آیا بین سرطان لوزالمعده و میوه ارتباطی وجود دارد؟

مدت کوتاهی پس از مرگ خواهرم بر اثر سرطان لوزالمعده ، برخی از درد ها در ناحیه کمر و کبد من باعث انجام آزمایشات فوری شد تا مطمئن شوم بدن من به همان شیوه پیش نمی رود. خوشبختانه ، آنچه که در اندوسکوپی سونوگرافی مشخص شد گروهی از کیست ها در اندام بود. اعتقاد بر اینکه میوه سالم است و سعی می کنم از چربی و غیره اجتناب کنم ، رژیم غذایی من شامل موارد زیادی بود. در آن زمان بود که تحقیقات درباره تأثیرات میوه بر لوزالمعده تفکر من را تغییر داد.

به عنوان یک فرد روحانی با حافظه تناسخ و ارتباط با روح جهان ، اطمینان من این است که روح مرا از بیماری محافظت می کند. این من را به درک عمیق تری در مورد چگونگی و چرایی مجاز سرطان رهنمون شد.

در سخنرانی فوق العاده ارزشمند دکتر روبرت لوستیگ ، از دانشگاه کالیفرنیا در ایالات متحده ، تحقیقات آغاز شد که منجر به افشای دلایل بیشماری شد که چرا برخی میوه ها سمی هستند. در واقع تمام قندها یا فروکتوز مصرف شده در مقادیر زیاد بدن ما را مسموم می کند. میوه فقط یکی از منابع است و خواهرم شمع می خورد.

از جمله خطرناک ترین مواد می توان به نوشابه هایی اشاره کرد که افراد برای رفع تشنگی از آنها استفاده می کنند. مایع ریخته شده در بطری های پلاستیکی ذرات پلاستیکی را که سپس با نوشیدنی بلعیده می شوند ، جذب می کند. آنها همچنین حاوی یک فنجان پر از شکر در هر بطری هستند ، که چندین برابر مقدار معمول در طول یک روز است.

آیا کسی که درست فکر می کند بنشیند تا چنین مقداری مصرف کند؟ با این حال ، مردم از مصرف چندین بطری نوشابه در روز شکایت دارند.

تصور اینکه میوه ها سالم هستند و اسموتی هایی که با تکه های مختلف میوه تهیه می شوند راه پیش رو است. بعد از چند روز مصرف همان ، بدن من واقعاً از بین رفت. بنابراین من در مورد تأثیرات میوه بر کبد و لوزالمعده تحقیق کردم.

آنچه کشف کردم مرا شوکه کرد. این میوه سرشار از فروکتوز است و مصرف اسموتی ها باعث افزایش قند در کبد و پانکراس می شوند و در نتیجه می توانند کبد چرب و سرطان تولید کنند. یعنی چیزی شبیه دیابت و غیره نیست.

وقتی جلوی دکتر از او عبور کردم ، متوجه شد که فیبر نیز در میوه وجود ندارد. این خیلی توضیح داد بلافاصله رژیم غذایی من تغییر کرد و میوه حذف شد. اکنون آنها فقط یک موز ، سیب ، کیوی یا توت مصرف می کنند. آجیل بادام به طور مرتب به عنوان علوفه همراه با سبزیجات خام مانند کرفس ، خیار ، کلم بروکلی و فلفل سبز مصرف می شود.

تفاوت شگفت انگیز است. بدن من اکنون سالم می خواند و کاهش وزن رخ داده است. این باعث تعجب من شد که چرا تبلیغات زیادی وجود دارد که نشان می دهد روزانه چندین تکه میوه بخوریم. ممکن است فقط به این دلیل باشد که بخش کشاورزی مسئول است ، زیرا یافته های من نشان می دهد که فقط سبزیجات ، معمولاً خام و کاهش گوشت قرمز برای سلامت بهتر کار می کند.

پیوند بحث در اینجا موجود است https://www.youtube.com/watch؟v=dBnniua6-oM

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *