اعتبار مالیات بر معلولیت برای بیماریهای زنده

در افراد مبتلا به بیماری De Vivo مغز آنها مقدار مناسبی از مولکول به نام GLUT1 یا نوع 1 انتقال دهنده گلوکز را دریافت نمی کنند. GLUT1 اطمینان می دهد که مغز انسان مقدار مناسب و کافی گلوکز مورد نیاز برای عملکرد خود را دریافت می کند. فقدان این مولکول منجر به مقدار کافی گلوکز در خون نمی شود ، که به نوبه خود قادر نخواهد بود مقدار مناسب گلوکز را به مغز منتقل کند. این منجر به یک سد خونی مغزی می شود که باعث عقب ماندگی ذهنی و مشکلات عصبی می شود.

علت بیماری De Vivo

علت این بیماری ظاهر سد خونی در بدن است. قند خون به گونه ای سد می شود که وارد مغز نشود و اگر مغز نتواند آن را دریافت کند ، هیچ مولکول گلوکز که به بدن منتقل می شود وجود نخواهد داشت. سپس باعث بیماری De Vivo می شود.

برخی از علائم بیماری De Vivo عبارتند از:

– تاخیر در توسعه

– سر کوچک

– تشنج

– قند پایین به ویژه در مایع مغزی نخاعی

– آتاکسی

عوارض بیماری

شایع ترین عارضه سردرد بعد از ستون فقرات است که اغلب منجر به حالت تهوع می شود. همچنین با تاخیر در رشد یا ناتوانی ذهنی مشخص می شود که در آن فرد دارای رشد آهسته است. ما همچنین باید در صحبت کردن دچار مشکل باشیم. این بیماری بسیار نادر است و از هر 10 نفر فقط 1 نفر به این بیماری مبتلا می شود. به همین دلیل منابع زیادی در مورد این بیماری وجود ندارد و چیزهای زیادی در مورد آن گفته نشده است.

مزایای مالیات بر معلولیت

بیماری ویوو بسیار سخت است و فردی که از آن رنج می برد باید تحت درمان کتوژنیک و رژیم غذایی قرار گیرد که می تواند به تشنج کمک کرده و علائم دیگر را نیز تسکین دهد. بسیار واضح است که فردی که به این بیماری مبتلا است قادر به تحصیل یا کار نخواهد بود. با این حال ، راه حلی برای این مشکل وجود دارد. می توانید با کمک شرکت معلولان کانادا (CDC) اعتبار مالیات بر ناتوانی دریافت کنید. برای بهره مندی از اعتبار مالیات بر معلولیت تنها کاری که باید انجام دهید این است که برخی از شرایط را گذرانده و درخواست شما توسط متخصصان مورد ارزیابی قرار گیرد. CDC ها به دلیل رعایت سریع آنها برای کسانی که می خواهند برای دریافت اعتبارات مالیاتی درخواست کنند از مزایایی برخوردار شوند که از نظر مالی به آنها کمک می کند ، معروف هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *