای متعدد در سراسر گالری مرکز شهر در www.MoonlightOnMain.com موجود است. موزه ماه به طور مشترک توسط تعدادی از سازمان های خلاق که توسط لوک جرام و جشنواره نورفولک و نورویچ گرد هم آمده بودند ، سفارش داده شد. اینها عبارتند از: جشنواره بین المللی گرینویچ + داکلندز ، جشنواره برایتون ، بدون دیوار ، جشنواره تابستانی چوب پنبه ، ما کنجکاوها ، دریاچه های زنده ، حوزه استانی Dommelhof ، Les Tombées de la Nuit ، Rennes و مرکز هنرهای نمایشی کیمل. این اثر هنری همچنین با همکاری UK Space ایجاد شده است
آژانس ، دانشگاه بریستول و انجمن مراکز علم و کشف.

انجمن توسعه مرکز شهر بلمونت یک سازمان غیرانتفاعی 501 (ج) (3) است. ماموریت DBDA است
توسعه محیط اقتصادی ، زیبایی شناختی و فرهنگی در مرکز شهر بلمونت.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *