یک مطالعه جدید راهی آسان برای بهبود صدای بیمارستان مقاطع پیدا می کند

یک مطالعه جدید راهی آسان برای بهبود صدای بیمارستان مقاطع پیدا می کند


خبر – همیلتون ، 14 اکتبر 2021– تحقیقات جدید دانشگاه مک مستر نشان داده است که یک تغییر ساده در زنگ های مورد استفاده دستگاه های پزشکی می تواند ناراحتی ناشی از این آلارم ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد ، محیط کار بیمارستان و حتی مراقبت از بیمار را بهبود بخشد.

شکی نیست که این وسایل کلید انتقال اطلاعات به پزشکان و پرستاران در مورد بیماران خود هستند ، اما مطالعات قبلی نشان داده است که صداهایی که آنها ایجاد می کنند می تواند مزاحم ، حواس پرت کننده ، تداخل با یکدیگر بوده و به بهبود بیمار آسیب برساند.

“صداهای زنگ هشدار به این شکل ابتدایی طراحی شده اند زیرا کیفیت صدا تقریباً یک فکر بعدی است. من اولین کسی هستم که اعتراف می کنم این هدف اصلی این ماشین ها نیست ، بنابراین می فهمم که این اغلب مورد توجه نبوده است.” مایکل شوتز ، دانشیار می گوید: در درک و ریتم موسیقی مک مستر ، این تحقیق بارها و بارها نشان می دهد که این صداها واقعاً مشکل ساز هستند.

وقتی در محیط بیمارستان هستید ، هر بیمار روزانه صدها عدد از آنها را تولید می کند و سعی می کنید با همکاران خود ارتباط برقرار کنید ، هرج و مرج زیادی ایجاد می شود و همه چیز به سرعت اتفاق می افتد. زنگ هشدار در آزمایشگاه کار می کند ، به یک مشکل تبدیل می شود. واقعی در محیط های واقعی بیمارستان. “

شوتز و تیمش دریافتند که این آلارم ها را می توان بدون به خطر انداختن اثربخشی با گرفتن صداهایی که قبلاً در بیمارستان های سراسر جهان استفاده می شود ، تقویت کرد و آنها را با تغییر در پاکت دامنه ، که به این شکل صدا در طول زمان پخش می شود ، بیشتر صدا داد.

محققان لحن های موجود را از حالت روشن/خاموش ناگهانی به حالت آهسته در حال محو شدن ، مانند صداهای تولید شده توسط marimba یا پیانو ، تغییر دادند. برای آنها یادگیری آهنگ های جدید آسان است و به طرز چشمگیری آزاردهنده نیستند.

شوتز می گوید صداها هنوز باید قابل تشخیص باشند و از چیزهای دیگر مانند درک گفتار که در محیط بیمارستان مهم است ، کاسته نشود. این تیم آزمایشاتی را برای آزمایش آن طراحی کردند و تا کنون به نظر می رسد می توان این کار را انجام داد.

“کارهای زیادی باید انجام شود ، از جمله تغییرات در مقررات ، خط مشی ها و تولید. در این تصویر بزرگ ، من نقش تیمم را به عنوان افزودن شواهد علمی ، با توصیه های خاص ، می دانم که در آن می توان نشان داد که ارزش تغییر را دارد. این دستگاه ها زیرا مزایای آن است “، او می گوید.

“پیشرفت های زیادی در دستگاه های پزشکی دشوار و گران است. صادقانه ، من فکر می کنم شگفت انگیز است که ما می توانیم بهبودهای روشنی را در مراقبت های پزشکی فقط با به روزرسانی صداهایی که این دستگاه ها استفاده می کنند ، ایجاد کنیم. و من فکر می کنم که بسیاری از افراد را در زمینه پزشکی شگفت زده می کند. زیرا این روش طبیعی برای بهبود مراقبت نیست. اما می تواند به بسیاری از افراد کمک کند – بهبود ارتباط و کاهش زمان بهبود. ما حتی می توانیم با استفاده از صداهای بهتر جان بیماران را نجات دهیم. “

این مطالعه در شماره این ماه از محیط کار کاربردی.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *