ایده های غیر معمول برای هدیه تولد

وب سایت های ایده هدیه تولد فراوان است و بیشتر آنها “ایده های هدیه تولد برای او” و “ایده هدیه تولد برای او” را به شما ارائه می دهند. مدیران وب سایت آنها تلاش زیادی برای این وب سایت ها انجام داده اند و آنها شایسته تقدیر هستند.

در این مقاله ، با ایده های هدیه که می توانید هم به اشتراک بگذارید و هم از آنها لذت ببرید ، به نحوی که بتوانید عشق خود را به یکدیگر به شیوه های جدید و بیشتر اوقات ابراز کنید ، بیشتر خواهید آموخت. در اینجا برخی از ایده ها آمده است و می توانید پس از پایان خواندن این مقاله تا انتها ، ایده خود را با توجه به مفهوم اشتراک گذاری ارائه دهید.

1. با هم چیز جدیدی یاد بگیرید:

این رویکرد درباره یادگیری چیزی سرگرم کننده است که می توانید هر دو با هم از آن لذت ببرید. یک مثال می تواند یادگیری رقص ، نواختن پیانو ، ایجاد یک وب سایت ، شنا ، بازی شطرنج ، یک زبان جدید … و غیره باشد.

مثال رقص بهترین راه برای نشان دادن مفهوم اشتراک گذاری به دو دلیل است:

  1. رقص های بسیار زیادی وجود دارد که مطمئن هستم شریک زندگی شما حداقل یکی از آنها را اجرا می کند که می توانید با هم یاد بگیرید.

  2. برای یادگیری رقص شما به یک شریک احتیاج دارید ، بنابراین می توانید از این هدیه در هنگام یادگیری و پس از جعل لذت ببرید.

در حالی که از این طریق سرگرم کننده تر است ، ممکن است این همسر شما باشد که باید چیزهای جدیدی را بیاموزد ، مانند یک زبان جدید که به جستجوی کار شما کمک می کند. یادگیری آن در کنار هم می تواند سرگرم کننده باشد و نشان دهد که چقدر به حرفه خود اهمیت می دهید. به اشتراک گذاشتن این فرایند یادگیری همچنین فضای ماجراجویی را برای مدرسه شما ایجاد می کند و می تواند زندگی صمیمی شما را زنده کند.

2. مشترک شوید

اگر هنوز عضو سالن بدنسازی نیستید ، چرا به خود و شریک خود در بخش سلامت تقویت نکنید و از یک سالن بدنسازی خوب به عنوان هدیه تولد استفاده نکنید؟ شاید بتوانید مربی شخصی برای هر دوی شما استخدام کنید و با هم به ملاقات یک متخصص تغذیه بروید. مهم نیست چند سال دارید ، به هدیه ای از این دست نیاز دارید و می توانید از آن لذت ببرید.

تصور کنید که با هم به باشگاه بروید و شریک تمرین یکدیگر باشید.

اگر یکی از شما نیاز به تغییر در شیوه زندگی خود برای برخی از مسائل دارد ، این ایده خوبی است. تا زمانی که شریک زندگی شما در این صفحه جدید با شما نباشد ، حفظ یک شیوه زندگی جدید دشوار است. این می تواند آنها را در دراز مدت از بین ببرد. اشتراک گذاری نشان می دهد که شما اهمیت می دهید و به شما کمک می کند تا همیشه در ارتباط باشید.

3. با هم فرار کنید:

این یکی از سنتی ترین هدایای تولد است. رفتن به تعطیلات. راه غیر متعارف برای انجام این کار ، کمپینگ است (کاهش وزن ، موسیقی ، رقص ، نحوه آرایش عروسی ، هنرهای رزمی … هر آنچه به ذهنتان می رسد). ایده این است که دوباره مانند همکاران باشیم.

این با ایده اول متفاوت است. یادگیری چیزی با هم می تواند به صورت آنلاین باشد ، در مجاورت ، در یک مرکز اجتماعی که به هر حال به آنجا می روید … اما این یکی ، شما هر دو باید در محیط کلاس درس شاگرد باشید ، با مربی که به شما می گوید چگونه و چگونه این کار را انجام دهید. همیشه اینکه در اردو هستید

امیدوارم این ایده ها به شما کمک کند شریک زندگی خود را به طرز دلپذیری غافلگیر کنید و به شما کمک کند که این دو را بیشتر به هم نزدیک کنید.

سالگرد مبارک.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *