اخذ مهلت های تجاری MLB که بیشترین هزینه را برای نامزدها پرداخت می کند


متس و یانکی ها 30 ژوئیه – مهلت معاملاتی – را با رکوردهای یکسان 54 تا 48 به پایان رساندند ، اما واقعیتهای بسیار متفاوتی داشتند.

متس در آن روز با نتیجه 6 بر 2 مغلوب قرمزها شد ، اما خاویر بائز را شکست داد و با 3 ₂ / ₂ بازی NL East را پیش برد و پیش بینی های FanGraphs به آنها 71.4 درصد شانس صعود به مرحله پلی آف را داد.

شجاعان در رده سوم قرار گرفتند ، دو بازی با کمتر از. 500 و 11.9 درصد پلی آف محاسبه شده است.

یانکی ها در آن روز مارلینز را با نتیجه 3-1 شکست دادند و جوی گالو و آنتونی ریزو (که یک گل به ثمر رساند) برای اولین بار در ترکیب قرار گرفتند. با این وجود ، آنها در دومین وایلد کارت AL (3 ¹ / ₂ بازی) همانند متس که در بخش خود پیش افتاده بود دیر رسیدند. علاوه بر این ، آنها برای اولین وایلد کارت 7 بازی برگشت انجام دادند و 47.7 درصد شانس صعود به مرحله پلی آف را دادند. پیش بینی می شد که رهبران شرق رد ساکس AL با 90.5 درصد شانس صعود به مرحله پلی آف را داشته باشند.

ما تا مدتی از تاثیر این مهلت تجاری مطلع نخواهیم بود. به عنوان مثال ، بچه ها بازیکنان بائز و ریزو را سالها به میدان مرکزی پر تنش متس (پیت کرو آرمسترانگ) و یانکیز (کوین آلکانتارا) تبدیل کرده اند.

اما برای مدعیانی که مهلت مقرر کردم (یا نه) آنها به همان اندازه تأثیر فوری بر دور حذفی داشتند. هیچ ثروتی از دو تیم با تغییرات در لیست آنها نسبت به یانکی ها (83.9 درصد از پلی آف تا جمعه) و شجاعان (75.2 درصد) یا منفی تر از متس (6.5 درصد) درصد) مثبت تغییر نکرده است. رد ساکس در 74.9 درصد باقی ماند. با این حال ، پدرهایی که برای مکس شرزر و تریا ترنر تلاش کردند و آنها را به رقیب رقیب دوجرز رساندند ، بنابراین از افزودنیهای آدام فریزیر ، جیک ماریسنیک و دانیل هادسون حمایت کمی دریافت کردند. پادرس در 30 جولای 80.8 شانس پلی آف داشت ، 34.4 برای شنبه.

آنتونی ریزو ، آدام دووال و ویلی آدامز
آنتونی ریزو ، آدام دووال و ویلی آدامز
گتی ایماژ

برندگان تجارت تا کنون:

1. یانکی ها: این به همان اندازه با استعداد ارتباط دارد. یانک ها نیاز به افزایش انرژی به علاوه مهارت داشتند. این در ابتدا از بازیکنانی مانند گرگ آلن و نستور کورتس جونیور ناشی می شد ، که پس از صعودهایی که منجر به ناامیدی شد خوب و با استعداد رفتار کردند. معاملات ریزو و گالو همچنان به خفاش ها و دفاع های مورد نیاز خود می افزایند و شواهدی از گروهی که در طول سال یانکی ها یک گروه نسبتاً فاسد / بدون الهام بودند ارائه می کردند.

یک مزیت حاشیه ای: اگر یانکی ها Rizzo را بدست نیاورده بودند ، احتمالا Red Sox می گرفت. در عوض ، بوستون در مقابل کایل شوارتبر ، که هنوز در حال بازیابی مصدومیت از ناحیه همسترینگ بود ، بازی کرد و باید بازی اول را در گرمای یک مسابقه پرتعداد یاد بگیرد.

در مورد گالو ، من نگرانی های خود را تجدید می کنم. بله ، او قدرت دارد و ورزشکاری او به ویژه در دفاع بازی می کند. اما آیا خفاش او مستعد ضربه زدن به بهترین زمین در لحظات بزرگ خواهد بود؟ او تا روز جمعه 42.7 درصد از حضور خود در یانکی را پشت سر گذاشته بود.

علاوه بر این ، افزودنیهای تسکین دهنده کل هولمز و جولی رودریگز و اگر به تجارت اوایل فصل ، Wandy Peralta بازگردید ، کیفیت قلم یانکی را افزایش داده است. اندرو هینی به عنوان پنجمین شروع کننده برای کمک به پوشش بلیط ها در موارد اضطراری به دست آمد (و او این کار را با گریت کول و جردن مونتگمری به لیست COVID و دومینگو آلمانی به IL انجام داد). هینی به یانکی ها این شانس را داد تا دو مورد از چهار بازی خود را کسب کنند ، تقریباً برای پنجمین بازیکن شروع کننده.

2. براوو: وقتی رونالد آکونا جونیور او ACL خود را در 10 ژوئیه پاره کرد ، احتمالاً به سمت MVP NL حرکت می کرد ، اما Braves .500 بودند و به نظر می رسید به جایی نمی رسند. اما مدیرعامل آتلانتا ، الکس آنتوپولوس ، آدام دووال ، جوک پدرسون و خورخه سولر را مجبور کرد تا در ترکیب جدید فردی فریمن ، آستین رایلی و دانسبی سوانسون به طور عمیق تری وارد ترکیب شوند.

دووال ، پدرسون و سولر 127 هومر و a .790 OPS را در 278 بار در بشقاب ها ترکیب کردند. ریچارد رودریگز ، تسکین دهنده از زمان ورود به پیتسبورگ اجازه 10 مسابقه (10 نوبت) را داده بود.

3. آبجو: آنها اساساً در طول فصل زمینه ای مولد کسب کردند: ویلی آدامز ، کمپینگ راه دور کوتاه (که پنج رای برتر MVP را دریافت می کند) در ماه مه ، روودی تلز در اوایل ژوئیه و ادواردو اسکوبار به موقع. آن گروه سه گانه ، مانند Brewers ، به طور متوسط ​​0.912 OPS برای کمک به میلواکی در ایجاد رهبری در بزرگترین بخش NL داشتند.

4. الف: اگر MVP مهلت این تجارت وجود داشت ، بدون شک آن Starling Mars بود. از زمانی که توسط اوکلند خریداری شد ، او با 03341 با 0337 ضربه زد و در تلاش برای سرقت 14-برای -14 بود و هدیه ای از طرف خداوند خاص بود زیرا رامون لورئانو ، مدافع میانی ، بقیه فصل را به دلیل خطا محروم کرد. PED به یان گومز و جاش هریسون به عمق حمله اوکلند کمک کردند و اندرو چافین در خارج از زمین ارزشمند بود.

در مورد کمک ارزشمند گاوها صحبت کنید: سینسیناتی قبل از به دست آوردن لوئیس سسا ، جاستین ویلسون و میچال گیونز (ترکیب 1.46 Reds ERA در 27 بازی) بدترین MLB را از 5.35 گاو نر داشت.

5. ستاره / ملوان: در 27 ژوئیه ، هوستون جو اسمیت و آبراهام تورو را در سیاتل با کندال گراومن و رافائل مونترو عوض کرد. این معامله در بین طرفداران و باشگاه مارینرز با خشم مواجه شد زیرا گراومن برای سیاتل (0.82 ERA) برجسته بود. اما او در پایان فصل یک بازیکن آزاد بود. Toro با استعداد ، که توسط رشته نخبه هوستون مسدود شده است ، حتی تا بعد از مبارزات انتخاباتی 2022 واجد شرایط داوری نیست.

تا کنون این توافقی است که به هر دو باشگاه کمک کرده است. گاو بازان هیوستون با Graveman (حرفه ای که در 8 نوبت مجاز است) و Montero (در حال حاضر در IL) به علاوه ییمی گارسیا و فیل ماتون در سایر پیشنهادات به روز شده است. تورو در 22 بازی اول خود با سیاتل ، 0.309 را با OPS .879 به ثمر رساند. اسمیت (بدون پیروزی در 10 بازی اول خود در Mariners) بدون گروومن به قلم کمک کرد ، زیرا سیاتل آخر هفته را تنها سه بازی دور از کارت بازی دوم آغاز کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *