آیا رژیم غذایی والدین بر جنسیت فرزند شما تأثیر می گذارد یا بر آن تأثیر می گذارد؟

گاهی اوقات افرادی را دارم که با من ارتباط برقرار می کنند و می پرسند اگر پدر و مادر در تلاش برای بچه دار شدن دختر یا پسر باشند ، پدر آینده باید چه بخورد. به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد: “اگر ما سعی می کنیم دختری باردار شویم ، شوهرم چه بخورد یا در رژیم غذایی خود قرار دهد؟” یا “ما پسر می خواهیم. مرد باید از چه نوع غذایی اجتناب کند تا مانع باردار شدن ما با دختر شود؟” سعی می کنم در مقاله بعدی به این گونه سوالات پاسخ دهم.

مردی که قصد باردار شدن دارد باید رژیم غذایی سالم و متعادلی داشته باشد: به خوبی شناخته شده است که مردانی که قصد بچه دار شدن دارند باید از لباس های تنگ ، وان های داغ و سونا و مواد مخدر اجتناب کنند. دلیل این امر این است که همه این موارد بر سلامت و حجم اسپرم انسان تأثیر می گذارد. رژیم غذایی سالم با این امر همراه است. یک مرد باید از رژیم غذایی متعادل و سالم برای اطمینان از اسپرم سالم استفاده کند. با این حال ، رژیم غذایی شما مانند رژیم غذایی زن یا مادر بر جنسیت نوزاد (یا اگر پسر یا دختر دارید) تأثیر نمی گذارد.

رژیم غذایی مرد یا پدر مهم است. اما فرقی نمی کند که شما پسر یا دختری مانند رژیم مادر دارید: به طور معقول مشخص است که رژیم غذایی مادر آینده می تواند جنسیت نوزاد او را تحت تأثیر قرار دهد. زنانی که رژیم غذایی اسیدی بیشتری دارند ، احتمال بچه دار شدن را افزایش می دهند ، در حالی که کسانی که رژیم قلیایی تری مصرف می کنند ، احتمال پسر دار شدن را افزایش می دهند.

دلیل این امر این است که این تغییرات رژیم غذایی همچنین محیط واژن و PH زن را تغییر داده یا بر آن تأثیر می گذارد. اگر آن محیط قلیایی باشد ، برای Y یا کودکی که اسپرم تولید می کند خوشایندتر است. اگر اسیدی باشد ، برای همان اسپرم Y بسیار سخت است اما با X (یا آنهایی که نوزادان را تولید می کنند) سازگار است.

بنابراین منطقی است که از خود بپرسید آیا وقتی رژیم غذایی والدین یا مردها اسیدی یا قلیایی است ، آیا این موارد درست است؟ قانع کننده ترین س probablyال احتمالاً این خواهد بود: اگر مردی غذاهای اسیدی مصرف می کند ، آیا این بدان معناست که او بیشتر X دارد یا دختری که اسپرم تولید می کند؟ و اگر از رژیم قلیایی استفاده می کنید ، آیا این برای پسر مزیت است یا مزیت؟

هیچ مدرکی وجود ندارد که این را نشان دهد. در حقیقت ، مطالعاتی انجام شده است تا مشخص شود آیا مردانی که بیش از یک جنسیت را نسبت به دیگری بارور کرده اند ، دارای بیش از یک نوع کروموزوم اسپرم هستند یا خیر. به عبارت دیگر ، مردانی که همه پسرها را داشتند مورد آزمایش قرار گرفتند تا ببینند کروموزوم اسپرم Y بیشتری دارند یا خیر. و مردان باردار دختر مورد بررسی قرار گرفتند تا ببینند آیا اسپرم آنها دارای تعداد بیشتری X است. مطالعات نشان داده است که اینطور نبوده است. در حقیقت ، اکثر مردان تقریباً به همان تعداد X و Y داشتند.

تمرکز بر رژیم غذایی مادر ، زمان بندی و موقعیت جنسی: شکی نیست که می توانید و باید آنچه را که می توانید در مورد رژیم غذایی پدر مطرح کنید کنترل کنید. غذاهای سالم می توانند به اسپرم سالم کمک کنند. اما از نظر انتخاب رژیم غذایی اسیدی یا قلیایی ، این امر به بهترین وجه با همسر یا مادر حاصل می شود. این تغییرات می تواند بر بچه دار شدن دختر یا زوج تأثیر بگذارد.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید زمانی است که همان تصور رخ می دهد. تصوری که قبل از تخمک گذاری زن رخ می دهد ، لحظه ای است که احتمال دختر را بیشتر می کند. بارداری پس از تخمک گذاری به نفع یک پسر است. موقعیت های جنسی که استفاده می کنید نیز می تواند تفاوت ایجاد کند. اما وقتی با دو والد سالم برخورد می کنید و هر سه روش (رژیم غذایی ، زمان و موقعیت یابی) را با هم ترکیب می کنید ، آن زمان است که بهترین فرصت را برای تأثیرگذاری بر جنسیت فرزند خود به عنوان یک زوج به شما می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *